Zalety osiedla domów Golf Park w Tuchomiu – INPRO S.A.

Bezpieczeństwo i spokój

Mieszkańcom zapewnimy bezpieczeństwo – osiedle jest ogrodzone i ochronione, jak również rekreację na zaprojektowanych przez Biuro Projektowe BJK Architekci terenach zielonych, placu zabaw i boisku wielofunkcyjnym.

 

 

Wysoki standard

Przy budowie osiedla zastosowano nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

 

 

Jezioro Tuchomskie

Relaksować się można na różne sposoby, ale od zawsze spacer i bezpośredni kontakt z naturą był złotym środkiem na dobre samopoczucie. Jezioro Tuchomskie w otoczeniu lasów, gdzie godzinami można przemierzać ścieżki spacerowe pozwoli mieszkańcowi naszego osiedla na stałą odnowę ducha i ciała. Tu znajdzie przestrzeń dla siebie wędkarz, grzybiarz, rowerzysta czy amator joggingu.

 

 

Aktywny wypoczynek

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla przebiega trasa rowerowa określana na mapach jako Błękitna. Trasa łączy Gdańsk Osowę z Sianowem pozwalając na jazdę rekreacyjną na dystansie 34 km. Szlak błękitny łączy się w Sianowie ze szlakiem czerwonym pozwalając bardziej zaawansowanym pasjonatom na zwiększenie dystansu rowerowej wycieczki.

Na szlaku tym organizowane są przez Gminę Przodkowo rajdy rowerowe dla amatorów.

 

 

Tokary Golf Club

Dla zwolenników wypoczynku z kijem golfowym w ręku pobliski Tokary Golf Club ma do dyspozycji 18-to dołkowe pole. Znajdzie tam dla siebie miejsce początkujący gracz (akademia golfa) jak również bardziej zaawansowany w cyklicznie organizowanych przez klub zawodach.

Pole Golfowe w Tokarach położone jest na pagórkowatym otoczonym lasami terenie charakterystycznym dla Krajobrazu Szwajcarii Kaszubskiej.

To magiczne miejsce gdzie czas się zatrzymuje dla każdego i miejsce, w którym może wypocząć cała rodzina w pięknej scenerii otaczającej przyrody.

Golf to sport dla każdego bez względu na wiek i płeć. Jeśli chcesz poczuć magię tego miejsca koniecznie musisz tu przyjechać.

 

 

W ogrodzie

Za oknem swojego salonu mieszkańcy Golf Parku nie mają zatłoczonego skrzyżowania czy szarych wieżowców. Otacza ich przystrzyżona trawa, pełna paleta barw ogrodowych roślin czy uśmiech dziecka bawiącego się z psem na trawniku własnego ogródka.

Powierzchnie działek osiedla zamykają się w przedziale od 600 m2 do 1.549 m2, co pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni ogrodowej przez jej właścicieli.

 

 
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..