Azymut - Zrealizowane inwestycje - INPRO S.A.

Azymut

Azymut to osiedle o niskiej zabudowie położone w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack przy ul. Wielkopolskiej z przepięknym widokiem na pobliskie lasy oraz Zatokę Gdańską. Osiedle Azymut składa się z 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych wyposażonych w windy. W ramach inwestycji powstały 193 mieszkania.

Osiedle zlokalizowane jest w odległości 3,5 km do orłowskiego mola, nieopodal trójmiejskiej obwodnicy. Linia Kolei Metropolitalnej ułatwia komunikację mieszkańcom, którzy korzystając z przystanku Karwiny, mogą szybko i wygodnie dojechać m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza. W pobliżu osiedla znajdują się dwa popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Oryginalność inwestycji podkreślają efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zlokalizowane są hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla zapewniono wózkarnię, rowerownię oraz ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.

 

 

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Widok na Gdynię i Zatokę Gdańską

Osiedle Azymut powstało w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Inwestycję wyróżnia piękny widok na rozciągające się lasy i Zatokę Gdańską. Zaledwie 3,5 km od osiedla znajduje się słynne orłowskie Molo, a w bliskiej odległości także wjazd na trójmiejską obwodnicę, która ułatwia dojazd do najważniejszych punktów w Trójmieście.

Świetne połączenia komunikacyjne

W najbliższej okolicy osiedla została otworzona nowa stacja Pomorskiej Kolei Metropolitarnej – Karwiny. Nowy przystanek ułatwia mieszkańcom dojazd m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza.

Oryginalny design

W ramach osiedla Azymut powstało siedem budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne windy. Oryginalność inwestycji podkreślają efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Modernistyczną architekturę projektu uzupełniają także słoneczne balkony oraz duże tarasy.

Funkcjonalne mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby można je było łatwo i funkcjonalnie urządzić. Właściciele lokali na parterze mogą cieszyć się własnym ogródkiem, a mieszkania na wyższych piętrach wzbogacone zostały o słoneczne balkony i tarasy.

Udogodnienia dla mieszkańców

Na terenie osiedla powstał także plac zabaw dla najmłodszych. Pod budynkami znajdują się hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla przewidziano też wózkarnię, rowerownię oraz ogólnodostępne miejsca postojowe.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom, osiedle jest częściowo ogrodzone i monitorowane. Dodatkowo, wykwalifikowana kadra ochraniarska dba, aby na terenie inwestycji panował porządek.

Zarządca

BIURO OBSŁUGI BUDYNKÓW BOB
ul. Lipowa 37C/5, 81-572 Gdynia
Tel. 58 629 50 30
Fax. 58 629 20 82
biuro@bob.org.pl, www.bob.org.pl

Administrator nieruchomości Katarzyna Berendt tel. 694 873 639 e-mail: katarzynaberendt@bob.org.pl

Dokumenty do pobrania:

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy