Zalety mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki 3 w Gdańsku Przymorzu – INPRO S.A.

Udogodnienia

Budynek będzie posiadał 2 nowoczesne windy. W ramach inwestycji na parterze powstanie pomieszczenie rekreacyjne oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku zaplanowano naziemne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych.

 

 

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkania

Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że mieszkania są słoneczne, ustawne i dają maksymalną możliwość wykorzystania przestrzeni, zapewniając dowolność aranżacji. Nowoczesną architekturę uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. W ramach 9-kondygnacyjnego budynku powstaną w sumie 72 mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 73 m2. Osiedle zostało zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, w ramach inwestycji zaplanowano eleganckie części wspólne, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

 

Okolica

Okolica inwestycji to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią życie w mieście, a jednocześnie poszukują zacisznej okolicy dla swojego wymarzonego M.

Nowe osiedle położone jest w sąsiedztwie Centrum Biurowego Alchemia,  Uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre – jednego z największych kompleksów biurowych w Trójmieście. Bliskość lasów Oliwskich oraz licznych ścieżek rowerowych i spacerowych to jeden z największych atutów inwestycji. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców.

 

 

Komunikacja miejska

Przymorze to jedna z najlepiej rozwiniętych i skomunikowanych dzielnic Gdańska.. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego 3 będą mieli zaledwie 500 m do przystanku tramwajowego i tylko 600 m do stacji SKM Gdańsk Przymorze, skąd szybko i komfortowo dostaną się w pozostałe części Trójmiasta.

 

 

Kompleks sportowy

W odległości ok. 600 metrów od Kwartału Uniwersyteckiego 3 znajduje się nowoczesny kompleks sportowy „Aquastacja”. Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać w nim z 25 metrowego basenu oraz dwóch mniejszych basenów, z których jeden przeznaczony jest dla dzieci, natomiast w drugim odbywają się zajęcia aqua-aerobicu. Ponadto w kompleksie znajduje się strefa saun, sala sportowa do gier zespołowych ze ścianką wspinaczkową, siłownia oraz sala fitness. Nowoczesny kompleks sportowy stanie się dla mieszkańców Kwartału Uniwersyteckiego 3 miejscem w którym aktywnie będą mogli spędzać czas wolny.

Aquastacja

 

 

OLIVIA BUSINESS CENTRE

Osiedle znajduje się 1 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre. To miejsce nie tylko spotkań biznesowych, ale również wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na parterach budynków znajdują się liczne sklepy, restauracje, banki, przedszkole, apteka oraz Centrum Medyczne Medicover.

 

 

Centra handlowe i sklepy

W odległości 200 m od Kwartału Uniwersyteckiego 3 znajduje się popularne centrum handlowe Auchan, a 300 m to dystans do ALFA Centrum. W okolicy znajduje się również Galeria Przymorze oraz takie sklepy jak: Piotr i Paweł, Castorama czy Leroy Merlin.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..