Lokale usługowe na sprzedaż OPTIMA Gdańsk Jasień - INPRO S.A.
Inpro

Oferta sprzedaży lokali usługowych w ramach wieloetapowego osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu. Idealne miejsce dla Twojego biznesu. Wykorzystaj potencjał osiedla i okolicy, w której powstaje wiele inwestycji mieszkaniowych.
Powierzchnie lokali usługowych wynoszą od 80 do 541 m2. Przy budynku został wybudowany parking . Dodatkowo tuż przy inwestycji znalazły się 24-godzinne paczkomaty, które ułatwią odbieranie przesyłek mieszkańcom osiedla i właścicielom powierzchni usługowych.

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. Od 1 marca 2018 r. kursuje nowa linia autobusowa, zapewniona przez dewelopera, specjalnie dla mieszkańców osiedla.

Osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową. W pierwszym etapie powstało 6 budynków, w drugim zaplanowano 5 kolejnych. W ramach inwestycji powstały tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz parkingi naziemne i stojaki rowerowe. W dalszych etapach planowana jest budowa dużego placu zabaw i boiska wielofunkcyjnego. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona. Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem.

Optymalna lokalizacja

Osiedle OPTIMA powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu. Mieszkańcy będą mogli dotrzeć w ciągu 15 minut do centrum Gdańska, dzięki oddalonego od osiedla o 1,7 km wjazdu na trójmiejską obwodnicę.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Nowa linia autobusowa

Specjalnie dla mieszkańców osiedla

Nowa linia autobusowa 874, która ułatwia dojazd do osiedla OPTIMA w Gdańsku, jest ona skorelowana z rozkładem PKM.

Mieszkańcy osiedla OPTIMA podróżują taniej: cena biletów miesięcznych wynosi 50 zł (ulgowe 25 zł) a jednorazowe 3,00 zł (ulgowe 1,50 zł). Wszelkie uwagi co do jej kursowania można zgłaszać na biuro@gryf.kartuzy.com.pl, rozkład będzie na bieżąco aktualizowany na stronie www.gryfkartuzy.pl

Sklep sieci Żabka

26 kwietnia na terenie osiedla Optima przy ulicy Stężyckiej uruchomiono sklep sieci Żabka.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Kontakt

Szanowni Państwo,
Informujemy, że biuro sprzedaży na terenie osiedla OPTIMA jest czynne w każdy czwartek w godzinach 8.00-15.00.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży, z Panią Patrycją Flis, tel. 515 232 002, ds.optima@inpro.com.pl

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.