INPRO świętuje 30-lecie

20 maja 2017 r. spółka INPRO SA obchodziła jubileusz 30-lecia swojej działalności. Firma w ciągu trzech dekad uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych firm deweloperskich w Trójmieście.

Pierwsza część uroczystości jubileuszowych odbyła się w samym centrum historycznego miasta Gdańska w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina. Podczas oficjalnej Gali Zarząd spółki, partnerzy i przyjaciele firmy wspominali najważniejsze momenty, osiągnięcia i inwestycje w historii INPRO.

Wśród znakomitych gości znaleźli się m.in. włodarze Trójmiasta: Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i Skarbnik Sopotu Mirosław Goślicki.

Jubileusz był także okazją do podziękowania i wyróżnienia osób, bez których sukces firmy nie byłby możliwy. Podczas krótkiego wystąpienia Prezesi Zarządu INPRO wręczyli odznaczenia pracownikom za ich długoletnią pracę i zaangażowanie na rzecz firmy.

Oficjalną część wydarzenia uświetnił wyjątkowy pokaz Akrobatycznego Teatru Tańca Mira-Art oraz wybitne widowisko muzyczne Filharmonii Dowcipu pod batutą Bernarda Chmielarza.

Druga część uroczystości odbyła się w oryginalnych wnętrzach Centrum Stocznia Gdańska, gdzie zgromadzeni goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy i świętowania. Imprezę otworzył energetyczny i barwny występ Rewii „Viva” oraz koncert zespołu BBBand.

Na scenie pojawił się także gość specjalny – Karol Strasburger, który poprowadził wyjątkowe wydanie INPROLIADY. Zgromadzeni goście mieli niecodzienną okazję wzięcia udziału w jednym z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce, odpowiadając na pytania związane z historią firmy i Trójmiastem. Na zakończenie zabawy Zarząd INPRO przekazał darowiznę, która zostanie przeznaczona na wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów Państwowych Szkół Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego.

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu INPRO i świętowali z nami ten wyjątkowy jubileusz!
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..