Informacje o inwestycji

aktualizacja z dnia 16.01.2017


 1. Lokalizacja: Gdańsk Wyspa Spichrzów ul. Chmielna 70, 71, 72  skrzyżowanie ulic Toruńskiej i Chmielnej.
  INPRO S.A. jest użytkownikiem wieczystym działki o pow. 1,1877ha do 2094r. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniowo – usługową. Kompozycję osiedla stanowią 3 budynki (kwartały) tworzące pierzeję ulicy Chmielnej . Środkowy budynek B posiada wieżę IX kondygnacyjną która stanowić będzie dominantę kompozycyjną.  Projektant zaprojektował zabudowę tarasową w celu maksymalnego wykorzystania walorów widokowych w kierunku Głównego Miasta.

 2. Powierzchnia mieszkań budynek B: mieszkań – od 31,4m2 do 153,9 m2 (z możliwością łączenia) Standardowa wysokość mieszkań w budynku B - 2,6 m, kondygnacja parterowa 3,4m, wieża: kondygnacje biurowe 2,9m, kondygnacje mieszkalne 2,75m, kondygnacja mieszkalna /ostatnia w wieży/ – 2,8m).
  Powierzchnia mieszkań budynek C: od 31m2 do 152 m2 (z możliwością łączenia). Standardowa wysokość mieszkań w budynku C - 2,6 m; kondygnacja parterowa 3,4m.

 3. Termin oddania: budynki A, B i C - inwestycja zakończona,

Terminy płatności dla budynku A, B i C
a) I rata – w wysokości 10% Wstępnej ceny podstawowej, w terminie 7 dni od podpisania umowy deweloperskiej,
b) II rata – w wysokości 90% Wstępnej ceny podstawowej, w terminie 7 dni przed odbiorem mieszkania.

 1. Ceny: mieszkań od 6.300 PLN netto/1m2
  Ceny lokali usługowych zlokalizowanych na parterze od 6.900 PLN netto/1m2.
  Ceny biur zlokalizowanych w wieży na piętrach od 2 do 5 budynku B od 6.000 PLN netto/1m2.

Miejsca postojowe w hali garażowej 25.000 PLN netto, miejsca postojowe naziemne - brak, piwnica, pomieszczenie dla jednośladów (w hali garażowej) 1500zł netto/1m2. Cena balkonu, tarasu, ogrodu do mieszkań zlokalizowanych na parterze wliczona jest w cenę mieszkania.
Uwaga! Podatek VAT w wysokości (8% dla mieszkań, 8% dla piwnic stanowiących część przynależną do mieszkania, 8% dla miejsc postojowych w hali garażowej C, pomieszczeń dla jednośladów zlokalizowanych w hali garażowej C) 23% dla lokali usługowych, dla miejsc postojowych w hali garażowej A i B, pomieszczeń dla jednośladów zlokalizowanych w halach garażowych A i B).

 1. Standard budynków A, B i C:

Budynki 4-9 kondygnacji z halą garażową i piwnicami oraz pomieszczeniem na wózki i rowery. W budynku A na parterze znajduje się ochrona obsługująca docelowo trzy budynki.. Konstrukcja budynku żelbetowa i murowana, ściany zewnętrzne w zależności od kondygnacji żelbetowe monolityczne lub murowane gr 24cm, wewnętrzne między lokalami murowane gr 24cm, ściany działowe gr. 8cm i 10cm. Elewacja zewnętrzna tynk cienkowarstwowy na zaprawie klejowej z siatką, malowany wg kolorystyki projektu elewacji, na styropianie gr. 14cm; fragmenty elewacji zewnętrznej wykonane w płytce  klinkierowej Stroher oraz w piaskowcu, elewacja wieży (dominanty) budynku B - płyty włóknocementowe Equitone Natura Black. Konstrukcja dachu stropodach żelbetowy niewentylowany, szyby zespolone, okna PCW z okuciami obwiedniowymi, oszklone szybą zespoloną o wsp. U = 1,1W/ m2K. Na parterze we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych okucia i szyby zabezpieczające (klasy P4) przed włamaniem, parapety wewnętrzne aglomarmur gr. 2cm. Balkony  i tarasy – gres mrozoodporny, balustrady zewnętrzne i portefenetre ze stali malowanej proszkowo, posadzki na klatce schodowej z płytek typu gres. Każda klatka schodowa posiada windę. Brama do hali garażowej otwierana automatycznie na pilota. Ogrzewanie budynku – GPEC. Pomieszczenia dla jednośladów w hali garażowej – ściany wykonane z metalowej siatki. Lokale usługowe i biura w budynku B są przystosowane do klimatyzacji (poprowadzone zostały przewody freonowe w szachtach).

 1. Standard mieszkań w budynkach A, B i C :

ściany wewnętrzne działowe  –  ściany wewnętrzne działowe – murowane z dyli gipsowych, szpachlowane szpachlą gipsową malowaną farba emulsyjną na biało. Ścianki w łazienkach i WC nie szpachlowane i nie malowane lub GK to w pokojach profil 50 mm i 2 x płyta GK z każdej strony, w łazienkach profil GK 75 mm i 2 x płyta GK z każdej strony, od strony łazienki płyta wodoodporna,
podłogi –  w pokojach, holu, kuchni, łazience -  betonowe podłoże pod posadzki,
drzwi wewnętrzne – brak, drzwi wejściowe – antywłamaniowe
instalacja wodna – z sieci miejskiej – rury PE, indywidualne opomiarowanie, instalacja kanalizacyjna – do sieci miejskiej – rury PP, instalacja elektryczna: oświetlenie – 1 punkt świetlny na pomieszczenie poniżej 16 m2, 2 punkty świetlne na pomieszczenie o powierzchni 16 m2 lub większej, gniazda 230V – garderoba, holl i WC – 1 gniazdo, 2 gniazda na pomieszczenie poniżej 16 m2 , 3 gniazda na pomieszczenie o powierzchni 16 m2 lub większej, kuchnia – 1 przyłącze 400V, 2 gniazda 230V nadblatowe, 1 gniazdo do okapu lub pochłaniacza węglowego, 1 gniazdo do oświetlenia szafek, 1 gniazdo do zmywarki, 1 punkt świetlny na balkonie, instalacja grzewcza – grzejniki panelowe z zaworem termostatycznym, indywidualne opomiarowanie, instalacja telefoniczna – 2 gniazda, instalacja internetowa – 1 gniazdo z możliwością podłączenia operatora zewnętrznego, instalacja RTV – 2 gniazda, instalacja domofonowa – 1 punkt, wentylacja mechaniczna
wyposażenie łazienki: przyłącza do wanny, umywalki, WC, zawór czerpalny do pralki automatycznej, odpływ z pralki
wyposażenie WC (o ile osobne WC w mieszkaniu jest przewidziane): przyłącza do umywalki i  WC
wyposażenie kuchni: przyłącze wody do zlewozmywaka i zmywarki, przyłącze odpływu ze zlewozmywaka i zmywarki.

Projektowane budynki są przystosowane do wymagań osób niepełnosprawnych. Lokale usługowe również zaopatrzone są w wejścia zewnętrzne dostępne bezpośrednio z chodnika. Wjazd na teren inwestycji odbywać się będzie od strony ul. Chmielnej.
Osiedle nie będzie ogrodzone, pomieszczenie dla ochrony całego osiedla znajduje się w budynku A, w ramach inwestycji zostanie wykonany monitoring terenu osiedla, zostaną wykonane tereny zielone, mała architektura.  Dodatkowym atutem mieszkań są duże nasłonecznione balkony i tarasy. Na parterze cześć mieszkań posiada przynależny ogródek wliczony w cenę mieszkania Każdy lokator będzie miał prawo do dokonywania zmian w mieszkaniu (zgodnie z umową).

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..