Gdańsk Oliwa lokalizacja osiedla Harmonia Oliwska z ofertą nowych mieszkań na sprzedaż - INPRO S.A.
Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Komunikacja miejska

SKM, tramwaj, autobus

Skrzyżowanie alei Grunwaldzkiej z ulicą Opacką i Pomorską to idealna lokalizacja ze względu na połączenia komunikacji miejskiej. Mieszkańcy osiedla mają bezpośredni dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo, 850 m od inwestycji znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka, a 1,3 km przystanek SKM Gdańsk Oliwa.

Bliska odległość od plaży

W odległości 2,9 km od inwestycji położona jest popularna i urokliwa plaża w Jelitkowie. Wspaniałe miejsce do letniego odpoczynku oraz romantycznych spacerów brzegiem morza.

AWFiS w zasięgu ręki

W bliskim sąsiedztwie Harmonii Oliwskiej znajduje się Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Na jej terenie zlokalizowane są liczne obiekty sportowe, m.in. hala widowiskowo-sportowa, pływalnia, siłownie, boiska, korty tenisowe oraz szereg innych atrakcji przeznaczonych dla miłośników aktywności fizycznej.

Stary Rynek Oliwski

Mieszkańcy Harmonii Oliwskiej w ciągu 15-minutowego spaceru dotrą na Stary Rynek Oliwski, który jest jednocześnie zabytkowym centrum dzielnicy. Piesza wędrówka, pełna wspaniałych widoków Parku Oliwskiego, urozmaicona jest zabytkowymi alejkami i budynkami tej części Oliwy

Spacer po Oliwie

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.