Kwartał Uniwersytecki 3 - Gdańsk Przymorze
Kwartał Uniwersytecki 3 - Gdańsk Przymorze
Kwartał Uniwersytecki 3 - Gdańsk Przymorze
Kwartał Uniwersytecki 3 - Gdańsk Przymorze
Kwartał Uniwersytecki 3 - Gdańsk Przymorze - INPRO S.A.
Na wykłady i do pracy zawsze punktualnie!

Kwartał Uniwersytecki 3 powstaje w Gdańsku Przymorzu przy. ul Szczecińskiej. Projekt jest kontynuacją cieszących się ogromną popularnością osiedli Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki 2. Nowy budynek położony będzie w bliskiej odległości od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze. W pobliżu inwestycji znajdują się Uniwersytet Gdański, centrum biurowe Alchemia oraz kompleks sportowy Aquastacja. W bliskim sąsiedztwie znajduje się też Olivia Business Centre – jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście, a także popularne centra handlowe takie jak: Auchan i ALFA.

Kwartał Uniwersytecki 3 będzie składał się z jednego dziewięciokondygnacyjnego budynku z 2 windami. Nowoczesną architekturę uzupełnią słoneczne balkony i loggie. Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Na parterze powstanie pomieszczenie rekreacyjne, ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem.

Dogodna lokalizacja, nowoczesny design i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że Kwartał Uniwersytecki 3 jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają nowego mieszkania dla siebie, jak również w celach inwestycyjnych.

Planowany termin zakończenia budowy: 30.08.2019 r.


W aktualnej ofercie posiadamy
1 mieszkanie

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 9.100 zł netto/m2


W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykończenie pod klucz

Nabywając apartament w inwestycji Kwartał Uniwersytecki 3, możecie go Państwo wynająć za pośrednictwem firm specjalizujących się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami i maksymalizować zyski. Państwa inwestycja zapracuje na siebie. 


Program Kup i Zarabiaj

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa.Prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybinskiego 8 Gdańsk – Oliwa.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..