Wyjątkowe promocje w INPRO

Inpro wprowadziło specjalne oferty na wybrane mieszkania w dwóch inwestycjach w Gdańsku. W ramach prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska część mieszkań można kupić w niższej cenie, a do wszystkich mieszkań na osiedlu OPTIMA miejsce postojowe naziemne i piwnica oferowane są w cenie lokalu. Oferta obejmuje łącznie 225 mieszkań i trwa do końca marca.

Na początku lutego INPRO wprowadziło promocje na mieszkania zlokalizowane w Gdańsku. W ramach oferty specjalnej promocją zostało objętych 193 mieszkania na osiedlu OPTIMA oraz 32 lokale na osiedlu Harmonia Oliwska. Promocja potrwa dwa miesiące.

Osiedle Harmonia Oliwska jest zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. Inwestycja została zaprojektowana w taki sposób, aby budynki i sąsiadujące z nimi tereny wpisały się w otoczenie. Osiedle będzie składać się z budynków sześcio-
i ośmiokondygnacyjnych, w każdym z nich znajdować się będą windy i piwnice. Elewacja będzie częściowo wykończona materiałami szlachetnymi, podwyższony standard będą miały także części wspólne budynków. Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek.
Mieszkania objęte promocją mają od 37,92 mkw. do 72,41 mkw., a ich ceny rozpoczynają się już od 7 776 zł brutto za mkw. Zakończenie budowy pierwszego etapu inwestycji zaplanowano na październik 2017.

Rodzinne osiedle OPTIMA powstaje w Gdańsku Jasieniu przy ul. Stężyckiej, w bliskiej odległości centrum handlowego Fashion House i wjazdu na trójmiejską obwodnicę. Lokalizacja inwestycji dzięki sąsiedztwu licznych terenów zielonych sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Osiedle składać się będzie z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z przestronnymi balkonami i ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemną halę garażową, parkingi naziemne i stojaki rowerowe, a każdy z budynków wyposażony będzie w windy i komórki lokatorskie. W ramach osiedla powstanie oczko wodne, tereny zielone z małą architekturą,  duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz profesjonalne boiska wielofunkcyjne. Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji objęte są programem MdM. Pierwszy etap zostanie zakończony w październiku 2017 roku.

INPRO jest jednym z czołowych deweloperów w Trójmieście. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 350 mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Wszystkie inwestycje dewelopera charakteryzują się wysoką jakością i doskonałą lokalizacją. W tym roku spółka obchodzi jubileusz 30-lecia. 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..