Przystań jachtowa

Przystań jachtowa Mikołajki

INPRO SA już od początku maja, wspólnie z naszymi Partnerami – Przystanią 180s.pl oraz Hotelem Mikołajki***** wybudowanym przez INPRO SA – zaprasza do udziału w jednodniowych kursach żeglarskich na wielkich jeziorach mazurskich. Akademia Żeglarska 180s.pl napędzana przez BMW na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, to doskonała propozycja dla początkujących i zaawansowanych żeglarzy, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Szkolenia będą odbywały się w siedmioosobowych grupach i składały się z trzygodzinnej części teoretycznej, lunchu w Hotelu Mikołajki ***** oraz części praktycznej prowadzonej na jachtach Delphia.

Dodatkowo uczestnicy szkoleń żeglarskich będą mogli zabrać samochód BMW na całodzienną przejażdżkę w dowolnie wybranym kierunku bez żadnych opłat za wynajęcie samochodu.

Rezerwacji uczestnictwa w Akademii żeglarskiej 180s.pl napędzanej przez BMW można dokonać wyłącznie poprzez bezpośredni kontakt z Akademią: akademia@180s.pl, tel.: +48 509 293 139. Szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa znajdziesz na www.180s.pl


Przejdź do strony Żagle z BMW
Przejdź do strony 180 South - Przystań na Ptasiej Wyspie

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..