Trwa sprzedaż mieszkań na osiedlu Azymut

Piękny widok na rozciągające się lasy i Zatokę Gdańską, bliskość wjazdu na trójmiejską obwodnicę oraz stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej to tylko niektóre z atutów nowoczesnego osiedla Azymut w Gdyni. W ramach inwestycji realizowanej przez INPRO w ofercie pozostało jeszcze 143 mieszkania o zróżnicowanych metrażach.

Osiedle Azymut powstaje przy ulicy Wielkopolskiej w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack. Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu wjazdu na trójmiejską obwodnicę oraz stacji Karwiny Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. Dzięki strategicznemu położeniu przyszli mieszkańcy będą mogli szybko i sprawnie dotrzeć do dowolnego miejsca w Trójmieście.

Jednym z kluczowych atutów osiedla jest także wyjątkowy widok na pobliskie lasy i Zatokę Gdańską. Ponadto, zaledwie 3,5 km od inwestycji mieści się słynne molo w Orłowie.

W ramach osiedla powstanie 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Nowoczesna architektura zostanie podkreślona ścianami oporowymi z kamienia, tzw. gabionami. Osiedle będzie częściowo ogrodzone i dozorowane z pomieszczenia ochrony. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie także nowoczesna hala garażowa oraz piwnice. Na terenie inwestycji zaplanowano też rowerownię, wózkarnię, ogólnodostępne miejsca postojowe i plac zabaw wzbogacony o zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń.

Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane aby można je było łatwo i funkcjonalnie urządzić. Właściciele lokali na parterze będą mogli cieszyć się własnym ogródkiem, a mieszkania na wyższych piętrach wzbogacone zostaną o słoneczne balkony i tarasy.

Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019 roku. W aktualnej ofercie znajdują się 143 mieszkania o powierzchni od 35 mkw. do 96 mkw. Ceny brutto lokali rozpoczynają się od 7020 zł za mkw.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..