Zalety

Standard wykończenia

W standardzie apartamentów oferujemy drzwi antywłamaniowe drewniane panele podłogowe, glazurę i terakotę, drzwi wewnętrzne, gres na balkonach i w loggiach. Całości kompozycji przestrzennej dopełniają elementy małej architektury, zieleń oraz patio z rzeźbą i fontanną.

Nowoczesne technologie - system wideofonowy


 

 

Strefa SPA w zasięgu ręki

Na parterze oprócz lokali usłogowych znajduje się biuro ochrony, fitness, siłownia, sauna i pokój wypoczynkowy ze stołem bilardowym.

 

 

Apartament zarabia dla Ciebie

Teraz nabywając luksusowy apartament w inwestycji Kwartał Kamienic, możesz go wynająć za pośrednictwem firmy Dom & House i maksymalizować zyski. Twoja inwestycja zapracuje na siebie.

Oferta KUP I ZARABIAJ przygotowana została wspólnie z firmą Dom & House, specjalizującą się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami. Jest to wyjątkowa propozycja zakupu apartamentów wykończonych pod klucz. 

Program Kup i Zarabiaj

 

 

Możliwość wykończenia pod klucz


Mieszkanie modelowe

 

 

Serwis Concierge

W trosce o najwyższą satysfakcję z zakupionego apartamentu Inpro S.A. wraz z Noble Bank przygotowało dla wszystkich klientów, którzy dokonali lub dokonają zakupu nieruchomości w ramach inwestycji „Kwartał Kamienic” serwis Concierge, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge hotelowego i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie. Usługa Noble Concierge to m.in. osobisty asystent dostępny na całym świecie 24/7, prestiżowy i elitarny klub, program zniżek i wartości dodanych dla klientów.

www.nobleconcierge.pl

W celu odbioru karty Noble Concierge z tytułu zakupu apartamentu w „Kwartale Kamienic” prosimy o kontakt z Panem Piotrem Nitką, Noble Bank, Tel. 667 876 304, e-mail: piotr.nitka@noblebank.pl.

 

 

 
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..