7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy
01kwi2020

7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy

INPRO SA kontynuuje  prace nad realizacją 7 inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku, Gdyni, Pruszczu Gdańskim oraz Rumi. Aktualnie w trakcie realizacji są osiedla: Harmonia Oliwska, Start, Optima, Golf Park, Ostoja, Brawo i Debiut.
 

Wideorelacja z budowy inwestycji Harmonia Oliwska

Wideorelacja z budowy osiedla OPTIMA

W związku ze światową pandemią koronawirusa INPRO wprowadziło dodatkowe środki ostrożności i bezpieczeństwa, mające na celu zminimalizowanie zagrożenia dla klientów i pracowników firmy. Wdrożono odpowiednie procedury ochrony zdrowia, pracownicy mają również zapewnione niezmienione wynagrodzenie. Jednocześnie biura sprzedaży na budowach zostały zamknięte do odwołania, a dział handlowy w siedzibie INPRO jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz podkreślamy, że stosujemy się do powszechnych zaleceń Rządu RP, służb sanitarnych i wytycznych WHO.

Najnowsze zdjęcia prezentujące postępy prac realizowanych inwestycji:

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży