Odległość:
Czas:
Pokaż trasę dojazdu

Doskonałe połączenie komunikacyjne

O popularności Mikołajek decyduje nie tylko ich niezwykłą atmosfera, ale również położenie. Miasto ma doskonałe połączenie komunikacyjne z Warszawą, Olsztynem, Giżyckiem, Mrągowem i Ełkiem. Znajdując się w samym sercu Mazur, stanowi idealną bazę wypadową do wodnych wędrówek.

 

 

Raj dla wielbicieli przyrody

Mikołajki to nie tylko ulubione miejsce żeglarzy, kajakarzy i miłośników innych sportów wodnych. To również prawdziwy raj dla wielbicieli przyrody, pasjonatów historii i architektury. To tu, na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, flora syberyjskiej tajgi oraz unikatowe gatunki arktycznych roślin sąsiadują z polskimi bukami, dębami i jałowcami. To tu, w mazurskich lasach, można spotkać łosie, dziki czy jenoty.

 

 

Doskonałe rozwinięta infrastruktura

Jednak wyjątkowość Mikołajek stanowi przede wszystkim fakt, że natura i nowoczesna cywilizacja idealnie to ze sobą współistnieją. Doskonale rozwinięta infrastruktura, szeroki wybór restauracji i kawiarni, moc atrakcji dla żeglarzy oraz słynny wrześniowy Rajd Polski sprawiają, że miasto co roku przyciąga tłumy amatorów sportów wodnych, wędkarzy, spragnionych relaksu ludzi biznesu oraz zakochane w niezwykłym klimacie Mazur całe rodziny.

 

 
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..