Odległość:
Czas:
Pokaż trasę dojazdu

Komunikacja

Urząd Miasta zapewnił bezpłatną linię autobusową, dostępną dla wszystkich mieszkańców. Ponadto, na terenie miejscowości kursuje także bezpośredni autobus do Gdańska. Osiedle Debiut zlokalizowane jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska. Dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji autobusowej i kolejowej przyszli mieszkańcy bardzo szybko i łatwo będą mogli dojechać do dowolnego miejsca w Trójmieście. Dodatkowym atutem jest bliskość obwodnicy i autostrady A1. Przez miasto przebiega również linia kolejowa.

Dogodna komunikacja
 

 

Okolica

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczym miastem, położonym w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta. Na terenie miejscowości znajdują się liczne tereny rekreacyjne, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych i siłownie zewnętrzne. W mieście regularnie odbywają się także spływy kajakowe po rzece Raduni, a także prężnie działa Aeroklub Gdański. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają także liczne ścieżki rowerowe, prowadzące m.in. do Gdańska.

Tereny rekracyjne
 

 

Sport i rozrywka

W mieście funkcjonują m.in. szkółki sportowe dla najmłodszych mieszkańców, dwa komfortowe baseny i lodowisko. Latem w amfiteatrze i na terenie parku odbywają się liczne przedstawienia teatralne, występy kabaretowe i koncerty. W ramach Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego przygotowywane są atrakcje dla dzieci, takie jak skate park, górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Obecnie trwają prace nad budową Muzeum Pruszcza Gdańskiego i kina.

Amfiteatr
 

 

Wygodna infrastruktura

Rodzice mogą posłać swoje dzieci do funkcjonujących w mieście przedszkoli, a wkrótce powstanie także nowy żłobek. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm, dzięki którym mieszkańcy znajdują zatrudnienie, takich jak: LPP czy Zakłady Mięsne Nowak. Na terenie miejscowości znajduje się wiele sklepów wielkopowierzchniowych, w tym Tesco, Biedronka, Piotr i Paweł, a także centra dystrybucyjne Poczty Polskiej i Lidl.

Wygodna infrastruktora
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..