Inpro budowlaną firmą roku 2011


Inpro SA budowlana forma roku 2011 w kategorii deweloperInpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, otrzymał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011 w kategorii DEWELOPER, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową branżowego miesięcznika BUILDER. Prezes Zarządu Spółki Piotr Stefaniak, został doceniony przez Kapitułę Konkursu zdobywając SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

BUDOWLANA FIRMA ROKU to wyróżnienia specjalne dla firm i ich szefów - osobowości z branży, za sku- teczne zarządzania i sukcesy rynkowe w 2011 roku. Nagrody są przyznawane w konkursie Builder Awards, podsumowującej w formie wyróżnień szczególne osiągnięcia polskiej branży budowlanej. BUDOWLANA FIRMA ROKU jest jednocześnie nominacją do statuetki POLSKI HERKULES w roku następnym.

Przyznając Inpro S.A. wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011, doceniono osiągnięcia Spółki
w 2011 roku: przede wszystkim zbliżające się 25-lecie działalności, 22 proc. wzrost sprzedaży mieszkań, debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych, rozbudowę systemu informatycznego, mającą na celu wzrost efektywności funkcjonowania oraz realizację inwestycji z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

„Zdobyte wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2011 to dla nas potwierdzenie, iż jesteśmy liderem na trój- miejskim rynku mieszkaniowym, tym bardziej, iż w tym konkursie brane są pod uwagę projekty, osiągnięcia, inwestycje oraz pozycja w branży na tle konkurencji.” - komentuje nagrodę Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Tegoroczna IX edycja Gali Builder Awards, odbyła się 1 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedsiębiorcy tworzący mocny wizerunek branży budowlanej, ale także przedstawiciele samorządu zawodowego, organizacji branżowych, ośrodków naukowych oraz instytucji państwowych.

Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajmuje wysokie pozycje w rankingach  magazynów branżowych, jak np. 6. miejsce w regionie i 48. miejsce w kraju w rankingu Forbesa za 2009 r.
w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, jak również 2. miejsce na rynku gdańskim w 2010, pod względem sprzedaży mieszkań, z udziałem w rynku na poziomie 9,4%.
W ubiegłym roku zdobyła 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej
na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..