Lokale usługowe Chmielna Park INPRO S.A.

Biura i lokale usługowe na Wyspie Spichrzów z widokiem na Główne Miasto.

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki nadaje inwestycji status prestiżowej lokalizacji, nie tylko dla mieszkań, ale również dla powierzchni biurowych i handlowo-usługowych, które są idealne dla firm poszukujących niebanalnego miejsca pod względem otaczającej go przestrzeni.

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. W wieży od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe o powierzchni od 43,1m2 do 115m2. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę użytkowników. Reprezentacyjny plac przed wieżą, który w przyszłości ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski.

W aktualnej ofercie posiadamy
0 mieszkań

Wyszukiwarka lokali usługowych

Ceny już od 0 netto/m2

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..