Jubileusz 30-lecia

Od 30 lat budujemy solidną pozycję naszej firmy, jako jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm z branży deweloperskiej w Trójmieście. Zrealizowaliśmy 60 dużych inwestycji budowlanych, oddając do użytku ok. 5,5 tysiąca lokali. Ich łączna powierzchnia to ponad 350 tysięcy metrów kwadratowych.


Konsekwentnie budujemy markę INPRO jako jednej z najbardziej zaufanych firm na polskim wybrzeżu. Z każdym rokiem staramy się sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez zmieniający się rynek. Ojcami sukcesu firmy są jej założyciele i główni akcjonariusze:

Krzysztof Maraszek
Wiceprezes Zarządu
Piotr Stefaniak
Prezes Zarządu
Zbigniew Lewiński
Wiceprezes Zarządu

„Zaufało nam już tysiące klientów. Nasz sukces wynika przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia, doskonałych lokalizacji naszych inwestycji oraz wysokiej jakości wykonania wszystkich naszych projektów. Wykorzystujemy najnowsze technologie i nowatorskie rozwiązania techniczne aby mieć pewność że sprostamy wysokim oczekiwaniom naszych klientów" - Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu.


Relacja z uroczystości jubileuszu 30-lecia
Informacja prasowa
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..