Zalety

Hotel***** Mikołajki, nowe miejsce na mapie poszukiwaczy prawdziwego wypoczynku, położony jest w sposób wymarzony dla każdego żeglarza. Jego najwspanialsza część – budynek hotelowy – usytuowana jest na wyspie i ma bezpośredni dostęp do jeziora. Wyspę ze stałym lądem łączy pomost, prowadzący do kompleksu, w którym zlokalizowano m.in. sale konferencyjne i restaurację.

 

 

Strefa SPA w zasięgu ręki

Oprócz pokoi hotelowych i apartamentów na sprzedaż w budynku na wyspie znajdują się m.in. PUB z widokiem na Mikołajki, basen, SPA oraz kompleks saun. Każdy właściciel apartamentu może odpłatnie korzystać ze wszystkich hotelowych udogodnień.

 

 

Finezyjne potrawy, różnorodność zapachów

Restauracja w stylu pubu irlandzkiego Hotelu***** Mikołajki w pełni dba o wszystkich gości. Tutaj każde spotkanie – biznesowe, romantyczne czy rodzinne – zamienia się w ucztę dla wzroku, węchu i smaku. Karta win i drinków nie zawiedzie największych koneserów. Finezyjne potrawy, różnorodność zapachów i kolorów uczynią każdy posiłek wyjątkowym.

 

 

Ze względu na niepowtarzalne położenia budynku zadbano o maksymalne przeszklenia pomieszczeń, aby zespolić wnętrza obiektu z otaczającym krajobrazem.

 

 

Przystań jachtowa

W zachodniej części wyspy zlokalizowano przystań jachtową, w której właściciela apartamentów mogą nabyć miejsce dla swojego jachtu na wyłączność. To komfortowe rozwiązanie umożliwia szybki dostęp do łodzi i swobodne żeglowanie po jeziorach.

Przystań jachtowa

 

 

 

Tarasy na parterze

Przestronny taras, w który wyposażony jest każdy apartament, umożliwia pełne rozkoszowanie się zarówno widokiem Jeziora Mikołajskiego, jak i zapachem rosnących nieopodal grabów i cisów. Taras na parterze stanowi jednocześnie dojście do mariny, z której o dowolnej porze można odcumować łódkę i płynąć, płynąć, płynąć....

 

 
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..