OPTIMA, Gdańsk Jasień

Oferta sprzedaży lokali usługowych w ramach wieloetapowego osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu. Idealne miejsce dla Twojego biznesu. Wykorzystaj potencjał osiedla i okolicy, w której powstaje wiele inwestycji mieszkaniowych. Powierzchnie lokali usługowych wynoszą od 80 do 541 m2.

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. Od 1 marca 2018 r. kursuje nowa linia autobusowa, zapewniona przez dewelopera, specjalnie dla mieszkańców osiedla.

Osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową. W pierwszym etapie powstało 6 budynków, w drugim zaplanowano 5 kolejnych. W ramach inwestycji powstały tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz parkingi naziemne i stojaki rowerowe. W dalszych etapach planowana jest budowa dużego placu zabaw i boiska wielofunkcyjnego. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona. Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem.
Etap I – sprzedaż mieszkań zakończona

Etap II – w  sprzedażyzakończenie budowy 30.08.2020

Budynek usługowy G – w  sprzedaży lokale usługoweW aktualnej ofercie posiadamy
5 lokali usługowych

Wyszukiwarka lokali usługowych

Ceny już od 5.100 netto/m2

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..