INPRO S.A. - jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku trójmiejskim

INPRO S.A. - jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku trójmiejskim

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 - najbardziej rozpoznawalna Marka w kategorii firma developerska Trójmiasto Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zdobył 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011. Pomysłodawcą i organizatorem rankingu Mieszkaniowa Marka Roku 2011 jest Nowy Adres S.A. Realizacją badania zajął się instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC, który przeprowadził ponad 1500 wywiadów z mieszkańcami 5 aglomeracji Polski: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Trójmiasta. Ranking powstał w oparciu o wyniki badania  znajomości spontanicznej.

Badanie Mieszkaniowa Marka Roku zostało przeprowadzone  wśród respondentów w wieku 25-60 lat. Mieszkańcy aglomeracji zostali zapytani podczas wywiadów o znajomość spontaniczną oraz wspomaganą marek w czterech kategoriach: firma deweloperska, agencja nieruchomości, bank udzielający kredytów hipotecznych oraz pośrednik finansowy. Na rynkach lokalnych była sprawdzana znajomość firm deweloperskich oraz agencji nieruchomości. Inpro S.A. zdobyła 33% głosów na rynku trójmiejskim.

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 "Doskonała 2. pozycja w ścisłej czołówce firm deweloperskich najbardziej rozpoznawalnych na rynku trójmiejskim, to dla nas znaczące wyróżnienie. Utwierdza nas w przekonaniu, iż jesteśmy jednym z liderów na tym rynku i znani wśród mieszkańców trójmiasta. Zostaliśmy docenieni przez naszych klientów. Realizowane przez nas mieszkania i domy polecane są przez zadowolonych nabywców w gronie rodzinnym lub znajomym, ponieważ staramy się pełniać ich oczekiwania. Dbamy o doskonałą lokalizację oraz wysoki standard wykonania. Zwracamy szczególną uwagę na nowoczesne technologie oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne.
To wszystko wpływa na tak dobre wyniki w tym badaniu".
- mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Inpro S.A, jest Spółką o wieloletnim doświadczeniu i tradycji na rynku deweloperskim. Powstała w 1987 roku. W 2012 roku obchodzi 25-lecie. Od lutego br. jest spółką giełdową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie to naszym zdaniem główne przyczyny tak wysokiego miejsca w rankingu.

Spółka obecnie realizuje 10 inwestycji obejmujących 800 mieszkań i 200 domów. W najbliższych miesiącach spółka planuje rozpocząć budowę nowej inwestycji w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów - Chmielna Park.

W 2011 roku spółka rozpoczęła m.in. dwa bardzo prestiżowe projekty. Jednym z nich jest Kwartał Kamienic - luksusowy kompleks 90 apartamentów, o powierzchniach od 30 do 99 m2, budowanych w wysokim standardzie. Inwestycja powstaje w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, naprzeciw kościoła św. Jana, zaledwie 200 m od historycznego Żurawia oraz 300 m od Bazyliki Mariackiej. Budowa ruszyła wiosną br. Już 25% luksusowych apartamentów zostało sprzedanych.

Drugim wyjątkowym projektem Spółki jest hotel apartamentowy na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach. To luksusowa i absolutnie niepowtarzalna inwestycja typu condohotel budowana w standardzie czterogwiazdkowym. Kompleks 77 pokoi hotelowych i 18 apartamentów będzie miał prywatną marinę z 64 miejscami do cumowania oraz bezpośrednim dostępem do jeziora. Do dyspozycji kupujących jest 18 luksusowych apartamentów wykończonych pod klucz.
Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajęła wysokie pozycje w rankingach magazynów branżowych, jak np. 6. miejsce w regionie i 48. miejsce w kraju w rankingu Forbesa za 2009 r. w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, jak również 2. miejsce na rynku gdańskim w 2010, pod względem sprzedaży mieszkań, z udziałem w rynku na poziomie 9,4%.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..