Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.
Debiut - Pruszcz Gdański - INPRO S.A.

Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstały dwa czterokondygnacyjne nowoczesne budynki z windami.
Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i liczne tereny rekreacyjne. Z działką sąsiaduje zagospodarowany zbiornik wodny.

W ramach inwestycji wykonano także szerokie balkony i loggie, a do mieszkań na parterze przynależą duże ogrody, liczące nawet 200 m2. W podziemiach budynku powstała hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Osiedle będzie w całości monitorowane, a wszystkie mieszkania będą miały możliwość dodatkowego odpłatnego wyposażenia w video domofony.

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą miejscowością doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują szkółki sportowe, baseny, lodowisko, kina, żłobki i przedszkola. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm.W ramach pierwszego etapu inwestycji powstało w sumie 105 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Przedstawiamy specjalną, wiosenną PROMOCJĘ TARGOWĄ. Oferta obowiązuje w okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2019 roku. Promocja na wszystkie mieszkania z I etapu oraz wybrane mieszkania z II etapu

Zapraszamy na weekendowe Dni Otwarte na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim.
W dniach 2 i 3 marca Biuro Sprzedaży przy ulicy Rogozińskiego 3 lok. S4 będzie otwarte
od 10:00 do 16:00.


Etap I – PROMOCJA – budowa zakończona

Etap II – PROMOCJAzakończenie budowy 30.10.2019

W aktualnej ofercie posiadamy
34 mieszkania

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 4.700 zł netto/m2


W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykończenie pod klucz
"Zamieszkanie w Pruszczu wiąże się z jednej strony z jego zaletami małego miasteczka, bo wszędzie jest blisko i wszystko można załatwić, poruszając się na piechotę lub bezpłatną miejską linią autobusową. Z drugiej strony mieszkając 10 kilometrów od centrum Gdańska jesteśmy tutaj wolni od wszystkich niedogodności, charakterystycznych dla dużych miast. Wydaje mi się, że dla osób, które dzisiaj kupują mieszkania na własne potrzeby – a takich jest w Pruszczu większość, właśnie lepsza jakość życia jest najważniejszym argumentem za. Że ten wybór nie wynika z przymusu ekonomicznego, który każe szukać najtańszego lokum na rynku, tylko z przekonania, że tu będzie lepiej – spokojniej i wygodniej." - W Pruszczu są nie tylko mieszkania, jest także praca i perspektywy rozwoju." burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel.


Janusz Wrobel - Burmistrz Pruszcza Gdanskiego

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w Pruszczu Gdańskim przy ul. Rogozińskiego 3 lokal S4 od 6 października 2017 r. jest otwarte biuro sprzedaży.

Biuro jest czynne w każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00 oraz w pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10.00-14.00.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży,

Zapraszamy na weekendowe Dni Otwarte na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim. W dniach 2 i 3 marca Biuro Sprzedaży przy ulicy Rogozińskiego 3 lok. S4 będzie otwarte od 10:00 do 16:00.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381,

 


Spotkania aranżacje prowadzone są przez Panią arch. Iwonę Formela tel. 669 003 318,

Iwona
Formela
669 003 318

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..