Boisko wielofunkcyjne
Ostoja Rumia - gotowe mieszkania
Klatka schodowa na etapie I - gotowe mieszkania
Mieszkania gotowe do odbioru
Przestrzeń rekreacyjna
Zieleń na osiedlu
Duży plac zabaw dla najmłodszych
Plac zabaw dla najmłodszych
Ogródki w mieszkaniach na parterze

Osiedle Ostoja zlokalizowane jest w urokliwej Rumi, przy ulicy Jeziornej, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych zaprojektowano z myślą o osobach ceniących wysoką jakość i relaks w otoczeniu malowniczej natury. Tuż obok osiedla znajduje się m.in. centrum handlowe Port Rumia z licznymi sklepami i restauracjami oraz supermarketem Auchan.

Osiedle Ostoja zostało już ukończone, a w ofercie dostępne są lokale gotowe do użytku. 

Letnia wyprzedaż

Ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru

Odwiedź podstronę z promocją Letnia wyprzedaż albo skontaktuj się z działem sprzedaży aby poznać szczegóły oferty.

Kontakt +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa).

Zobacz listę mieszkań uwzględnionych w letniej wyprzedaży

Ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru

Aktualnie w ofercie znajduje się ostatnie mieszkanie. Jest to 4-pokojowy lokal o powierzchni 76 m2,  zlokalizowany na 3 piętrze budynku I.

Zobacz ostatnie mieszkanie

Dla aktywnych

Na osiedlu Ostoja dla mieszkańców przewidziano liczne udogodnienia, takie jak: boisko wielofunkcyjne przystosowane do różnych gier zespołowych oraz duży plac zabaw dla najmłodszych. W budynkach zaplanowano wózkarnie, rowerownie (z wyjątkiem budynku C) oraz piwnice na poziomie parteru. Wszystkie budynki wyposażono w windy.

Współtworzymy Miasto

Budowa ulicy Jeziornej

Jest to już kolejne z działań w ramach inicjatywy INPRO „Współtworzymy Miasto”, której celem jest poprawa warunków życia lokalnej społeczności.

W celu zapewnienia wygody całej lokalnej społeczności zaplanowaliśmy budowę ulicy Jeziornej od ronda przy ul. Kosynierów w Rumi. Inwestycja obejmie kompleksową realizację mierzącej ok. 415 m długości i 6 m szerokości drogi z kostki betonowej z chodnikiem po obu stronach i oświetleniem.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zaawansowanie prac na dzień 5.04.2024Zaawansowanie prac na dzień 5.04.2024
Zaawansowanie prac na dzień 5.04.2024Zaawansowanie prac na dzień 5.04.2024

Kameralny charakter

Osiedle Ostoja powstało w dwóch etapach, obejmujących w sumie 11 budynków mieszkalnych z windami oraz 5 hal garażowych.

W pierwszym etapie utworzono 6 budynków mieszczących 138 funkcjonalnych lokali oraz dwie niezależne, naziemne hale z miejscami postojowymi.  

W drugim zrealizowano 5 budynków i 3 hale garażowe, w tym jedną niezależną oraz 2 zlokalizowane na parterze budynków mieszkalnych. Osiedle wyróżnia wyjątkowo kameralny charakter i niska zabudowa do czwartego piętra.

Na łonie natury

Cicha i spokojna okolica osiedla umożliwia przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o komforcie mieszkańców lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach słoneczne i szerokie balkony.

Wyjątkowa zieleń na osiedlu

Wokół budynków zostały posadzone wysokie drzewa, które w upalne dni dają cień i schronienie. Zapełniają też przestrzenie obok placu zabaw i tworzą przytulny klimat, gwarantując dodatkowo więcej prywatności mieszkańcom.

Dla zmotoryzowanych

Na osiedlu zaprojektowano trzy naziemne, niezależne hale garażowe oraz dwie zlokalizowane na parterze budynków J i K. W ramach inwestycji utworzono także ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkańcy osiedla mogą również nabyć na wyłączność miejsca postojowe naziemne, które zlokalizowane są na odrębnej działce drogowej.

Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej tylko do mieszkań 4-pokojowych.

Hala garażowa (etap I)Hala garażowa (etap I)
Hala garażowa nr 3 (etap II)Hala garażowa nr 3 (etap II)

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Wspieramy sport

Zdrowy tryb życia, aktywność ruchowa jest dla nas bardzo ważna. Dlatego INPRO wspiera działania miejscowej Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto z siedzibą w Rumi, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Dowiedz się więcej o lokalizacji inwestycji Ostoja

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 37 lat swojej działalności uzyskałapozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim. Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.

Poznaj historię INPRO S.A. Zobacz zrealizowane inwestycje

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży