Firma

Inpro zwycięzcą plebiscytu w kategorii NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

z dnia 2017-09-19

Inpro SA laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO Stoisko firmy Inpro SA zostało docenione podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku.

Podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy Inpro SA zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie 1 miejsce w kategorii „Najlepsze stoisko i obsługa targowa” oraz 1 miejsce za Najlepszego Wystawcę.
Inpro SA złotym płatnikiem

z dnia 2016-06-07

Spółka INPRO znalazła się wśród rzetelnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej 2015. Certyfikat Złoty Płatnik 2015 został przyznany Spółce INPRO za terminowość w regulowaniu zobowiązań oraz zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Proces weryfikacji w Plebiscycie Złoty Płatnik 2015 został przygotowany na podstawie Programu Analiz Należności, prowadzonego od 2003 roku przez Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczeniu należności. Jest to największa baza danych o doświadczeniach płatniczych w Polsce. Stanowi ona wiarygodne informacje o rzeczywistej strukturze przeterminowań portfela należności, które raportowane są w cyklu miesięcznym przez uczestników Programu, do którego należą kluczowe firmy z wielu branż.


Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015

z dnia 2016-04-01

Chmielna Park na drugim miejscu w plebiscycie Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 roku według czytelników portalu Trojmiasto.pl. Nowe osiedle na Wyspie Spichrzów to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój.


Inpro SA wyróżnione Pomorską Nagrodą Jakości

z dnia 2016-02-09

Inpro SA wyróżnione Pomorską Nagrodą JakościSpółka Inpro została wyróżniona Pomorską Nagrodą Jakości w kategorii średnie organizacje. To już XIX edycja konkursu, który jest promocją najlepszych przedsiębiorstw regionu, osiągających dobre wyniki ekonomiczne i z powodzeniem konkurujących na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Pomorska Nagroda Jakości dedykowana jest firmom reprezentującym najlepszą organizację i skuteczne zarządzanie, które produkują nowoczesne wyroby oraz świadczą usługi na wysokim poziomie.


Inpro S.A. Gepardem Biznesu

z dnia 2015-11-03

Gazele Biznesu 2015Spółka Inpro została po raz kolejny wyróżniona w IX edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2014 za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej.

Ogólnopolski konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm i banków. W trakcie konkursu oceniany jest rozwój podmiotów, przez pryzmat badania dynamiki trzech parametrów: przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego. Przyjęta metodologia badań pozwala na obiektywne i miarodajne ocenianie zgłoszonych firm do konkursu.


Inpro dwukrotnym laureatem plebiscytu Przyjazny Wystawca na Targach Mieszkaniowych Ergo Arena

z dnia 2012-11-06

Inpro dwukrotnym laureatem plebiscytu Przyjazny Wystawca na Targach Mieszkaniowych Ergo Arena

Podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym ERGO ARENA w Gdańsku stoisko firmy Inpro zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała tytuł "Przyjazny Wystawca" w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. To już druga taka nagroda dla Inpro. Pierwszą firma otrzymała podczas wiosennej edycji targów.

Inpro S.A., podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA, zaprezentowała swoją aktualną ofertę sprzedaży mieszkań i domów, w której obecnie jest blisko 340 mieszkań i domów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się inwestycje ze specjalną promocją cenową: Trzy Żagle, Wieża Leszka Białego, osiedle Jabłoniowa I i II etap, City Park, oraz Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy Szeregowe. Inpro zaprezentowało również swoją najnowszą inwestycję Czwarty Żagiel z 136 mieszkaniami, których sprzedaż rozpoczęto w październiku br. Firma poinformowała, iż w przyszłym roku wprowadzi do oferty dwa kolejne projekty: Kwartał Uniwersytecki oraz Wróbla Staw Mieszkania II etap. Łącznie trzy nowe inwestycje mają zaplanowanych 671 lokali mieszkalnych i usługowych.

Zróżnicowana oferta Inpro S.A., profesjonalizm, miła obsługa i otwartość na klienta przedstawicieli firmy zostały docenione przez zwiedzających. Spółka otrzymała tytuł "Przyjazny Wystawca"
w plebiscycie zorganizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. W konkursie mogła wziąć udział każda osoba, która chciała podzielić się opinią na temat przestrzeni wystawienniczej firm oraz jakości obsługi klienta.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA w Gdańsku są jednym z ważniejszych i prestiżowych targów mieszkaniowych organizowanych na Pomorzu. To miejsce spotkań ze wszystkimi deweloperami, instytucjami finansowymi oraz firmami z branży wyposażenia wnętrz. Jesienna edycja targów zgromadziła ponad 8 tysięcy osób zainteresowanych kupnem nieruchomości, skorzystaniem
z preferencyjnych warunków jej finansowania, wyposażeniem wnętrz, a także programem
"Rodzina na Swoim". W trakcie imprezy zostało zaprezentowanych ponad 100 inwestycji.


Zdobyty tytuł Przyjazny Wystawca podczas Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA w Gdańsku

z dnia 2012-04-04


Zdobyty tytuł  Przyjazny Wystawca  podczas Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA w Gdańsku

Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, iż podczas wiosennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA w Gdańsku, Inpro S.A. otrzymało tytuł "Przyjazny Wystawca" w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media. Wszystkim zwiedzającym oraz organizatorom targów dziękujemy. Szczególne podziękowania dla Pani Arch. Anny Lont za zaprojektowanie stoiska.


Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.Inpro S.A. otrzymało tytuł Przyjazny Wystawca w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, firmę redNet Media.

Inpro budowlaną firmą roku 2011

z dnia 2012-05-03


Inpro SA budowlana forma roku 2011 w kategorii deweloperInpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, otrzymał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011 w kategorii DEWELOPER, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową branżowego miesięcznika BUILDER. Prezes Zarządu Spółki Piotr Stefaniak, został doceniony przez Kapitułę Konkursu zdobywając SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

BUDOWLANA FIRMA ROKU to wyróżnienia specjalne dla firm i ich szefów - osobowości z branży, za sku- teczne zarządzania i sukcesy rynkowe w 2011 roku. Nagrody są przyznawane w konkursie Builder Awards, podsumowującej w formie wyróżnień szczególne osiągnięcia polskiej branży budowlanej. BUDOWLANA FIRMA ROKU jest jednocześnie nominacją do statuetki POLSKI HERKULES w roku następnym.

Przyznając Inpro S.A. wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011, doceniono osiągnięcia Spółki
w 2011 roku: przede wszystkim zbliżające się 25-lecie działalności, 22 proc. wzrost sprzedaży mieszkań, debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych, rozbudowę systemu informatycznego, mającą na celu wzrost efektywności funkcjonowania oraz realizację inwestycji z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

„Zdobyte wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2011 to dla nas potwierdzenie, iż jesteśmy liderem na trój- miejskim rynku mieszkaniowym, tym bardziej, iż w tym konkursie brane są pod uwagę projekty, osiągnięcia, inwestycje oraz pozycja w branży na tle konkurencji.” - komentuje nagrodę Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Tegoroczna IX edycja Gali Builder Awards, odbyła się 1 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedsiębiorcy tworzący mocny wizerunek branży budowlanej, ale także przedstawiciele samorządu zawodowego, organizacji branżowych, ośrodków naukowych oraz instytucji państwowych.

Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajmuje wysokie pozycje w rankingach  magazynów branżowych, jak np. 6. miejsce w regionie i 48. miejsce w kraju w rankingu Forbesa za 2009 r.
w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, jak również 2. miejsce na rynku gdańskim w 2010, pod względem sprzedaży mieszkań, z udziałem w rynku na poziomie 9,4%.
W ubiegłym roku zdobyła 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej
na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011.


Podziękowanie dla Inpro za darowiznę rzeczową na rzecz Filii nr 2 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

z dnia 2011-12-28

Podziękowanie dla firmy Inpro za darowiznę rzeczową na rzecz Filii nr 2 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

Podziękowanie dla firmy Inpro za darowiznę rzeczową na rzecz Filii nr 2 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku. Inpro przyczyniło się do unowocześnienia i podniesienia atrakcyjności placówki.


I miejsce dla Inpro za prestiżową inwestycję Kwartał Kamienic

z dnia 2011-11-08

Kwartał Kamienic, luksusowa inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., została doceniona przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku. W konkursie "Buduj bezpiecznie" organizowanym przez tę instytucję, Inpro zajęło I miejsce za realizację swojego prestiżowego kompleksu. Wręczenie nagród odbyło się 4 listopada br. w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska w Dworze Artusa w Gdańsku.

I miejsce dla Inpro za prestiżową inwestycję Kwartał Kamienic

"I miejsce za realizację naszej prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, to istotny argument mówiący, iż w projektach kierujemy się szczególnymi wartościami, prowadząc roboty budowlane w sposób maksymalnie bezpieczny dla człowieka". - podkreśla Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.
Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku nagradza osoby oraz firmy najlepiej dbające o bezpieczeństwo zatrudnionych. Celem prowadzonego konkursu "Buduj bezpiecznie" jest upowszechnianie higienicznych warunków pracy na placach budów, a także promowanie wykonawców robót budowlanych, zapewniających bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych. Działania prowadzone przez Inspektorat mają przyczynić się do wzrostu ogólnego poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.


INPRO S.A. - jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku trójmiejskim

z dnia 2011-06-06

INPRO S.A. - jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku trójmiejskim

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 - najbardziej rozpoznawalna Marka w kategorii firma developerska Trójmiasto Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zdobył 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011. Pomysłodawcą i organizatorem rankingu Mieszkaniowa Marka Roku 2011 jest Nowy Adres S.A. Realizacją badania zajął się instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC, który przeprowadził ponad 1500 wywiadów z mieszkańcami 5 aglomeracji Polski: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Trójmiasta. Ranking powstał w oparciu o wyniki badania  znajomości spontanicznej.

Badanie Mieszkaniowa Marka Roku zostało przeprowadzone  wśród respondentów w wieku 25-60 lat. Mieszkańcy aglomeracji zostali zapytani podczas wywiadów o znajomość spontaniczną oraz wspomaganą marek w czterech kategoriach: firma deweloperska, agencja nieruchomości, bank udzielający kredytów hipotecznych oraz pośrednik finansowy. Na rynkach lokalnych była sprawdzana znajomość firm deweloperskich oraz agencji nieruchomości. Inpro S.A. zdobyła 33% głosów na rynku trójmiejskim.

Mieszkaniowa Marka Roku 2011 "Doskonała 2. pozycja w ścisłej czołówce firm deweloperskich najbardziej rozpoznawalnych na rynku trójmiejskim, to dla nas znaczące wyróżnienie. Utwierdza nas w przekonaniu, iż jesteśmy jednym z liderów na tym rynku i znani wśród mieszkańców trójmiasta. Zostaliśmy docenieni przez naszych klientów. Realizowane przez nas mieszkania i domy polecane są przez zadowolonych nabywców w gronie rodzinnym lub znajomym, ponieważ staramy się pełniać ich oczekiwania. Dbamy o doskonałą lokalizację oraz wysoki standard wykonania. Zwracamy szczególną uwagę na nowoczesne technologie oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne.
To wszystko wpływa na tak dobre wyniki w tym badaniu".
- mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Inpro S.A, jest Spółką o wieloletnim doświadczeniu i tradycji na rynku deweloperskim. Powstała w 1987 roku. W 2012 roku obchodzi 25-lecie. Od lutego br. jest spółką giełdową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie to naszym zdaniem główne przyczyny tak wysokiego miejsca w rankingu.

Spółka obecnie realizuje 10 inwestycji obejmujących 800 mieszkań i 200 domów. W najbliższych miesiącach spółka planuje rozpocząć budowę nowej inwestycji w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów - Chmielna Park.

W 2011 roku spółka rozpoczęła m.in. dwa bardzo prestiżowe projekty. Jednym z nich jest Kwartał Kamienic - luksusowy kompleks 90 apartamentów, o powierzchniach od 30 do 99 m2, budowanych w wysokim standardzie. Inwestycja powstaje w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, naprzeciw kościoła św. Jana, zaledwie 200 m od historycznego Żurawia oraz 300 m od Bazyliki Mariackiej. Budowa ruszyła wiosną br. Już 25% luksusowych apartamentów zostało sprzedanych.

Drugim wyjątkowym projektem Spółki jest hotel apartamentowy na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach. To luksusowa i absolutnie niepowtarzalna inwestycja typu condohotel budowana w standardzie czterogwiazdkowym. Kompleks 77 pokoi hotelowych i 18 apartamentów będzie miał prywatną marinę z 64 miejscami do cumowania oraz bezpośrednim dostępem do jeziora. Do dyspozycji kupujących jest 18 luksusowych apartamentów wykończonych pod klucz.
Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajęła wysokie pozycje w rankingach magazynów branżowych, jak np. 6. miejsce w regionie i 48. miejsce w kraju w rankingu Forbesa za 2009 r. w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, jak również 2. miejsce na rynku gdańskim w 2010, pod względem sprzedaży mieszkań, z udziałem w rynku na poziomie 9,4%.


Ranking TOP 100 największych pomorskich firm 2010

z dnia 2010-06-17


Najlepsza reklama 2009 roku

z dnia 2010-06-17


Bezpieczna Budowa

z dnia 2009-12-07


Wyróżnienie Przyjazny Wystawca na targach mieszkaniowych w Gdańsku

z dnia 2009-09-25


I miejsce w kategorii Najlepsze Stoisko Targowe

z dnia 2009-09-21


Ranking TOP 100 największych pomorskich firm

z dnia 2009-06-29


Diamenty Forbesa

z dnia 2009-02-03


Ogólnopolski ranking developerów

z dnia 2008-08-22


Najwięksi na Pomorzu w 2007r.

z dnia 2008-06-26


Inpro laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

z dnia 2013-09-16


Gazele Biznesu

z dnia 2013-12-16

Gazele Biznesu 2013 Inpro SA znalazło się w rankingu najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw „Gazele Biznesu 2013”, organizowanym już po raz czternasty przez Pulsu Biznesu.


Inpro zwycięzcą plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

z dnia 2015-02-24

Inpro SA zwycięzcą plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO Stoisko firmy Inpro SA zostało docenione podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku.

Podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy Inpro SA zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsce w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę nowyadres.pl.


Debiut Etap I

z dnia 2018-11-15

Debiut Etap I

Osiedle Debiut powstało przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach pierwszego etapu inwestycji wybudowano dwa czterokondygnacyjne, nowoczesne budynki z windami. Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i liczne tereny rekreacyjne. Z działką sąsiaduje zagospodarowany zbiornik wodny.

W ramach inwestycji wykonano także szerokie balkony i loggie, a do mieszkań na parterze przynależą duże ogrody, liczące nawet 200 m2. W podziemiach budynku powstała hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Osiedle będzie w całości monitorowane, a wszystkie mieszkania będą miały możliwość dodatkowego odpłatnego wyposażenia w video domofony.

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą miejscowością doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują szkółki sportowe, baseny, lodowisko, kina, żłobki i przedszkola. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstało w sumie 105 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.


OPTIMA Etap I

z dnia 2017-10-30

OPTIMA Etap I

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

Od 1 marca 2018 r. kursuje nowa linia autobusowa, zapewniona przez dewelopera, specjalnie dla mieszkańców osiedla.

Osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową. W pierwszym etapie powstało 6 budynków, w drugim zaplanowano 5 kolejnych. W każdym mieszkaniu wykonano przestronne i oszklone balkony oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze. W ramach inwestycji powstały tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz parkingi naziemne i stojaki rowerowe. W dalszych etapach planowana jest budowa dużego placu zabaw, boiska wielofunkcyjnego i części usługowej. Inwestycja jest monitorowana i częściowo ogrodzona. Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem.

Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że ustawne mieszkania są słoneczne i dają możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni i odpowiedniego dostosowania do potrzeb każdej rodziny. Dla komfortu mieszkańców wykonano halę garażową i komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdują się windy.

Zarządca

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.08.2018r. Pan Dawid Schwann zakończył współpracę z firmą Veidik Sp. z o.o. Jego dotychczasowe obowiązki przejęła

Pani Aneta Getka, Zarządca Nieruchomości
Tel. 533 371 130, aneta.getka@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Harmonia Oliwska Etap II

z dnia 2018-09-30

Harmonia Oliwska Etap II

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej. W ramach II etapu „Rotta” powstały dwa budynki. Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO. Składa się z budynków sześcio- i ośmiokondygnacyjnych. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od Olivia Business Centre, blisko popularnych centrów handlowych. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami wykonano hale garażowe oraz piwnice. Wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla powstał parking dla rowerów. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.

Zarządca

Pan Michał Wroński, Zarządca Nieruchomości
Tel. 531-550-484, michal.wronski@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Harmonia Oliwska Etap I

z dnia 2017-10-30

Harmonia Oliwska Etap I

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej. W ramach I etapu „Cytra” powstały trzy budynki. . Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO. Składa się z budynków sześcio- i ośmiokondygnacyjnych. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od Olivia Business Centre, blisko popularnych centrów handlowych. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami wykonano hale garażowe oraz piwnice. Wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla powstał parking dla rowerów. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.

Zarządca

Pan Michał Wroński, Zarządca Nieruchomości
Tel. 531-550-484, michal.wronski@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Kwartał Uniwersytecki 2

z dnia 2018-08-31

Kwartał Uniwersytecki 2

Kwartał Uniwersytecki 2 położony w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej obok wybudowanego przez INPRO Kwartału Uniwersyteckiego. Inwestycja składa się z jednego budynku dziewięciokondygnacyjnego z 2 windami. Kwartał Uniwersytecki 2 położony jest 7 min. od stacji SKM Gdańsk Przymorze (750 m), zaledwie 950 m od najnowocześniejszego centrum biurowego ALCHEMIA, 950 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 850 m od restauracji Mc Donald’s, 1050 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre. W odległości 700 m położone są popularne centra handlowe jak Auchan i ALFA.

Nowoczesną architekturę budynku uzupełniają nasłonecznione balkony oraz loggie. Teren wokół budynku jest częściowo ogrodzony, monitorowany systemem kamer a na terenie zlokalizowane zostały miejsca postojowe naziemne.

Na parterze budynku wykonano: fitness, mediatekę, wózkarnię, oraz podcień rowerowy ogólnodostępny i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem.

W ramach inwestycji powstało w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczęły się w maju 2017 r. Budowa została zakończona 31 sierpnia 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną PROCONCEPT.

Zarządca

Pani Aneta Getka, Zarządca Nieruchomości
Tel. 533 371 130, aneta.getka@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Golf Park - etap A

z dnia 2010-12-30

Golf Park – etap A

Osiedle 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów.
Osiedle zlokalizowane jest 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary.

Zarządca

Pani Jolanta Drapiewska, Zarządca Nieruchomości
tel. 695-911-366, j.drapiewska@actum.pl
Actum S.C., Oddział Gdynia, ul. Plac Górnośląski 21/3, 81-509 Gdynia
tel./fax 58 664 72 68
www.actum.pl
Kwartał Uniwersytecki

z dnia 2016-10-30

Kwartał Uniwersytecki

Kwartał Uniwersytecki to osiedle położone w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Składa się z dwóch budynków trzy-, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych. Inwestycja położona jest 5 min od stacji SKM Gdańsk Przymorze (700m), zaledwie 900m od nowoczesnego centrum biurowego ALCHEMIA, 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 800m od restauracji Mc Donald’s, 1000 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre. W odległości 650m położone są popularne centra handlowe jak Auchan i ALFA.

Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zlokalizowano halę garażową oraz piwnice, a wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla znajduje się wózkarnia i rowerownia. Większość mieszkań na parterze posiada ogródki.

Zarządca

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.08.2018r. Pan Dawid Schwann zakończył współpracę z firmą Veidik Sp. z o.o. Jego dotychczasowe obowiązki przejęła

Pani Aneta Getka, Zarządca Nieruchomości
Tel. 533 371 130, aneta.getka@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Chmielna Park budynek B

z dnia 2015-11-03

Chmielna Park Budynek B

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia oraz lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę mieszkańców.

Zarządca

Pan Dariusz Drzemnicki, Zarządca Nieruchomości
VEIDIK - Zarządzanie nieruchomościami
Al. Niepodległości 719/1
81-853 Sopot
tel/fax: +48 58 622 26 02
tel. +48 790 505 208
dariusz.drzemnicki@veidik.pl
www.veidik.pl
Wróbla Staw mieszkania - Etap I

z dnia 2015-10-15

Wróbla Staw mieszkania - Etap I

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełnia marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.


Zarządca

Pan Jakub Sonnenfeld, Zarządca Nieruchomości
Tel. kom.  534 205 020, jakub.sonnenfeld@veidik.pl
Tel. 58 622 26 02
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl


Koszty utrzymania nieruchomościCity Park – budynek F

z dnia 2015-10-03

City Park - budynek F

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Wszystkie budynki posiadają hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w dwie szybkobieżne windy. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana jest portiernia. Na terenie osiedla powstały także 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.


Zarządca

Pani Kinga Niścigorska, Zarządca Nieruchomości
Tel. 531 550 484, kinga.niscigorska@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl

Koszty utrzymania nieruchomości


Wróbla Staw mieszkania - Etap II

z dnia 2015-08-30

Wróbla Staw mieszkania - Etap II

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.


Zarządca

Pan Jakub Sonnenfeld, Zarządca Nieruchomości
Tel. kom.  534 205 020, jakub.sonnenfeld@veidik.pl
Tel. 58 622 26 02
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl


Koszty utrzymania nieruchomościCity Park – budynek E

z dnia 2015-05-04

City Park - budynek E

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Wszystkie budynki posiadają hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w dwie szybkobieżne windy. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana jest portiernia. Na terenie osiedla powstały także 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.


Zarządca

Pani Kinga Niścigorska, Zarządca Nieruchomości
Tel. 531 550 484, kinga.niscigorska@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl

Koszty utrzymania nieruchomości


Wróbla Staw mieszkania - Etap III

z dnia 2014-06-08

Wróbla Staw mieszkania - Etap III

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Osiedle Wróbla Staw składa się z 14-tu trzy i cztero-kondygnacyjnych budynków. Budowa osiedla była podzielona na 3 etapy.


Zarządca

Pan Jakub Sonnenfeld, Zarządca Nieruchomości
Tel. kom.  534 205 020, jakub.sonnenfeld@veidik.pl
Tel. 58 622 26 02
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl


Koszty utrzymania nieruchomościWróbla Staw domy - etap D

z dnia 2014-01-13

Wróbla Staw domy - etap D

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia odległe zaledwie o kilka kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw.Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny. Położone blisko centrum Gdańska (5,5 km), świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy Wróbla Staw nie muszą wybiera między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

Na terenie osiedla powstały łącznie 84 domy – w zabudowie bliźniaczej i szeregowe, o różnych powierzchniach w zależności od potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynku są dwu lub trzykondygnacyjne, każdy z nich posiada garaż oraz ogródek.

Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zostały wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne boisko wielofunkcyjne. Domy z 5 LETNIĄ GWARANCJĄ i KOLEKTORAMI SŁONECZNYMI do podgrzania ciepłej wody W STANDARDZIE.

Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Czwarty Żagiel

z dnia 2014-04-08

Czwarty Żagiel

Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana. W budynkach, zrealizowanych w ramach inwestycji Trzy Żagle, znajdują się punkty usługowo-handlowe, w tym przedszkole. Tuż obok są także szkoła, przychodnia, sklepy oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Dostanie się do jednego z popularnych centrów handlowych zajmuje tylko chwilę.

Czwarty Żagiel to nowoczesna inwestycja, w której swoje miejsce znajdą ludzie pełni energii, dynamiczni i ceniący sobie życie w centrum miasta.Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl

Koszty utrzymania nieruchomości


Aranżacje

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa lokalu udzieli Pani arch. Iwona Formela
tel. 58 34 00 395, tel. kom. 609 501 308

Iwona
Formela
609 501 308

Gmach Główny oraz biblioteka Politechniki Gdańskiej

z dnia 2014-10-08

Gmach Główny oraz biblioteka Politechniki Gdańskiej


INPRO dokonało kompleksowej renowacji wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej, które były gotowe na uroczysty jubileusz.

Reprezentacyjna przestrzeń powitalna Politechniki Gdańskiej została oczyszczona z patyny lat, wyposażona w nowoczesne, efektowne oświetlenie i uporządkowana pod względem sposobu przekazywania informacji.

Rozdzielono funkcje portierni i informatorium. Nowa zabudowa portierni pozostała w dotychczasowym miejscu. Informatorium zaś powstało po przeciwnej stronie względem głównego wejścia do budynku. Elementami dominującymi w obu zabudowach są portale kamienne tworzące ramy nawiązujące do okazałego portalu wejścia.

W holu i przy wejściu do Biblioteki Głównej zamontowano przeszklone gabloty informacyjne o nowoczesnej, estetycznej formie.

Inpro SA dokonało również kapitalnego remontu pomieszczeń bibliotecznych na poziomie „00” i parterze Gmachu Głównego (ponad 750 m2). Jego celem była nie tylko modernizacja, ale przede wszystkim zwiększenie dostępności usług bibliotecznych i informacyjnych dla mieszkańców Pomorza.

Biblioteka zyskała tzw. open space. Hol i korytarz, które dotychczas pełniły funkcję wyłącznie komunikacyjną stały się swobodną przestrzenią dla użytkowników. Prócz możliwości samodzielnego wypożyczania i zwrotu książek czytelnicy mogą teraz w prosty sposób skorzystać z elektronicznych źródeł informacji naukowej, np. dzięki udostępnianym na miejscu tabletom.

Ponadto w bibliotece powstała multimedialna sala seminaryjno-szkoleniowa wyposażona w mobilny sprzęt, który będzie można aranżować w zależności od aktualnych potrzeb.

Nowa biblioteka została przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kwartał Kamienic

z dnia 2012-11-13

Kwartał Kamienic

Zabudowa Gdańska to istny przegląd stylów architektonicznych począwszy od wspaniałego gotyku przez renesans, barok, rokoko do neogotyku i budownictwa współczesnego. Spacerując po Gdańsku i przyglądając się uważnie zabytkom, możemy odbyć podróż w czasie.

Kwartał Kamienic to zespół usługowo mieszkaniowy położony w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Inwestycja położona jest naprzeciwko kościoła św. Jana zaledwie 200m od historycznego Żurawia oraz 300m od Bazyliki Mariackiej.

Na parterze oprócz lokali usługowych znajduje się biuro ochrony, fitness, siłownia, sauna i pokój wypoczynkowy ze stołem bilardowym.
W standardzie apartamentów oferujemy drzwi antywłamaniowe drewniane panele podłogowe, glazurę i terakotę, drzwi wewnętrzne, gres na balkonach i w loggiach. Całości kompozycji przestrzennej dopełniają elementy małej architektury, zieleń oraz patio z rzeźbą i fontanną.

Zobacz też:

Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Wróbla Staw domy - etap B i C

z dnia 2013-08-13

Wróbla Staw domy - etap B i C

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia odległe zaledwie o kilka kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw.Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny. Położone blisko centrum Gdańska (5,5 km), świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy Wróbla Staw nie muszą wybiera między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

Na terenie osiedla powstały łącznie 84 domy – w zabudowie bliźniaczej i szeregowe, o różnych powierzchniach w zależności od potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynki są dwu- lub trzykondygnacyjne, każdy z nich posiada garaż oraz ogródek W cenie budynków szeregowych jest również poddasze.

Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zostały wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne boisko wielofunkcyjne. Domy z 5 LETNIĄ GWARANCJĄ i KOLEKTORAMI SŁONECZNYMI do podgrzania ciepłej wody W STANDARDZIE.

Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
City Park – budynki C i D

z dnia 2013-05-13

City Park bud. C i D

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Wszystkie budynki posiadają hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w dwie szybkobieżne windy. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana jest portiernia. Na terenie osiedla powstały także 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.

Zarządca

Pani Kinga Niścigorska, Zarządca Nieruchomości
Tel. 531 550 484, kinga.niscigorska@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl

Koszty utrzymania nieruchomości


Chmielna Park budynek A

z dnia 2013-03-13

Chmielna Park Budynek A

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, ze osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę mieszkańców.

Zarządca

Pan Dariusz Drzemnicki, Zarządca Nieruchomości
VEIDIK - Zarządzanie nieruchomościami
Al. Niepodległości 719/1
81-853 Sopot
tel/fax: +48 58 622 26 02
tel. +48 790 505 208
dariusz.drzemnicki@veidik.pl
www.veidik.pl
Hotel***** Mikołajki

z dnia 2013-02-13

Hotel***** Mikołajki

Wchodzące w skład budynku hotelowego apartamenty na Wyspie Ptasiej są spełnieniem marzeń wszystkich, którzy chcą mieć kawałek Mazur tylko dla siebie. Ekskluzywne i nowoczesne wnętrza zachęcają do wypoczynku. Przeszklone ściany zewnętrzne zapewniają nie tylko zapierający dech w piersiach widok na jezioro, ale także optymalne nasłonecznienie.Apartamenty są budowane z dbałością o każdy szczegół i z użyciem najlepszych materiałów. Spełniają najwyższe standardy i w pełni zadowalają nawet najbardziej wymagających gości. Ich położenie czyni je luksusowymi domami na wodzie – tu każdy poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

Kompleks na wyspie zawiera 77 pokoi hotelowych oraz 22 komfortowe apartamenty na sprzedaż o powierzchniach od 30 m2 do 102,7 m2 (z możliwością łączenia). Apartamenty są klimatyzowane, oddawane właścicielom w stanie w pełni wykończonym. Budynek jest całkowicie dostępny dla osób niepełnosprawnych oraz objęty całodobowym systemem monitorowania. W zachodniej części wyspy wykonana zostanie przystań jachtowa .

W skład hotelu wchodzą: pokoje hotelowe, restauracja z widokiem na Mikołajki, recepcja, basen, SPA, pomieszczenia odnowy biologicznej, siłownia, sala zabaw dla dzieci. Na półwyspie zlokalizowaliśmy budynek restauracyjno – konferencyjny z lobby barem i recepcją.

Na półwyspie zlokalizowany zostanie kompleks konferencyjny wraz z recepcją oraz marina z miejscami do cumowania.Golf Park - etap B

z dnia 2013-01-13

Golf Park – etap B

Osiedle 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów.

Osiedle zlokalizowane 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary.

W ramach inwestycji powstały domy o powierzchni od 158 m2 do 208 m2, położone na działkach o powierzchni od 600 m2 do 1.549 m2. Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zaprojektowane zostały tereny zielone, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne. Całe osiedle Golf Park podłączone jest do gminnej sieci kanalizacyjnej. Osiedle składa się będzie z 4 etapów. Inpro SA wykonało także drogę o szer. 5 m oraz chodnik o szerokości 1,5m od drogi krajowej do wjazdu na osiedle.

Zarządca

Pani Jolanta Drapiewska, Zarządca Nieruchomości
tel. 695-911-366, j.drapiewska@actum.pl
Actum S.C., Oddział Gdynia, ul. Plac Górnośląski 21/3, 81-509 Gdynia
tel./fax 58 664 72 68
www.actum.pl
City Park bud. A i B

z dnia 2012-12-07

City Park bud. A i B

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Wszystkie budynki posiadają hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w dwie szybkobieżne windy. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana jest portiernia. Na terenie osiedla powstały także 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.

Zarządca

Pani Elżbieta Wieczerzak, Zarządca Nieruchomości
Tel. 534 205 020, elzbieta.wieczerzak@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl

Koszty utrzymania nieruchomości


Osiedle Jabłoniowa

z dnia 2012-12-07

Osiedle Jabłoniowa

Osiedle położone w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej na wysokości nowo wybudowanej Al. Armii Krajowej z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska 6,1 km i Trójmiejskiej Obwodnicy.
Osiedle składa się z 10 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wraz z piwnicami. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.
Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla wybudowano tereny zielone, małą architekturę, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne oraz parkingi naziemne.

Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Trzy Żagle

z dnia 2010-11-30

Trzy Żagle

to zespół trzech budynków mieszkalnych z częścią usługowo - handlową,
który zlokalizowany jest w odległości 1,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych.
Na parterze w budynku C zlokalizowane jest przedszkole.
Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony.
Wokół budynku wykonane zostały tereny zielone, mała architektura, place zabaw, ławeczki oraz parkingi naziemne. W podziemiu budynków wybudowano hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w 2 windy.

Zarządca

Andrzej Orzechowski, Gestor - administrowanie i zarządzanie nieruchomościami
Al. Jana Pawła II 20, 80-462 Gdańsk
tel. (58) 346 70 38, fax (58) 346 70 28 www.gestor.com.pl


Osiedle Nowiec

z dnia 2006-10-04

Osiedle Nowiec


OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH, bliźniaków i szeregowych w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Matemblewie, przy ul. Dolne Młyny na morenowych wzgórzach. Osiedle położone jest w odległości 150m od ulicy Rakoczego, z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska, Wrzeszcza i Oliwy.
Osiedle zlokalizowane jest przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w dolinie Rzeki Strzyży, z przepięknym widokiem na las i morenowe wzgórza.


Wieża Leszka Białego

z dnia 2010-12-30

Wieża Leszka Białego

Wieża Leszka Białego to XI kondygnacyjny budynek wielorodzinny położony w Gdańsku Żabiance przy ul. Chłopskiej. Zlokalizowany jest 1,2 km od morza, blisko centrów handlowych i terenów wypoczynkowych. Dodatkową atrakcją jest możliwość dojechania ścieżką rowerową bezpośrednio z Wieży Leszka Białego do Parku Jelitkowskiego zlokalizowanego przy samym morzu.

Teren wokół budynku jest ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Zaprojektowaliśmy także tereny zielone, małą architekturę oraz parkingi naziemne. W podziemiu budynku wybudowana została hala garażowa oraz piwnice. Budynek posiada szybkobieżną windę.

Nowoczesną architekturę budynku charakteryzują duże przeszklenia do samej podłogi oraz nasłonecznione tarasy i balkony.

Zarządca

Pani Monika Kocemba, Zarządca Nieruchomości
tel. 607 601 699 m.kocemba@actum.pl
Actum S.C., ul. Asesora 76, 80-119 Gdańsk
www.actum.pl, tel./fax 58 322 37 43
Osiedle Skłodowskiej

z dnia 2007-12-30

Osiedle Skłodowskiej

Nowoczesne osiedle położone przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym z doskonałym dojazdem do Centrum Gdyni jak i do trójmiejskiej obwodnicy. Osiedle jest ogrodzone i chronione, z własnym lasem, fontanną i placem zabaw.
Dodatkowym atutem mieszkań są duże nasłonecznione balkony lub tarasy. Na parterze mieszkania posiadają przynależny ogródek.


Brętowska Brama

z dnia 2009-03-30

Brętowska Brama

Nowoczesny budynek wielorodzinny BRĘTOWSKA BRAMA zlokalizowany przy ulicy Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu 1300m od centrum Wrzeszcza i 6 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Obiekt stanowi dominantę przestrzenną z wieża sięgającą 17 kondygnacji. W standardzie znajduje się sauna, siłownia, fitness, bilard, pokój wypoczynkowy, pomieszczenia na wózki i rowery. Budynek ogrodzony i chroniony.

Wszystkie klatki schodowe posiadają windę. Pod budynkiem znajdują się hale garażowe.


Zarządca


Pani Barbara Cendrowska, Zarządca Nieruchomości
tel. 663 403 273 b.cendrowska@actum.pl
Actum S.C., ul. Asesora 76, 80-119 Gdańsk
www.actum.pl, tel./fax 58 322 37 43

Osiedle Myśliwskie 3

z dnia 2003-06-01

Osiedle Myśliwskie 3

Osiedle Myśliwskie 3 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana naprzeciwko wybudowanego przez INPRO Osiedla Myśliwskiego. Położone jest na morenowych wzgórzach w Gdańsku Morenie z doskonałym dojazdem do centrum miasta.. Wokół osiedla panuje cisza i spokój, dlatego jest to idealne miejsce do spacerów i rekreacji.

Osiedle jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. Brama wjazdowa na osiedle i do hali garażowej otwierana jest na pilota. W ramach osiedla wykonane zostały tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne.

Zarządca

Pan Bartosz Sitkiewicz, Zarządca Nieruchomości
tel. 608-209-379
Patronat Sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 59; 80-286 Gdańsk,
tel./fax tel. 58 521 86 18; fax. 58 345 84 44
Osiedle Myśliwskie 4

z dnia 2003-08-30

Osiedle Myśliwskie 4

Trzykondygnacyjny budynek położony jest na morenowych wzgórzach z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska i Wrzeszcza zlokalizowany pomiędzy osiedlami Myśliwskie I i Myśliwskie II. Budynek jest ogrodzony i chroniony systemem kamer przez całą dobę. W ramach inwestycji wykonana została siłownia, sauna, tereny zielone, mała architektura i parkingi naziemne.


Zabytkowa

z dnia 2008-03-01

Zabytkowa

Zabytkowa to nowoczesny budynek położony w Gdańsku Wrzeszczu na rogu ul. Partyzantów i ul. Zabytkowej.
Budynek zlokalizowany jest 1000m od centrum handlowego Manhattan, 300m od przystanku autobusowego.
Budowa została zakończona w marcu 2008r.
Inwestycja jest ogrodzona i chroniona. Znajdują się w nim także się pomieszczenia rekreacyjne takie jak: sala fitness i siłownia.


Willa Maria

z dnia 2007-11-24

Willa Maria

Willa Maria zlokalizowana jest w Sopocie przy ul. Haffnera naprzeciw wybudowanej przez INPRO Willi Krystyna. Zarówno wnętrze budynku jak i jego zewnętrzny wystrój jest bardzo luksusowy. Klatka schodowa i winda utrzymane są w nowoczesnym stylu. W części podziemnej zaprojektowano pomieszczenia rekreacyjne: siłownie, saunę, pomieszczenie hydromasażu.

Arkońska

z dnia 2007-10-04

Arkońska

Nowoczesne osiedle położone w Gdańsku Oliwie na rogu ul. Śląskiej i Szczecińskiej. Osiedle zlokalizowane 500m od przystanku SKM Gdańsk Przymorze i 500m od centrum handlowego Alfa.
Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach inwestycji zostały zaprojektowane i wykonane tereny zielone, mała architektura, place zabaw, fontanna, ławeczki oraz parkingi naziemne. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.


Osiedle Hynka

z dnia 2007-12-30

Osiedle Hynka

Nowoczesne osiedle położone w Gdańsku Zaspie z doskonałą komunikacją miejską i samochodową. W pobliżu inwestycji znajduje się Centrum Handlowe ETC. Na ostatniej kondygnacji znajdują się dwa apartamenty z dużymi tarasami. Na parterze w budynku powstały pomieszczenia rekreacyjne: fitness i siłownia.

Dodatkowym atutem mieszkań są duże nasłonecznione balkony. Osiedle jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. W ramach osiedla zostały zaprojektowane i wykonane tereny zielone, mała architektura, oświetlenie zewnętrzne, fontanna, plac zabaw, parkingi naziemne.


Hotel****SPA Dom Zdrojowy

z dnia 2005-06-04


Dom Zdrojowy

Budowa Domu Zdrojowego w Jastarni rozpoczęła się latem 2003 r. W ramach inwestycji znajdują się lokale z widokiem na morze, hotel, restauracja, basen i kawiarnia. Jak przystało na budynek zdrojowy - oferowane tu są zabiegi odnowy biologicznej, fizykoterapii. Dodatkowo w kompleksie znajduje się sala konferencyjna na 120 osób. Trzykondygnacyjny Dom Zdrojowy powstał w najwyższym punkcie Jastarni - 7-12 m n.p.m. Został on wkomponowany w otaczający go teren. Przez budynek przebiega główny szlak spacerowy Jastarni prowadzący od brzegu zatoki do brzegu morza. Jastarnia może się pochwalić największą liczbą słonecznych dni w ciągu roku, dlatego Dom Zdrojowy posiada dużo przeszklonej powierzchni. Budynek jest położony w lesie, dlatego też im wyższa kondygnacja tym lepszy jest z niej widok.

Elewacja budynku jest wykonana z najbardziej odpornych na przenikanie wilgoci materiałów, co zabezpiecza obiekt przed deszczem, który podczas sztormów pada pod dużym kątem. Także kolorystyka obiektu nawiązuje do otoczenia, czyli zieleni drzew, brązów konarów i pni, oraz żółci piasku. Zabudowa opada równolegle do opadającego terenu, tworząc liczne tarasy o charakterze rekreacyjnym. Tarasy te zaprojektowano jako osłonięte od wiatru miejsca będące alternatywą dla pobliskiej plaży.


Dworki Oliwskie

z dnia 2004-10-04

Dworki Oliwskie

Dworki Oliwskie to luksusowe 3 budynki z podziemną halą garażową położone w Gdańsku Oliwie przy ul. Abrahama,z doskonałym dojazdem do centrum Wrzeszcza i Oliwy. W miejsce istniejącego budynku INPRO wybudowało zespół piętrowych budynków z użytkowym poddaszem. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.
Budynki są ogrodzone, chronione i monitorowane z systemem kamer. Całość kompozycji przestrzennej dopełniają elementy małej architektury, oświetlenie zewnętrzne, tereny wypoczynkowe, fontanna oraz plac zabaw. INPRO zapewniło wysoki standard wykończenia domów i mieszkań, które posiadają doskonałe nasłonecznienie.


Osiedle Myśliwskie 2

z dnia 2003-03-30

Osiedle Myśliwskie 2
Willa Krystyna

z dnia 2004-08-15

Luksusowy 3 kondygnacyjny budynek z podziemną halą garażową położony w Sopocie 200 m od morza i 800m od Grand Hotelu. INPRO dokonało modernizacji i rozbudowy istniejącego budynku z zachowaniem jego historycznego kształtu oraz detali architektonicznych. Hall budynku wraz z reprezentacyjną klatką schodową oraz windą jest zaprojektowany w stylu retro. W części podziemnej budynku znajdują się pomieszczenia rekreacyjne: solarium, siłownia, sauna, pomieszczenie hydromasażu.

Całość kompozycji przestrzennej budynku dopełniają elementy małej architektury, oświetlenie zewnętrzne, zieleń oraz fontanna.
Budynek jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Wybudowanych zostało 11 luksusowych apartamentów w pełni wykończonych o powierzchni od 28,7m2 do 119m2 + 80,9m2 tarasu (z możliwością łączenia).


Osiedle Myśliwskie

z dnia 2003-01-30

Osiedle Myśliwskie

Malownicze osiedle domów wielorodzinnych położone na morenowych wzgórzach z przepięknym widokiem na las oraz doskonałym dojazdem do Centrum Gdańska i Wrzeszcza. Osiedle składa się z 7 kameralnych, ogrodzonych i chronionych domów. Mieszkania na parterze posiadają ogródki. INPRO zapewniło wysoki standard wykończenia domów i mieszka.


Osiedle Trzy Dęby

z dnia 2006-10-04

Osiedle
Trzy Dęby

Osiedle położone na morenowych wzgórzach z doskonałym dojazdem do Centrum Gdańska i Wrzeszcza, I etap inwestycji został oddany do użytku w październiku 2003r. Osiedle jest ogrodzone oraz chronione. Składa się z 11 domów trzykondygnacyjnych. W hali garażowej znajdują się miejsca postojowe.


Osiedle Młyniec

z dnia 2004-10-04

Osiedle Młyniec

Osiedle położone w Gdańsku Zaspie z doskonałą komunikacją kolejową i samochodową. Składa się z budynków pięcio- i sześciokondygnacyjnych. INPRO zapewniło wysoki standard wykończenia osiedla oraz mieszkań oraz wykonało na terenie inwestycji zieloną infrastrukturę . Budynek posiada również miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej znajdującej się pod budynkiem.


Kamienica Kamienna Góra

z dnia 2001-11-30

Kamienna Góra

Luksusowe w pełni wykończone apartamenty z widokiem na morze, w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni. Budynek jest ogrodzony oraz monitorowany. Jeden trzykondygnacyjny budynek z windą, został wykończony szlachetnymi materiałami takimi jak: kamień, marmur, deski boazeryjne. W podziemiach znajduje się hala garażowa.


Kamienica Orłowska

z dnia 2002-07-31

Kamienica Orłowska

W lipcu 2002 r. oddaliśmy do użytku dwa 3-kondygnacyjne budynki połączone wspólną halą garażową, zlokalizowane w najładniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowie. Budynki zlokalizowane są 500 m od lasu, 600 m od Centrum Handlowego "Klif" oraz 1.200 m od morza. Budynki są ogrodzone, posiadają tereny wypoczynkowe oraz plac zabaw. Mieszkania na parterze są z ogródkami.


Kamienica Sopocka

z dnia 2002-05-30

Kamienica Sopocka

Luksusowy czterokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym położony w najbardziej reprezentacyjnej części Sopotu przy ul. Grunwaldzkiej, 50m od morza, 400m od Grand Hotelu. Inpro wyburzyło istniejący budynek. Nowo powstały budynek posiada współczesną formę architektoniczną odnoszącą się do architektury XIX i początku XX w. Wykończenie budynku zaprojektowano w oparciu o materiały i technologie najwyższej jakości takie jak: kamień, tynki szlachetne, elementy ślusarskie ze stali nierdzewnej, dachówki ceramiczne. Całość kompozycji przestrzennej budynku dopełniają elementy małej architektury, oświetlenie zewnętrzne oraz zieleń. INPRO zaprojektowało 18 luksusowych apartamentów o pow od 28m2 do większych o pow. 78m2 z możliwością łączenia. Na parterze budynku zlokalizowane są lokale handlowe.


Osiedle Nad Potokiem

z dnia 2001-06-30

Osiedle Nad Potokiem

Malownicze osiedle w samym środku Trójmiasta, na granicy Sopotu i gdyńskiej dzielnicy Orłowo. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 780 m od morza, zapewnia mieszkańcom kameralną atmosferę niewielkiego zespołu domów dwu- i kilkurodzinnych. Bardzo wysoki standard wykończenia, całodobowa ochrona budynków, doskonała komunikacja z całym Trójmiastem. Mieszkania od 34 m2 do 150 m2 - w budynkach dwu i trzykondygnacyjnych, z tarasami użytkowymi na dachach, garażami w podziemiach. Teren osiedla ogrodzony. Mieszkania na parterze dodatkowo posiadają ogródki.


Willa Halina

z dnia 2001-06-16

Willa Halina

Luksusowy dwukondygnacyjny budynek z użytkowym poddaszem i garażem podziemnym położony w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy, 50m od morza i 600m od Grand Hotelu. INPRO dokonało renowacji głównego korpusu willi z całkowitym zachowaniem jej historycznego kształtu, kolorystyki oraz detali architektonicznych. INPRO wyburzyło przybudówkę i rozbudowało budynek główny. Pomiędzy częścią rozbudowaną a istniejącą zaprojektowany został obszerny, przeszklony hall z klatką schodową. Budynek został zbudowany z wielką dbałością o szczegóły jest monitorowany i chroniony przez całą dobę.


Kamienica Nadmorska

z dnia 2000-10-17

Kamienica Nadmorska

Luksusowy dwukondygnacyjny budynek z poddaszem, nie podpiwniczony, położony 340m od morza w Jastarni przy ul. Mickiewicza 132 oddany do użytku w 2000 roku. Zbudowany został z wielką dbałością o szczegóły, w zacisznej części kurortu, zapewnia wypoczywającym spokój i komfort. Ściany zewnętrzne budynku w strefie poddasza pokryte deskami boazeryjnymi, z pokazaniem naturalnego usłojenia drewna, pozostała część tynkowana tynkiem akrylowym. Konstrukcja dachu drewniano - stalowa pokryta dachówką ceramiczną, okna podwójnie szklone drewniane, na parterze rolety antywłamaniowe. Ze względu na charakter miejscowości turystyczno - wczasowej nadano budynkowi formę lekką z logiami i tarasami. Apartamenty na parterze, chronione roletami antywłamaniowymi, posiadają własne tarasy. W części dachowej zaprojektowano 2 apartamenty posiadające szczególne walory widokowe. Klatka schodowa doświetlona za pomocą szklanej piramidy.


Osiedle Na Wzgórzu

z dnia 2000-10-04

Osiedle Na Wzgórzu

Wygodne mieszkania w nowej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku przy ul. Gryfa Pomorskiego. Trzy budynki położone na wzgórzu zapewniają mieszkańcom dużo przestrzeni i światła, a ponadto nowoczesne otoczenie, bliskość lasu i świetne połączenie z całym Trójmiastem, dzięki biegnącej nieopodal trójmiejskiej obwodnicy.


Kamienica Karlikowska

z dnia 2000-10-17

Kamienica Karlikowska

Luksusowy budynek położony przy ul. Karlikowskiej w pięknym otoczeniu dolnego Sopotu. Zbudowany został z wielką dbałością o szczegóły, w zacisznej części uzdrowiska, 300m od morza, jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Zapewnia swoim mieszkańcom wysoki standard życia i bezpieczeństwo.

  • wszystkie mieszkania zostały wykończone "pod klucz"
  • mieszkania od 27 m2 do 84 m2
  • budynek 4-kondygnacyjny z dwoma windami
  • hala garażowa w podziemiachAtrium

z dnia 1999-03-31

Atrium

Elegancki, nowoczesny budynek w centrum Gdyni przy ulicy Starowiejskiej. Kompleks obejmuje mieszkania, lokale biurowe i handlowe. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wysoki standard wykończenia zapewnią użytkownikom komfort i poczucie bezpieczeństwa, a wewnętrzne patio pozwoli odizolować się od zgiełku miasta. Budynek siedmiokondygnacyjny, 32 lokale handlowe, 16 samodzielnych lokali biurowych, 55 mieszkań od 46 m2 do 110 m2, 84 miejsca parkingowe w podziemiach.


Andersa

z dnia 1994-10-04

Andersa

Zakres inwestycji obejmował budynek mieszkalny w ramach którego powstało- 16 bardzo atrakcyjnych mieszkań z garażem podziemnym oraz pomieszczeniami biurowymi na parterze.


Osiedle Chipolbrok

z dnia 1995-10-04

Osiedle Chipolbrok

Wybudowane w naturalnym ekosystemie w otoczeniu lasów i wzgórz trzy budynki mieszkalne. Łącznie 24 luksusowe mieszkania wykończone według życzenia lokatorów. Na terenie osiedla znajduje się: garaż podziemny, kort tenisowy, boisko, basen.
Osiedle ogrodzone, zaprojektowane i wykonane razem z małą architekturą.


Osiedle Chrobrego

z dnia 1998-10-04

Osiedle Chrobrego

Zespół czterech wybudowanych budynków o powierzchni użytkowej 3 600 m2 z garażem podziemnym na 22 stanowiska oraz garażem wolnostojącym na 58 stanowisk.
Przedsiębiorstwo zrealizowano przez "INPRO" w systemie Generalnego Wykonawcy.


Osiedle Kolonia Jordana

z dnia 1998-10-04

Osiedle Kolonia Jordana

Zadanie obejmowało budynki wielorodzinne o zróżnicowanej ilości kondygnacji (od 3 do 5) z poddaszem użytkowym. W wyższych kondygnacjach znajdują się mieszkania dwupoziomowe. Pod częścią budynków wybudowano garaże podziemne.
Na osiedle o łącznej powierzchni użytkowej 14 910 m2 składają się: 203 mieszkania, pawilon wielofunkcyjny, budynek 4 - kondygnacyjny o łącznej powierzchni 1 542 m2 (24 mieszkania z garażami w części podziemnej na 30 stanowisk) oraz budynek 1,5 - kondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 855 m2 (5 jednorodzinnych segmentów mieszkalnych).


Osiedle Gdańsk-Zaspa

z dnia 1996-10-04

Osiedle Gdańsk-Zaspa
Biurowiec Hynka

z dnia 2009-06-30

Biurowiec Hynka
Akademia Marynarki Wojennej

z dnia 2008-08-23

Akademia Marynarki Wojennej

Prace polegały na modernizacji istniejącego budynku i przebudowie sali gimnastycznej na aulę konferencyjną uczelni wraz z dobudową strefy wejściowej z małym holem i szatnią. Zostały wykonane również nowe schody zewnętrzne i pochylnia podjazdowa dla osób niepełnosprawnych.


Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji

z dnia 1997-10-04

Uniwersytet Gdański

Przedsięwzięcie obejmowało: realizację obiektu podstawowego, tj. grupy pomieszczeń naukowo-dydaktycznych i administracyjnych oraz zespołu audytoriów i auli oraz infrastrukturę, a także budowę dwupoziomowych garaży. Budowa zrealizowana została w pełnym zakresie, łącznie z małą architekturą.


Rada Miasta Gdańska

z dnia 2000-10-17

Rada Miasta Gdańska

ŻAK - renowacja budynku i adaptacja na potrzeby Rady Miasta Gdańska. Zakres prac remontowych obejmował: rekonstrukcję zabytkowej elewacji, remont dachu, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, modernizację i przebudowę wnętrz.


Hala Sportowa

z dnia 2000-10-04

Hala Sportowa


Dom Prasy

z dnia 1998-10-04

Dom Prasy


Dom Prasy Centrum Poligraficzno - Prasowe. INPRO wykonało remont i adaptację obiektu na biura dla Polsko Amerykańskiego Towarzystwa Prasowego. Zakres prac remontowych obejmował: przebudowę wnętrz obiektu, oraz wykonanie wentylacji i klimatyzacji. Zrealizowany od kwietnia 1998 do grudnia 1998.

Audytorium NOVUM Politechniki Gdańskiej

z dnia 1999-10-04

Audytorium NOVUM Politechniki Gdańskiej

Adaptacja starej kotłowni na AUDYTORIUM NOVUM Politechniki Gdańskiej ul. Narutowicza 11/12.
Audytorium Novum - zaprojektowane przez Adama Iwanaszko jest najnowocześniejszą salą wykładowo - konferencyjno - koncertową w Polsce. Zaprojektowana została na 475 miejsc i wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia audiowizualne wspomagające pracę wykładowcy m.in.: projektory dużej mocy, opuszczane ekrany i tablice, sprawne nagłośnienie, dobrą akustykę, doskonałe oświetlenie zintegrowane z systemem zdalnego sterowania urządzeniami audiowizualnymi oraz możliwość symultanicznego tłumaczenia na kilka języków. W kompleksie tym znajdują się także dwie sale seminaryjne na parterze i sala dydaktyczna na drugiej kondygnacji. Cały budynek jest klimatyzowany, na podłodze zostały położone posadzki marmurowe. Elewacja zewnętrzna została wykonana z płyt prefabrykowanych o wymiarach ok. 1,4/ 0,70/ 0,06 m, składających się z płytek klinkierowych wtopionych w piankę poliuretanową. Płyta ta zapewnia estetyczny wygląd budynku, przypominający mór z cegły licowanej i jednocześnie zapewnia dobrą izolację termiczną.


Hala Sportowa AWF

z dnia 1998-10-04

Hala Sportowa AWF

Hala Sportowa AWF w Gdańsku. Hala sportowa wielofunkcyjna zrealizowana została dla Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Inwestycja rozpoczęła się w listopadzie 1997 roku i została zakończona 15 grudnia 1998 roku.
Dane techniczne:
Fundamenty wylewane na mokro , konstrukcja stalowa systemu ASTRON. Elementy wiązarów stalowe, stropy filigran. Część socjalna parterowa murowana tradycyjnie. Trybuny stałe zaprojektowane zostały na 800 miejsc. W hali znajdują się także trybuny składane na 1.200 miejsc. Na podłodze w hali położony został Tarkett o pow. 2039 m2. W hali znajdują się 4 zespoły szatni z sanitariatami, oraz jeden sanitariat dla osób niepełnosprawnych, pokój lekarski, 3 pokoje trenerskie z zapleczem oraz kawiarnia i bar.


Hala Olivia

z dnia 1998-10-04

Hala Olivia

Zadanie wykonane w systemie Generalnego Wykonawstwa obejmowało wykonanie konstrukcji stalowej systemu 'ASTRON' o rozpiętości 42 m i wymiarach 54,3 m x 72 m; kompletną obudowę wraz ze stolarką okienną i drzwiową, posadzki, trybuny oraz antresolę. Dostawcą konstrukcji była firma Asenhajmer Sp. z o.o. z Elbląga.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt krótkiego czasu realizacji inwestycji - 15 miesięcy.


Polski Rejestr Statków

z dnia 1994-10-04

Polski Rejestr Statków

Budynek biurowy zrealizowany w systemie Generalnego Realizatora, w cyklu 16 miesięcy, od etapu przygotowania inwestycji do wręczenia kluczy użytkownikowi.


Szkoła Podstawowa

z dnia 1996-10-04

Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa o 25 salach lekcyjnych wraz z częścią żywieniową oraz salą gimnastyczną. Szkoła sprawdziła się w użytkowaniu. Jej funkcjonalność jest wysoko oceniona przez nauczycieli i dzieci.


Zakład Chemiczny Żelkotu

z dnia 1997-10-17

Zakład Chemiczny Żelkotu

Obiekt mieszczący hale produkcyjne, magazyn surowców, opakowań i wyrobów gotowych, laboratorium, część socjalno - biurową oraz olejową kotłownię. Budynek wolnostojący, bez piwnic, o konstrukcji stalowej firmy LLENTABHALLEN.
Całość zrealizowana w systemie Generalnego Realizatora w ciągu pięciu miesięcy, od przygotowania inwestycji do odbioru obiektu, wraz z uruchomieniem i przekazaniem kluczy użytkownikowi.
INPRO wykonało także kompleksową realizację linii technologicznej.

Siedlisko Ekologicznej Farmy

z dnia 1999-10-02

Siedlisko Ekologicznej Farmy

Kompleksowe opracowanie projektu wykonało P.B. 'INPRO' na podstawie oględzin obiektów w Danii. Zakres inwestycji obejmował: budynek gospodarczo - inwestorski, małą mleczarnię, budynek mieszkalno - biurowy, zbiornik na gnojowicę o pojemności 810 m3, drogi i place.

Hotel Oliwski

z dnia 2007-10-04


Hotel Oliwski

Hotel***Oliwski znajduje się w sercu Gdańska-Oliwy w miejscu, które nieoficjalnie uznawane jest za „środek” Trójmiasta, a lokalizacja przy głównej arterii prowadzącej przez aglomerację ułatwia sprawne dotarcie do najważniejszych miejsc.

Centralne położenie Oliwy sprawiło, iż nieopodal hotelu swoje miejsce znalazły największe centra biznesowe Trójmiasta z przedstawicielstwami znanych światowych i krajowych koncernów (Olivia Business Centre, Alchemia Business Centre, Arkońska Business Park).

Hotel Oliwski to nowoczesny obiekt posiadający 52 klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do wi-fi , co sprawia iż jest on idealnym miejscem podczas podróży biznesowej. Bogaty bufet śniadaniowy, podziemny parking, gabinet masażu, 2 sale konferencyjne, lobby-bar oraz szeroki wachlarz programów kablowej TV to kolejne atuty, dla których warto zatrzymać się w Hotelu***Oliwski.
Wróbla Staw domy - etap H

z dnia 2016-04-13

Wróbla Staw domy - etap H

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia odległe zaledwie o kilka kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw. Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny. Położone blisko centrum Gdańska (5,5 km), świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy Wróbla Staw nie muszą wybierać między ciszą, a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

Na terenie osiedla powstały łącznie 84 domy – w zabudowie bliźniaczej i szeregowe, o różnych powierzchniach w zależności od potrzeb mieszkańców. Budynki są dwu- lub trzykondygnacyjne, każdy z nich posiada garaż oraz ogródek.

Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla wybudowane zostały tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne i boisko wielofunkcyjne. Wszystkie domy posiadają 5 LETNIĄ GWARANCJĘ i KOLEKTORY SŁONECZNE do podgrzania ciepłej wody W STANDARDZIE.

Aranżacje

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa domu udzieli Pani arch. Małgorzata Cegielska tel. 58 340 03 82, tel. kom. 504 212 776

Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl
Chmielna Park budynek C

z dnia 2016-10-30

Chmielna Park Budynek C

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, ze osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę mieszkańców.

Zarządca

Pan Dariusz Drzemnicki, Zarządca Nieruchomości
VEIDIK - Zarządzanie nieruchomościami
Al. Niepodległości 719/1
81-853 Sopot
tel/fax: +48 58 622 26 02
tel. +48 790 505 208
dariusz.drzemnicki@veidik.pl
www.veidik.pl
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..