Władze Spółki


W skład Zarządu INPRO S.A. wchodzą:

Piotr Stefaniak - Prezes Zarządu

Jest Prezesem Zarządu od momentu założenia Spółki w 1987 roku. Odpowiedzialny jest za strategię, pozyskanie finansowania, koordynację prac poszczególnych departamentów. Posiada tytuł magistra. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej o specjalności-budownictwo miejskie i przemysłowe. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, gdzie później awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji. Odznaczony „Srebrnym Krzyżem Zasługi” oraz brązową i srebrną odznaką „Zasłużony dla Budownictwa i PMB”.

Krzysztof Maraszek - Wiceprezes Zarządu

W firmie Inpro początkowo zatrudniony był jako Pełnomocnik Dyrektora, później jako Dyrektor ds. Produkcji, a od 1993 roku jako Wiceprezes Zarządu. W Spółce odpowiedzialny jest za przygotowanie projektów oraz sprzedaż. Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie. W Instytucie Budownictwa Lądowego zdobył specjalność z konstrukcji budowlanych i inżynierskich. W swojej wcześniejszej karierze zawodowej zajmował kierownicze stanowiska, m.in.: w Gdańskim Kombinacie Budowy Domów oraz Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zbigniew Lewiński – Wiceprezes Zarządu

Stanowisko Wiceprezesa Zarządu piastuje od 1993 roku (wcześniej był Pełnomocnikiem Dyrektora oraz Dyrektorem ds. Produkcji i Rozwoju). W Spółce odpowiedzialny jest za generalne wykonawstwo. Posiada wyższe wykształcenie techniczne – tytuł inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na kierowniczych stanowiskach m.in.: w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, Wojewódzkiej Spółdzielni Budownictwa w Nowym Targu, Gdańskim Kombinacie Budowy Domów.


W skład Rady Nadzorczej INPRO S.A. wchodzą:

Jerzy Glanc – Członek Rady Nadzorczej,

Krzysztof Gąsak – Członek Rady Nadzorczej,

Szymon Lewiński – Członek Rady Nadzorczej,

Łukasz Maraszek – Członek Rady Nadzorczej,

Wojciech Stefaniak Członek Rady Nadzorczej.

 

W skład Komitetu Audytu INPRO S.A. wchodzą:

Krzysztof Gąsak – Przewodniczący Komitetu Audytu, Członek niezależny,

Jerzy Glanc– Członek niezależny Komitetu Audytu,

Łukasz Maraszek – Członek Komitetu Audytu.

 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..