Inpro
06paź2011

Raport bieżący nr 47 / 2011

Temat: Otrzymanie przez spółkę zależną Dom Zdrojowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ostatecznej decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę inwestycji polegającej na nadbudowie i rozbudowie centrum sportowo – wypoczynkowego Dom Zdrojowy w Jastarni.

Treść raportu:

Zarząd INPRO S.A. ("Spółka" lub "INPRO S.A." ) z siedzibą w Gdańsku w nawiązaniu do treści części III punkt 5.2.3. Prospektu Emisyjnego INPRO S.A. informuje, że w dniu 06.10.2011r otrzymała od spółki zależnej od INPRO S.A. – spółki Dom Zdrojowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zawiadomienie, z którego wynika, iż spółka zależna Dom Zdrojowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w dniu 05.10.2011 otrzymała prawomocną decyzję nr WI-II.7840.290.393.2011.MKH wydaną przez Wojewodę Pomorskiego zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę dla Dom Zdrojowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dla inwestycji: nadbudowa i rozbudowa centrum sportowo – wypoczynkowego Dom Zdrojowy w Jastarni, ul. Kościuszki 2a, działka 13/2 obręb 0002 Jastarnia. Kategoria obiektu budowlanego – XIV.

Decyzja została wydana na wniosek Dom Zdrojowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku i opatrzona jest klauzulą ostateczności z datą 30.09.2011 roku.

Plany rozbudowy centrum sportowo – wypoczynkowego w Jastarni zostały opisane w części III punkt 5.2.3. Prospektu Emisyjnego INPRO S.A. Zgodnie z aktualnymi założeniami inwestycja będzie realizowana w latach 2012 - 2013 ze środków własnych spółki zależnej Dom Zdrojowy Sp. z o.o. w Gdańsku, w ramach obiektu "Dom Zdrojowy" w Jastarni, w wysokości około 5 mln PLN i dotyczyć będzie rozbudowy infrastruktury, a w szczególności kompleks zostanie rozbudowany o dużą salę konferencyjno – bankietową dla 200 osób oraz dodatkowe 24 pokoje hotelowe, w celu rozszerzenia oferty m.in. dla zorganizowanych grup biznesowych.

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufneZobacz pozostałe raporty bieżące

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.