Dom Zdrojowy

Budowa Domu Zdrojowego w Jastarni rozpoczęła się latem 2003 r. W ramach inwestycji znajdują się lokale z widokiem na morze, hotel, restauracja, basen i kawiarnia. Jak przystało na budynek zdrojowy - oferowane tu są zabiegi odnowy biologicznej, fizykoterapii. Dodatkowo w kompleksie znajduje się sala konferencyjna na 120 osób. Trzykondygnacyjny Dom Zdrojowy powstał w najwyższym punkcie Jastarni - 7-12 m n.p.m. Został on wkomponowany w otaczający go teren. Przez budynek przebiega główny szlak spacerowy Jastarni prowadzący od brzegu zatoki do brzegu morza. Jastarnia może się pochwalić największą liczbą słonecznych dni w ciągu roku, dlatego Dom Zdrojowy posiada dużo przeszklonej powierzchni. Budynek jest położony w lesie, dlatego też im wyższa kondygnacja tym lepszy jest z niej widok.

Elewacja budynku jest wykonana z najbardziej odpornych na przenikanie wilgoci materiałów, co zabezpiecza obiekt przed deszczem, który podczas sztormów pada pod dużym kątem. Także kolorystyka obiektu nawiązuje do otoczenia, czyli zieleni drzew, brązów konarów i pni, oraz żółci piasku. Zabudowa opada równolegle do opadającego terenu, tworząc liczne tarasy o charakterze rekreacyjnym. Tarasy te zaprojektowano jako osłonięte od wiatru miejsca będące alternatywą dla pobliskiej plaży.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..