Nowe mieszkania na sprzedaż na osiedlu Start Gdańsk Kokoszki - INPRO S.A.

Lokale usługowe na sprzedaż

W ramach I etapu osiedla Start w Gdańsku Kokoszki powstaną cztery lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze budynku D przy ul. Nowatorów. W odległości zaledwie 2 km od osiedla przebiega Obwodnica Trójmiasta, która umożliwi szybki i wygodny dojazd nie tylko do centrum Gdańska, Gdyni czy Sopotu, ale również w dalsze strony jak np. Żukowo na Kaszubach. Gdańsk Kokoszki to prężnie rozwijająca się okolica, która daje ogromne możliwości biznesowe.

Powierzchnie lokali usługowych będą wynosić od 98 m2 do 135 m2 i zostaną przekazywane do użytku w maju 2021 r. 

Osiedle Start składać się będzie z czterech nowoczesnych i funkcjonalnych budynków obejmujących w sumie 157 mieszkań. Inwestycja będzie się charakteryzować architekturą opartą na nowoczesnym i funkcjonalnym designie. 

 

Okolica

W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, a także lasy i liczne tereny zielone. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo gamy różnych sklepów takich jak Lidl, Biedronka, centrum Auchan czy Ikea, ale również kościoła, restauracji, placówki pocztowej czy stacji paliw.

Szybki i bezpośredni dojazd

do centrum Gdańska

Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy wraz z lokalami usługowymi znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta, co umożliwia szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Kontakt

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa.

Zapytaj o ofertę

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy