Zalety

Fotowoltaika

Zastosowany system instalacji fotowoltaiki na osiedlu KWARTAŁ UNIWERSYTECKI 2 będzie redukować ponoszone koszty utrzymania osiedla. Pomoże w zasilaniu wszelkich instalacji zasilanych energią elektryczną.

Uzyskana z w/w sytemu energia będzie rozliczana z Energa.

Instalacja fotowoltaiki
 

 

Udogodnienia

Budynek będzie posiadał 2 windy. W ramach inwestycji powstanie wózkarnia, MEDIATEKA, fitness oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku deweloper zaprojektował miejsca postojowe zewnętrzne dla samochodów oraz specjalne stojaki rowerowe.

 

 

Bezpieczne osiedle

Aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo, teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony. Budynek będzie wyposażony w system nowoczesnego monitoringu.

 

 

Lokalizacja

Osiedle Kwartał Uniwersytecki, zlokalizowane w Gdańsku Przymorzu, to idealne miejsce dla osób, które cenią życie w mieście i jednocześnie poszukują zacisznego kawałka dla swojego wymarzonego M. Gdańsk Przymorze to doskonale rozwinięta i skomunikowana dzielnica. Inwestycja powstaje w centrum miasta w odległości 900 m od Kompleksu Alchemia. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i centra handlowe, lokale usługowe codziennego użytku oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe. Inwestycja powstaje jednocześnie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy otoczonej zielonymi terenami, w odległości 5,5 km od morza.

 

 

Kompleks sportowy

W odległości 900 metrów od Kwartału Uniwersyteckiego znajduje się nowo otwarty, nowoczesny kompleks sportowy „Aquastacja” w budynku Alchemia. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego będą mogli skorzystać w nim z 25 metrowego basenu oraz dwóch mniejszych basenów, z których jeden przeznaczony jest dla dzieci, natomiast w drugim odbywają się zajęcia aqua-aerobic. Ponadto w kompleksie jest strefa saun, sala sportowa do gier zespołowych ze ścianką wspinaczkową, siłownia oraz sala fitness. Nowoczesny kompleks sportowy stanie się dla mieszkańców Kwartału Uniwersyteckiego miejscem w którym aktywnie będą mogli spędzać czas wolny.

Aquastacja

 

 

Okolica

Nowe osiedle położone jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Okolica Kwartału Uniwersyteckiego jest bogata w ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się tereny zielone, Park im. Jana Pawła II i Lasy Oliwskie.

 

 

Komunikacja miejska

Gdańsk Przymorze to doskonale skomunikowana dzielnica w centrum miasta. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego będą mieli 900 m do przystanku tramwajowego i tylko 5 minut do stacji SKM, skąd szybko i komfortowo dostaną się w pozostałe części Trójmiasta.

 

 

OLIVIA BUSINESS CENTRE

Osiedle znajduje się 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre. To miejsce nie tylko spotkań biznesowych, ale również wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na parterach budynków znajdują się liczne sklepy, restauracje, banki, przedszkole, apteka oraz Centrum Medyczne Medicover.

 

 

Centra handlowe I SKLEPY

W odległości 650 m od Kwartału Uniwersyteckiego znajdują się popularne centra handlowe REAL i ALFA Centrum, natomiast 800 m od inwestycji znajduje się sklep Piotr i Paweł. Przyszli mieszkańcy osiedla w sąsiedztwie będą mieć również Galerię Przymorze oraz takie sklepy jak Praktiker, Castorama czy Leroy Merlin.

 

 

Restauracje

Doskonała lokalizacja, bliskość centrów handlowych i ośrodków biznesowych zapewnia szybki i łatwy dostęp do licznych restauracji i pubów. Okolica bogata jest zarówno w miejsca, gdzie można zjeść dłuższy posiłek przy spokojnej rozmowie, jak i w restauracje idealne na szybkie lunche. Popularna wśród dorosłych i dzieci restauracja Mc Donald’s znajduje się 800 m od Kwartału Uniwersyteckiego.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..