Nagrody i wyróżnienia2017

Inpro zwycięzcą plebiscytu w kategorii NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

Inpro SA laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO Stoisko firmy Inpro SA zostało docenione podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku.

Podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy Inpro SA zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie 1 miejsce w kategorii „Najlepsze stoisko i obsługa targowa” oraz 1 miejsce za Najlepszego Wystawcę.2016

Inpro SA złotym płatnikiem

Spółka INPRO znalazła się wśród rzetelnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej 2015. Certyfikat Złoty Płatnik 2015 został przyznany Spółce INPRO za terminowość w regulowaniu zobowiązań oraz zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Proces weryfikacji w Plebiscycie Złoty Płatnik 2015 został przygotowany na podstawie Programu Analiz Należności, prowadzonego od 2003 roku przez Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczeniu należności. Jest to największa baza danych o doświadczeniach płatniczych w Polsce. Stanowi ona wiarygodne informacje o rzeczywistej strukturze przeterminowań portfela należności, które raportowane są w cyklu miesięcznym przez uczestników Programu, do którego należą kluczowe firmy z wielu branż.

Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015

Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 Chmielna Park na drugim miejscu w plebiscycie Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 roku według czytelników portalu Trojmiasto.pl. Nowe osiedle na Wyspie Spichrzów to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój.

Inpro SA wyróżnione Pomorską Nagrodą Jakości

Inpro SA wyróżnione Pomorską Nagrodą JakościSpółka Inpro została wyróżniona Pomorską Nagrodą Jakości w kategorii średnie organizacje. To już XIX edycja konkursu, który jest promocją najlepszych przedsiębiorstw regionu, osiągających dobre wyniki ekonomiczne i z powodzeniem konkurujących na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Pomorska Nagroda Jakości dedykowana jest firmom reprezentującym najlepszą organizację i skuteczne zarządzanie, które produkują nowoczesne wyroby oraz świadczą usługi na wysokim poziomie.

2015

Inpro S.A. Gepardem Biznesu

Gazele Biznesu 2015Spółka Inpro została po raz kolejny wyróżniona w IX edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2014 za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej.

Ogólnopolski konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm i banków. W trakcie konkursu oceniany jest rozwój podmiotów, przez pryzmat badania dynamiki trzech parametrów: przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego. Przyjęta metodologia badań pozwala na obiektywne i miarodajne ocenianie zgłoszonych firm do konkursu.

Inpro zwycięzcą plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO


Inpro SA zwyciężcą plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO Stoisko firmy Inpro SA zostało docenione podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku.

Podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy Inpro SA zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsce w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę nowyadres.pl.

2013

Inpro laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO


Inpro SA laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO Stoisko firmy Inpro SA zostało docenione podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku.

Podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy Inpro SA zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę nowyadres.pl.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu 2013Inpro SA znalazło się w rankingu najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw „Gazele Biznesu 2013”, organizowanym już po raz czternasty przez Pulsu Biznesu.

2012

Inpro dwukrotnym laureatem plebiscytu Przyjazny Wystawca na Targach Mieszkaniowych Ergo Arena

Inpro dwukrotnym laureatem plebiscytu Przyjazny Wystawca na Targach Mieszkaniowych Ergo Arena

Podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym ERGO ARENA w Gdańsku stoisko firmy Inpro zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała tytuł "Przyjazny Wystawca" w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. To już druga taka nagroda dla Inpro. Pierwszą firma otrzymała podczas wiosennej edycji targów.

Inpro S.A., podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA, zaprezentowała swoją aktualną ofertę sprzedaży mieszkań i domów, w której obecnie jest blisko 340 mieszkań i domów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się inwestycje ze specjalną promocją cenową: Trzy Żagle, Wieża Leszka Białego, osiedle Jabłoniowa I i II etap, City Park, oraz Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy Szeregowe. Inpro zaprezentowało również swoją najnowszą inwestycję Czwarty Żagiel z 136 mieszkaniami, których sprzedaż rozpoczęto w październiku br. Firma poinformowała, iż w przyszłym roku wprowadzi do oferty dwa kolejne projekty: Kwartał Uniwersytecki oraz Wróbla Staw Mieszkania II etap. Łącznie trzy nowe inwestycje mają zaplanowanych 671 lokali mieszkalnych i usługowych.

Zróżnicowana oferta Inpro S.A., profesjonalizm, miła obsługa i otwartość na klienta przedstawicieli firmy zostały docenione przez zwiedzających. Spółka otrzymała tytuł "Przyjazny Wystawca"
w plebiscycie zorganizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. W konkursie mogła wziąć udział każda osoba, która chciała podzielić się opinią na temat przestrzeni wystawienniczej firm oraz jakości obsługi klienta.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA w Gdańsku są jednym z ważniejszych i prestiżowych targów mieszkaniowych organizowanych na Pomorzu. To miejsce spotkań ze wszystkimi deweloperami, instytucjami finansowymi oraz firmami z branży wyposażenia wnętrz. Jesienna edycja targów zgromadziła ponad 8 tysięcy osób zainteresowanych kupnem nieruchomości, skorzystaniem
z preferencyjnych warunków jej finansowania, wyposażeniem wnętrz, a także programem
"Rodzina na Swoim". W trakcie imprezy zostało zaprezentowanych ponad 100 inwestycji.


Zdobyty tytuł  Przyjazny Wystawca  podczas Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA w Gdańsku

Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, iż podczas wiosennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA w Gdańsku, Inpro S.A. otrzymało tytuł "Przyjazny Wystawca" w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media. Wszystkim zwiedzającym oraz organizatorom targów dziękujemy. Szczególne podziękowania dla Pani Arch. Anny Lont za zaprojektowanie stoiska.


Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.

Inpro budowlaną firmą roku 2011

Inpro SA budowlana forma roku 2011 w kategorii deweloperInpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, otrzymał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011 w kategorii DEWELOPER, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową branżowego miesięcznika BUILDER. Prezes Zarządu Spółki Piotr Stefaniak, został doceniony przez Kapitułę Konkursu zdobywając SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

BUDOWLANA FIRMA ROKU to wyróżnienia specjalne dla firm i ich szefów - osobowości z branży, za sku- teczne zarządzania i sukcesy rynkowe w 2011 roku. Nagrody są przyznawane w konkursie Builder Awards, podsumowującej w formie wyróżnień szczególne osiągnięcia polskiej branży budowlanej. BUDOWLANA FIRMA ROKU jest jednocześnie nominacją do statuetki POLSKI HERKULES w roku następnym.

Przyznając Inpro S.A. wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011, doceniono osiągnięcia Spółki
w 2011 roku: przede wszystkim zbliżające się 25-lecie działalności, 22 proc. wzrost sprzedaży mieszkań, debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych, rozbudowę systemu informatycznego, mającą na celu wzrost efektywności funkcjonowania oraz realizację inwestycji z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

„Zdobyte wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2011 to dla nas potwierdzenie, iż jesteśmy liderem na trój- miejskim rynku mieszkaniowym, tym bardziej, iż w tym konkursie brane są pod uwagę projekty, osiągnięcia, inwestycje oraz pozycja w branży na tle konkurencji.” - komentuje nagrodę Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Tegoroczna IX edycja Gali Builder Awards, odbyła się 1 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedsiębiorcy tworzący mocny wizerunek branży budowlanej, ale także przedstawiciele samorządu zawodowego, organizacji branżowych, ośrodków naukowych oraz instytucji państwowych.

Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajmuje wysokie pozycje w rankingach  magazynów branżowych, jak np. 6. miejsce w regionie i 48. miejsce w kraju w rankingu Forbesa za 2009 r.
w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, jak również 2. miejsce na rynku gdańskim w 2010, pod względem sprzedaży mieszkań, z udziałem w rynku na poziomie 9,4%.
W ubiegłym roku zdobyła 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej
na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011.

2011

Podziękowanie dla Inpro za darowiznę rzeczową na rzecz Filii nr 2 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

Podziękowanie dla firmy Inpro za darowiznę rzeczową na rzecz Filii nr 2 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

Podziękowanie dla firmy Inpro za darowiznę rzeczową na rzecz Filii nr 2 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku. Inpro przyczyniło się do unowocześnienia i podniesienia atrakcyjności placówki.

I miejsce dla Inpro za prestiżową inwestycję Kwartał Kamienic

Kwartał Kamienic, luksusowa inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., została doceniona przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku. W konkursie "Buduj bezpiecznie" organizowanym przez tę instytucję, Inpro zajęło I miejsce za realizację swojego prestiżowego kompleksu. Wręczenie nagród odbyło się 4 listopada br. w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska w Dworze Artusa w Gdańsku.

I miejsce dla Inpro za prestiżową inwestycję Kwartał Kamienic

"I miejsce za realizację naszej prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, to istotny argument mówiący, iż w projektach kierujemy się szczególnymi wartościami, prowadząc roboty budowlane w sposób maksymalnie bezpieczny dla człowieka". - podkreśla Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.
Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku nagradza osoby oraz firmy najlepiej dbające o bezpieczeństwo zatrudnionych. Celem prowadzonego konkursu "Buduj bezpiecznie" jest upowszechnianie higienicznych warunków pracy na placach budów, a także promowanie wykonawców robót budowlanych, zapewniających bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych. Działania prowadzone przez Inspektorat mają przyczynić się do wzrostu ogólnego poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.

INPRO S.A. - jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku trójmiejskim

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 - najbardziej rozpoznawalna Marka w kategorii firma developerska Trójmiasto Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zdobył 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011. Pomysłodawcą i organizatorem rankingu Mieszkaniowa Marka Roku 2011 jest Nowy Adres S.A. Realizacją badania zajął się instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC, który przeprowadził ponad 1500 wywiadów z mieszkańcami 5 aglomeracji Polski: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Trójmiasta. Ranking powstał w oparciu o wyniki badania  znajomości spontanicznej.

Badanie Mieszkaniowa Marka Roku zostało przeprowadzone  wśród respondentów w wieku 25-60 lat. Mieszkańcy aglomeracji zostali zapytani podczas wywiadów o znajomość spontaniczną oraz wspomaganą marek w czterech kategoriach: firma deweloperska, agencja nieruchomości, bank udzielający kredytów hipotecznych oraz pośrednik finansowy. Na rynkach lokalnych była sprawdzana znajomość firm deweloperskich oraz agencji nieruchomości. Inpro S.A. zdobyła 33% głosów na rynku trójmiejskim.

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 "Doskonała 2. pozycja w ścisłej czołówce firm deweloperskich najbardziej rozpoznawalnych na rynku trójmiejskim, to dla nas znaczące wyróżnienie. Utwierdza nas w przekonaniu, iż jesteśmy jednym z liderów na tym rynku i znani wśród mieszkańców trójmiasta. Zostaliśmy docenieni przez naszych klientów. Realizowane przez nas mieszkania i domy polecane są przez zadowolonych nabywców w gronie rodzinnym lub znajomym, ponieważ staramy się pełniać ich oczekiwania. Dbamy o doskonałą lokalizację oraz wysoki standard wykonania. Zwracamy szczególną uwagę na nowoczesne technologie oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne.
To wszystko wpływa na tak dobre wyniki w tym badaniu".
- mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Inpro S.A, jest Spółką o wieloletnim doświadczeniu i tradycji na rynku deweloperskim. Powstała w 1987 roku. W 2012 roku obchodzi 25-lecie. Od lutego br. jest spółką giełdową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie to naszym zdaniem główne przyczyny tak wysokiego miejsca w rankingu.

Spółka obecnie realizuje 10 inwestycji obejmujących 800 mieszkań i 200 domów. W najbliższych miesiącach spółka planuje rozpocząć budowę nowej inwestycji w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów - Chmielna Park.

W 2011 roku spółka rozpoczęła m.in. dwa bardzo prestiżowe projekty. Jednym z nich jest Kwartał Kamienic - luksusowy kompleks 90 apartamentów, o powierzchniach od 30 do 99 m2, budowanych w wysokim standardzie. Inwestycja powstaje w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, naprzeciw kościoła św. Jana, zaledwie 200 m od historycznego Żurawia oraz 300 m od Bazyliki Mariackiej. Budowa ruszyła wiosną br. Już 25% luksusowych apartamentów zostało sprzedanych.

Drugim wyjątkowym projektem Spółki jest hotel apartamentowy na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach. To luksusowa i absolutnie niepowtarzalna inwestycja typu condohotel budowana w standardzie czterogwiazdkowym. Kompleks 77 pokoi hotelowych i 18 apartamentów będzie miał prywatną marinę z 64 miejscami do cumowania oraz bezpośrednim dostępem do jeziora. Do dyspozycji kupujących jest 18 luksusowych apartamentów wykończonych pod klucz.
Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajęła wysokie pozycje w rankingach magazynów branżowych, jak np. 6. miejsce w regionie i 48. miejsce w kraju w rankingu Forbesa za 2009 r. w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, jak również 2. miejsce na rynku gdańskim w 2010, pod względem sprzedaży mieszkań, z udziałem w rynku na poziomie 9,4%.

2010

Ranking TOP 100 największych pomorskich firm 2010

Jest nam bardzo miło Państwa poinformować iż w Rankingu TOP 100 największych pomorskich firm - wyniki za 2009r. przygotowanym przez Dziennik Bałtycki, INPRO SA zajęło 49 miejsce pod względem przychodów ze sprzedaży.

Najlepsza reklama 2009 roku

Jest nam miło Państwa poinformoać iż najlepszą reklamą roku 2009r. publikowaną na łamach "Polski Dziennika Bałtyckiego" została reklama Inpro SA - "Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufanie". Kapituła oceniła ją jako czystą, przejrzystą i budzącą zaufanie. Kapitule jak i Naszym Klientom bardzo serdecznie dziękujemy.

2009

Bezpieczna Budowa

INPRO S.A. uzyskało III miejsce w organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy konkursie "Bezpieczna Budowa".

Wyróżnienie Przyjazny Wystawca na targach mieszkaniowych w Gdańsku

Chcielibyśmy podziękować zwiedzającym targi mieszkaniowe w Gdańsku w dniach 24-25 października 2009r. za wyróżnienie naszego stoiska Inpro SA - PRZYJAZNY WYSTAWCA.

I miejsce w kategorii Najlepsze Stoisko Targowe

Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło Państwa poinformować iż na jesiennych targach mieszkaniowych Nowy Adres firma Inpro SA dostała nagrodę na zajęcie I miejsca w kategorii NAJLEPSZE STOISKO TARGOWE. Wszystkim zwiedzającym jak i organizatorom Targów dziękujemy.
Szczególne podziękowania dla Pani Architekt Anny Lont za zaprojektowanie stoiska.

2008

Najwięksi na Pomorzu w 2007r.

Jest nam bardzo miło poinformować, iż w rankingu Dziennika Bałtyckiego Najwięksi na Pomorzu w 2007r. - TOP 100, INPRO S.A. uzyskało 54 lokatę (w zestawieniu przychodów ze sprzedaży).

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..