Kwartał Kamienic

Zabudowa Gdańska to istny przegląd stylów architektonicznych począwszy od wspaniałego gotyku przez renesans, barok, rokoko do neogotyku i budownictwa współczesnego. Spacerując po Gdańsku i przyglądając się uważnie zabytkom, możemy odbyć podróż w czasie.

Kwartał Kamienic to zespół usługowo mieszkaniowy położony w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Inwestycja położona jest naprzeciwko kościoła św. Jana zaledwie 200m od historycznego Żurawia oraz 300m od Bazyliki Mariackiej.

Na parterze oprócz lokali usługowych znajduje się biuro ochrony, fitness, siłownia, sauna i pokój wypoczynkowy ze stołem bilardowym.
W standardzie apartamentów oferujemy drzwi antywłamaniowe drewniane panele podłogowe, glazurę i terakotę, drzwi wewnętrzne, gres na balkonach i w loggiach. Całości kompozycji przestrzennej dopełniają elementy małej architektury, zieleń oraz patio z rzeźbą i fontanną.

Zobacz też:

Zarządca

Pan Paweł Ejkszto, Zarządca Nieruchomości
Tel. 792 904 952, pawel.ejkszto@veidik.pl
Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.plKONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..