I miejsce dla Inpro za prestiżową inwestycję Kwartał Kamienic

Kwartał Kamienic, luksusowa inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., została doceniona przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku. W konkursie "Buduj bezpiecznie" organizowanym przez tę instytucję, Inpro zajęło I miejsce za realizację swojego prestiżowego kompleksu. Wręczenie nagród odbyło się 4 listopada br. w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska w Dworze Artusa w Gdańsku.

I miejsce dla Inpro za prestiżową inwestycję Kwartał Kamienic

"I miejsce za realizację naszej prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, to istotny argument mówiący, iż w projektach kierujemy się szczególnymi wartościami, prowadząc roboty budowlane w sposób maksymalnie bezpieczny dla człowieka". - podkreśla Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.
Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku nagradza osoby oraz firmy najlepiej dbające o bezpieczeństwo zatrudnionych. Celem prowadzonego konkursu "Buduj bezpiecznie" jest upowszechnianie higienicznych warunków pracy na placach budów, a także promowanie wykonawców robót budowlanych, zapewniających bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych. Działania prowadzone przez Inspektorat mają przyczynić się do wzrostu ogólnego poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..