Zalety osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim – INPRO S.A.

Ponadstandardowe udogodnienia

W podziemiach budynku powstanie hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Wokół budynków zaplanowano także 55 naziemnych miejsc postojowych. Na parterze powstaną rowerownie i wózkarnie, a wszystkie budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy. Aby zwiększyć komfort mieszkańców w budynkach zaprojektowano eleganckie korytarze, klatki schodowe oraz pomieszczenia na jednoślady i piwnice.

 

 

Sport i wypoczynek

Na terenie osiedla powstanie (zgodnie ze sprawdzonym przez INPRO standardem) wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych, duży plac zabaw dla najmłodszych, zewnętrzna siłownia, tereny rekreacyjne oraz przestrzenie dla najmłodszych dzieci z piaskownicami i ławkami dla opiekunów. Nie zabraknie również ogólnodostępnych miejsc dla rowerów. W bliskiej odległości od Osiedla Debiut władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny.

 

 

Bezpieczeństwo

Spokój i bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom nowoczesny i jednocześnie niedrogi w utrzymaniu system monitoringu. W każdym mieszkaniu zostanie zainstalowany także domofon, z możliwością podłączeniu video domofonu. Przy wjeździe na teren osiedla zostanie zamontowany szlaban wjazdowy - sterowany automatycznie na pilota.

 

 

Wysoka jakość

Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały. Pierwszy etap nowoczesnej inwestycji będzie się składał z dwóch czterokondygnacyjnych budynków, w których w sumie oddanych zostanie 105 mieszkań. Dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale osiedle stanie się komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

 

 

Słoneczne balkony i duże ogrody

Do mieszkań zaplanowanych w ramach inwestycji zaprojektowano także szerokie i słoneczne balkony oraz loggie. Właściciele mieszkań na parterze będą mogli natomiast cieszyć się dużymi, zielonymi ogrodami, których powierzchnia osiągnie nawet 200 m2.

 

 

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania

Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji zostały tak zaprojektowane aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Dzięki funkcjonalnym projektom poszczególnych pomieszczeń wszyscy nabywcy będą mogli szybko i komfortowo urządzić swoje wymarzone mieszkanie. Na najwyższych piętrach zaplanowano budowę największych lokali.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..