Podstawowe informacjeSpółka Inpro powstała w 1987 roku i na przestrzeni ponad 30 lat działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych oraz liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe oraz świadczy usługi budowlane.

Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wyszukaną jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.

Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Spółka szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.
Inpro jest również w czołówce trójmiejskich deweloperów pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajęła wysokie pozycje w rankingach magazynów branżowych. Od 17 lutego 2011 r. akcje Inpro S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..