Informacje o osiedlu OPTIMA w Gdańsku Jasieniu – INPRO S.A.

aktualizacja z dnia 24.10.2018

Lokalizacja: Gdańsk Jasień ul. Stężycka. Działka jest własnością Inpro SA. Osiedle OPTIMA powstaje w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

INPRO zapewniło mieszkańcom kursowanie autobusu do osiedla.

II etap Optimy składać się będzie z 5 budynków pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z przestronnymi i oszklonymi balkonami oraz ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano halę garażową oraz komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdują się windy. W ramach I etapu osiedla powstały tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz parkingi naziemne i stojaki rowerowe. Na wiosnę 2019r ruszy budowa boiska wielofunkcyjnego oraz dużego placu zabaw i siłowni zewnętrznej. W listopadzie 2018r zakończona zostanie budowa budynku usługowego z lokalami na parterze. Osiedle będzie monitorowane i częściowo ogrodzone. Wzdłuż ulicy Stężyckiej Inpro wykonało chodnik wraz z oświetleniem.

Powierzchnia: mieszkań - od 41m2 do 67 m2 Do powierzchni mieszkania nie będzie wliczana powierzchnia zajmowana przez ścianki działowe. Wysokość mieszkań – 2,60 m

Terminy Etap I - budowa zakończona
Terminy Etap II - budynki A, B, C, D, E - 30.08.2020r

Terminy płatności dla Etap II
Kaucja rezerwacyjna 3 000zł (płatna przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej)
I rata
– w wysokości 3 813 zł w terminie 7 dni od podpisania umowy deweloperskiej, II rata – w wysokości do 10% ceny w terminie 21 dni od podpisania umowy deweloperskiej, III rata – w wysokości 20% ceny w terminie 30 dni od podpisania umowy deweloperskiej, IV rata – w wysokości 20% ceny w terminie do 30.08.2019r V rata – w wysokości 20% ceny w terminie do 30.12.2019r.VI rata – w wysokości 20% ceny w terminie do 30.04.2020r.VII rata – w wysokości 10% ceny w terminie 7 dni przed odbiorem mieszkania.


Ceny: mieszkania od 5 100 zł netto/1m2
Miejsca postojowe w hali garażowej 20 000 netto, prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego naziemnego za dopłatą 9 000 PLN netto, piwnica 1 500zł netto/1m2. Kupno piwnicy – obowiązkowe. Udział w terenie z oczkiem wodnym 1000 zł netto, udział w terenie z boiskiem wielofunkcyjnym oraz dużym placem zabaw 2 000 netto, udział w drodze wewnętrznej 500 zł netto. Cena balkonu, tarasu, ogrodu do mieszkań zlokalizowanych na parterze wliczona jest w cenę mieszkania. Uwaga! Podatek VAT w wysokości (8% dla mieszkań, 8% dla miejsc w hali garażowej i postojowych naziemnych, 8% dla piwnic stanowiących część przynależną do mieszkania, 23% dla udziałów)
Uwaga! Podatek VAT w wysokości (8% dla mieszkań, 8% dla miejsc w hali garażowej i postojowych naziemnych, 8% dla piwnic stanowiących część przynależną do mieszkania, 23% dla udziałów)

Technologia wykonania: konstrukcja nośna budynku: fundamenty - żelbetowe, stropy - żelbetowe, schody komunikacji ogólnej - żelbetowe, balkony – żelbetowe, ściany zewnętrzne i nośne podziemia oraz ściany nośne nadziemia i wydzielające lokale – żelbetowe, ściany zewnętrzne nadziemne - murowane warstwowe, dach płaski o konstrukcji żelbetowej + warstwa izolacji termicznej; wykończenie budynku: elewacje – tynk cienkowarstwowy na siatce malowany farbą elewacyjną wg kolorystyki projektu elewacji; balkony – beton gładki płyty balkonowej prefabrykowanej lub wylewanej na mokro; balustrady zewnętrzne – o konstrukcji metalowej, szklone; balustrady wewnętrzne – metalowe; stolarka okienna mieszkań: profile PCV w kolorze białym od środka, od zewnątrz według kolorystyki projektu elewacji, z okuciami obwiedniowymi, szklenie szkłem zespolonym,, parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, parapety wewnętrzne z Aglomarmuru, drzwi wejściowe do budynku - aluminiowe, pokrycie dachu: systemowe dla dachów płaskich;

podziemie: część garażowa i piwniczna - posadzki betonowe; ściany i stropy bez wykończenia, ocieplone wg projektu, , ściany komórek lokatorskich murowane z bloczków silikatowych (powyżej 2m ażurowe); drzwi do hali garażowej i pom. techn.– stalowe, malowane proszkowo, pełne, drzwi do komórek lokatorskich stalowe, ocynkowane, brama garażowa - sterowana automatycznie na pilota; oświetlenie w hali – uruchamiane poprzez czujki ruchu, w komórkach lokatorskich jeden punkt świetlny na pomieszczenie.

nadziemie: korytarze komunikacji ogólnej i klatka schodowa – ściany malowane; posadzki korytarzy, klatek schodowych wykończone płytkami podłogowymi np. z gresu; klatka schodowa – 1 winda, balustrady wewnętrzne o konstrukcji metalowej, oświetlenie w klatkach schodowych oraz w korytarzach komunikacji ogólnej – uruchamiane poprzez czujki ruchu, wystrój części wspólnych według projektu aranżacji wnętrz.

w ramach osiedla zostaną wykonane: miejsca postojowe naziemne, budynek dostępny jest dla osób niepełnosprawnych. Osiedle częściowo ogrodzone wyposażone w 2 szlabany oraz w instalację CCTV (monitoring placu zabaw, wjazdów na osiedle i zjazdu do garażu).

dostępne media w budynku: instalacja c.o., zimnej i ciepłej wody GPEC, instalacja elektryczna instalacja teletechniczna (domofon, RTV, telefon, Internet), kanalizacja deszczowa, kanalizacja sanitarna, instalacja przeciwpożarowa, instalacja wentylacji mechanicznej, instalacja odgromowa, instalacja ochrony przed porażeniem,

Standard prac wykończeniowych:

ściany wewnętrzne działowe – murowane z bloczków gipsowych, szpachlowane szpachlą gipsową malowaną na biało,
ścianki w łazienkach i WC nie szpachlowane i nie malowane,
ściany konstrukcyjne żelbetowe – tynk malowany farbą na biało,
sufity – żelbetowe – szpachlowane i malowane farbą na biało, podłogi w pokojach, łazience, kuchni i holu – betonowe podłoże pod posadzki typu: gres, terakota, wykładzina, panel podłogowy,
parapety wewnętrzne – Aglomarmur,
drzwi wewnętrzne – brak ,
drzwi wejściowe do mieszkań – o podwyższonej odporności na włamanie min. klasa 2,
instalacja wodna – pobór wody z sieci miejskiej – rury z tworzywa sztucznego, indywidualne opomiarowanie,
instalacja kanalizacyjna – do sieci miejskiej – rury z tworzywa sztucznego,
instalacja elektryczna oświetlenie – 1 punkt świetlny na pomieszczenie poniżej 16m2, 2 punkty świetlne na pomieszczenie o powierzchni 16m2 lub większej, 1 gniazdo 230V – holl, 3 gniazda na pomieszczenie poniżej 16m2 , 4 gniazda na pomieszczenie o powierzchni 16m2 lub większej, kuchnia – 1 przyłącze 400V, 2 gniazda 230V nadblatowe, 2 gniazda podblatowe 230V, 1 gniazdo do okapu kuchennego, 1 gniazdo do oświetlenia szafek, instalacja grzewcza - ogrzewanie budynku – CO, w mieszkaniach grzejniki panelowe z zaworami termoregulacyjnymi, indywidualne opomiarowanie, gniazdo telefoniczne zintegrowane z Internetem,

instalacja RTV - 2 gniazda,
instalacja INT - 1 gniazdo,
instalacja domofonowa - 1pkt (przedpokój),
wentylacja – mechaniczna,
wyposażenie łazienki: przyłącza wod. kan. do wanny, umywalki, miski ustępowej, pralki automatycznej,
wyposażenie WC (o ile osobne WC jest przewidziane): przyłącza wod. kan. do umywalki i miski ustępowej,
wyposażenie kuchni: przyłącze wod. kan. do zlewozmywaka i zmywarki (na jednym przyłączu).

Instalacja kanalizacyjna z przyczyn technologicznych może znaleźć się nad poziomem posadzki.
Przyłącza wod-kan z przyczyn technologicznych  mogą zostać wykonane natynkowo.

przyłącze do podlewania ogródka dla mieszkań zlokalizowanych na parterze posiadających własne ogrody (bez możliwości zmiany lokalizacji),
mieszkania na parterze posiadające ogródki przydomowe wydzielone niskim ażurowym ogrodzeniem.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..