INPRO współtworzy miasto! - INPRO S.A.
Inpro

Współtworzymy Miasto

INPRO współtworzy miasto – chcemy, aby tworzone przez nas miejsca stanowiły wygodną i funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich.

Ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne w gdańskich Kokoszkach

Budowa ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego w gdańskich Kokoszkach to kolejny projekt realizowany przez INPRO, mający na celu polepszenie jakości codziennego życia mieszkańców Trójmiasta i okolic.

Otwarcie boiska!

Ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne w Gdańsku Kokoszkach zostało oficjalnie otwarte!

W ramach wydarzenia poza częścią oficjalną z przecięciem wstęgi odbyły się liczne turnieje, zabawy, a także poczęstunek i koncert Gracjana Kalandyka wraz z zespołem.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę podczas pikniku.

Dowiedz się więcej o budowie boiska wielofunkcyjnego

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Gminą Miasta Gdańska. Jesteśmy przekonani, że wielofunkcyjne boisko znacznie uatrakcyjni infrastrukturę rekreacyjną i użytkową okolicy. Jednocześnie będzie miało pozytywny wpływ na komfort użytkowania przestrzeni publicznej. Będzie to doskonałe miejsce do integracji obecnych i nowych mieszkańców gdańskiej dzielnicy Kokoszki – powiedział Krzysztof Maraszek, Prezes Zarządu Spółki INPRO.

Dowiedz się więcej o budowie boiska wielofunkcyjnego w gdańskich Kokoszkach

Rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi

Jednym z realizowanych przez INPRO S.A. projektów, mających na celu polepszenie jakości życia lokalnej społeczności jest rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi. W ramach nawiązanego z Gminą Miejską Rumia porozumienia spółka INPRO zaprojektuje i sfinansuje całą inwestycję.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Urzędem Miasta Rumi. Wierzymy, że projekt obejmujący rewitalizację terenów zielonych stworzy jedną z nowych lokalnych atrakcji. Korzystać z niej będą wszyscy mieszkańcy Rumi, w tym również właściciele mieszkań naszej nowej inwestycji. Liczymy, że wspólnie z władzami samorządowymi uda nam się stworzyć nowe centrum, które stanie się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców i nową wizytówką miasta – powiedział Robert Maraszek, Wiceprezes Zarządu Spółki INPRO.

Dowiedz się więcej o rewitalizacji brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi

Tutaj Współtworzymy Miasto

O kolejnych naszych inicjatywach będziemy Państwa informować.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży