Oferty kredytowe

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w trosce o komfortową i kompleksową obsługę , proponujemy skorzystać z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A. .

 


Nasi eksperci to najlepsza kadra doświadczonych specjalistów znających zarówno rynek kredytów hipotecznych jak i rynek nieruchomości, a w relacjach z bankami reprezentująca wyłącznie Państwa interesy. Wynegocjowaliśmy specjalne oferty kredytowe dla naszych klientów i są one lepsze od oferowanych ogólnie na rynku finansowym. Celem ekspertów finansowych INPRO S.A jest dobór optymalnego produktu finansowego, minimalizacja kosztów uzyskania kredytu i skrócenie czasu oczekiwania na jego przyznanie.Specjalnie dla Państwa przygotujemy:

  1. Dokładne sprawdzenie w kilkunastu bankach Państwa zdolności kredytowej .
  2. Porównanie ofert kredytowych wielu banków , sprawdzając najważniejsze parametry takie jak: oprocentowanie, warunki wcześniejszej spłaty, prowizje oraz koszty dodatkowe. Dzięki temu wybór będzie dużo łatwiejszy, a Państwo skorzystacie z najlepszej dla Was oferty.
  3. Załatwimy formalności w banku i pomożemy skompletować potrzebną dokumentację.
  4. Monitorujemy przebieg całego procesu kredytowego


Doradztwo kredytowe jest całkowicie bezpłatne.

Aby otrzymać ofertę kredytową prosimy: wypełnić Formularz Kredytowy , wysłać maila na e-mail: lub skontaktować się z naszymi ekspertami:

Anna Paczull
tel. kom. 667 870 807

Magdalena Reysowska
tel. kom. 607 085 323

Eksperci finansowi są do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy w Gdańsku Oliwie przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 8.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..