Azymut

Azymut to charakteryzujące się niską zabudową osiedle znajdujące się przy ul. Wielkopolskiej w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Jego otoczenie gwarantuje mieszkańcom malownicze widoki na okoliczne tereny leśne oraz Zatokę Gdańską. W ramach osiedla Azymut powstało 7 nowoczesnych, wyposażonych w windy, trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków. W skład całej inwestycji wchodzą 193 mieszkania.

Osiedle Azymut leży w odległości 3,5 km do popularnego orłowskiego mola. Wyróżnia się ono świetnie rozwiniętą komunikacją. W pobliżu inwestycji znajduje się trójmiejska obwodnica, a także przystanek Kolei Metropolitalnej - Karwiny, dzięki któremu mieszkańcy mogą w szybki i wygodny sposób dojechać m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo czy Gdańska Wrzeszcza. W niedużej odległości od osiedla znajdują się dwa popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Osiedla Azymut przyciąga uwagę swoją nietypową, opartą na układzie kaskadowym architekturą, której oryginalnego wyglądu dodają efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Budynki uzupełnione zostały o nasłonecznione balkony, tarasy i przydomowe ogródki, a w podziemnych kondygnacjach utworzono hale garażowe oraz piwnice. Projekt obejmował także powstanie wózkarni, rowerowni oraz ogólnodostępnych miejsc postojowych. Dla bezpieczeństwa mieszkańców obszar osiedla został częściowo ogrodzony i dozorowany jest z pomieszczenia ochrony.

 

 

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Widok na Gdynię i Zatokę Gdańską

Osiedle Azymut położone jest w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Atutem inwestycji są otaczające ją lasy oraz pobliska Zatoka Gdańska, gwarantujące niepowtarzalne widoki. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc jak np. słynne orłowskie Molo położone zaledwie 3,5 km od osiedla, a także ważne punkty komunikacyjne, takie jak wjazd na trójmiejską obwodnicę, umożliwiający wygodny dojazd do najważniejszych części Trójmiasta.

Świetne połączenia komunikacyjne

W sąsiedztwie inwestycji uruchomiona została nowa stacja Pomorskiej Kolei Metropolitarnej – Karwiny, która niewątpliwie ułatwia mieszkańcom codzienne przemieszczanie się np. do centrum Gdyni, w kierunku lotniska Rębiechowo, czy też do Gdańska Wrzeszcza.

Oryginalny design

Projekt osiedla obejmował utworzenie siedmiu nowoczesnych, wyposażonych w windy budynków liczących trzy, cztery oraz pięć kondygnacji. Doskonałe uzupełnienie modernistycznej architektury osiedla stanowią słoneczne balkony oraz przestronne tarasy, a jej wyjątkowość podkreślają tzw. gabiony - ściany oporowe z kamienia.

Funkcjonalne mieszkania

Dobrze rozplanowane układy mieszkań nadają wnętrzom dużej funkcjonalności i sprawiają, że można je w łatwy sposób urządzić. Do lokali położonych na parterze przynależą przydomowe ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach posiadają słoneczne balkony i tarasy.

Udogodnienia dla mieszkańców

Osiedle charakteryzuje się licznymi udogodnieniami. W budynkach utworzono hale garażowe oraz piwnice. Na jego terenie znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, a także wózkarnie, rowerownie oraz ogólnodostępne zewnętrzne miejsca postojowe.

Bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom teren osiedla został częściowo ogrodzony i monitorowany, a porządek na terenie inwestycji nieustannie nadzoruje wykwalifikowana kadra ochroniarska.

Zarządca

BIURO OBSŁUGI BUDYNKÓW BOB
ul. Lipowa 37C/5, 81-572 Gdynia
Tel. 58 629 50 30
Fax. 58 629 20 82
biuro@bob.org.pl, www.bob.org.pl

Administrator nieruchomości Katarzyna Berendt tel. 694 873 639 e-mail: katarzynaberendt@bob.org.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz aktualną ofertę mieszkań w Gdańsku Poznaj wszystkie inwestycję mieszkaniowe będące aktualnie w sprzedaży

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży