Inpro
05kwi2012

Raport bieżący nr 16 / 2012

Temat: Przystąpienie do Programu Wspierania Płynności

 

Treść raportu:

Zarząd INPRO S.A. (dalej "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości, że z dniem 04 kwietnia 2012 r. Spółka przystąpiła do Programu Wspierania Płynności, co zostało potwierdzone Komunikatem Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 04 kwietnia 2012 r. 

Spółka wypełnia wszystkie warunki programu, o których mowa w uchwale Zarządu Giełdy nr 502/2008 z dnia 23 czerwca 2008 r. w sprawie Programu Wspierania Płynności (z późn. zmianami) tzn.:

• posiada umowę z Animatorem Emitenta, którym obecnie jest Dom Maklerski BZ WBK S.A. z siedzibą w Poznaniu,

• prowadzi w ramach swojej korporacyjnej strony internetowej sekcję relacji inwestorskich w języku polskim i angielskim, zgodną z wymaganiami GPW,

• rozpoczęła aktywne korzystanie z serwisu internetowego dostępnego pod adresem www.gpwinfostrefa.pl. 

Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt. 1) ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539).

Zobacz pozostałe raporty bieżące

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.