Hotel Oliwski

Hotel***Oliwski znajduje się w sercu Gdańska-Oliwy w miejscu, które nieoficjalnie uznawane jest za „środek” Trójmiasta, a lokalizacja przy głównej arterii prowadzącej przez aglomerację ułatwia sprawne dotarcie do najważniejszych miejsc.

Centralne położenie Oliwy sprawiło, iż nieopodal hotelu swoje miejsce znalazły największe centra biznesowe Trójmiasta z przedstawicielstwami znanych światowych i krajowych koncernów (Olivia Business Centre, Alchemia Business Centre, Arkońska Business Park).

Hotel Oliwski to nowoczesny obiekt posiadający 52 klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do wi-fi , co sprawia iż jest on idealnym miejscem podczas podróży biznesowej. Bogaty bufet śniadaniowy, podziemny parking, gabinet masażu, 2 sale konferencyjne, lobby-bar oraz szeroki wachlarz programów kablowej TV to kolejne atuty, dla których warto zatrzymać się w Hotelu***Oliwski.KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..