Zalety inwestycji

Nowoczesność w otoczeniu przyrody

Ogromną zaletą takiej lokalizacji jest malowniczy widok z okien budynku. To właśnie położenie - w centrum, a jednocześnie w wolnej od miejskiego zgiełku oazie zieleni - czyni Chmielna Park fantastycznym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i do kupna lokalu w ramach inwestycji. Do tego trudno o bardziej korzystny stosunek ceny do lokalizacji i jakości wykonania.

 

 

Komfort i wygoda

Budynki są wyposażone w hale garażowe z bramą otwieraną pilotem. Posiadają również piwnice oraz pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów.

Istotnym uzgodnieniem dla mieszkańców są również windy, które zapewniają sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie budynki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić mieszkańcom pełen spokój i bezpieczeństwo na parterze budynku A znajduje się ochrona. Co więcej, we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych na parterze zastosowano okucia i szyby zabezpieczające przed włamaniem.

 

 

Duże przeszklenia

Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Duże okna zapewniają maksymalnie nasłonecznienie, a mieszkańcy mogą się rozkoszować urokliwymi widokami na Stare Miasto.

 

 

Rozległe balkony i tarasy

W budynkach zaprojektowano rozlegle balkony oraz zabudowę tarasową, a cześć lokali na parterze ma przynależny ogródek, wliczony w cenę mieszkania. Poranna kawa na tarasie z widokiem na wieże gdańskich kościołów i wijącą się w dole Motławę? To wymarzony początek dnia.

 

 
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..