Kup i zarabiaj

Teraz nabywając luksusowy apartament w Hotelu*****Mikołajki, możesz go wynająć za pośrednictwem Hotelu w systemie CONDO i maksymalizować zyski. Twoja inwestycja zapracuje na siebie.
Oferta KUP I ZARABIAJ przygotowana została wspólnie z Hotelem*****Mikołajki, oferującym Usługi na najwyższym światowym poziomie.

Są takie miejsca, które łączą to, co najlepsze.

Wchodzące w skład budynku hotelowego apartamenty na Wyspie Ptasiej są spełnieniem marzeń wszystkich, którzy chcą mieć kawałek Mazur tylko dla siebie. Ekskluzywne i nowoczesne wnętrza zachęcają do wypoczynku. Przeszklone ściany zewnętrzne zapewniają nie tylko zapierający dech w piersiach widok na jezioro, ale także optymalne nasłonecznienie.

Apartamenty są budowane z dbałością o każdy szczegół i z użyciem najlepszych materiałów. Spełniają najwyższe standardy i w pełni zadowalają nawet najbardziej wymagających gości. Ich położenie czyni je luksusowymi domami na wodzie – tu każdy poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

W aktualnej ofercie posiadamy
1 apartament

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 1 498 878,00 zł brutto/m2

W skład hotelu wchodzą: pokoje hotelowe, restauracja z widokiem na Mikołajki, recepcja, basen, SPA, pomieszczenia odnowy biologicznej, Klub After Dark z kręgielnią, sala zabaw dla dzieci. Na półwyspie zlokalizowaliśmy budynek restauracyjno – konferencyjny z lobby barem i recepcją.

Na półwyspie zlokalizowany zostanie kompleks konferencyjny wraz z recepcją oraz marina z miejscami do cumowania.

Kompleks na wyspie zawiera 78 pokoi hotelowych oraz 24 komfortowe apartamenty na sprzedaż o powierzchniach od 30 m2 do 102,7 m2 (z możliwością łączenia). Apartamenty są klimatyzowane, oddawane właścicielom w stanie w pełni wykończonym. Budynek jest całkowicie dostępny dla osób niepełnosprawnych oraz objęty całodobowym systemem monitorowania. W zachodniej części wyspy funkcjonuje przystań jachtowa.Teraz nabywając luksusowy apartament w Hotelu***** Mikołajki, możesz go wynająć za pośrednictwem Hotelu w systemie CONDO i maksymalizować zyski. Twoja inwestycja zapracuje na siebie.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..