Duży plac zabaw dla najmłodszych
W sprzedaży również nowe mieszkania na Etapie II
Przydomowe ogródki
Boisko wielofunkcyjne

Osiedle Ostoja zlokalizowane jest w urokliwej Rumi, przy ulicy Jeziornej, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych zaprojektowano z myślą o osobach ceniących wysoką jakość i relaks w otoczeniu malowniczej natury. Tuż obok osiedla znajduje się m.in. centrum handlowe Port Rumia z licznymi sklepami i restauracjami oraz supermarketem Auchan.

I etap osiedla Ostoja został już ukończony, a w ofercie dostępne są ostatnie gotowe do użytku lokale. 

Mieszkania gotowe do odbioru

Wszystkie budynki z Etapu I uzyskały pozwolenie na użytkowanie

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie budynki z Etapu I osiedla Ostoja w Rumi uzyskały pozwolenie na użytkowanie. Proces przekazywania kluczy do lokali ich nowym właścicielom rozpoczął się na początku grudnia.

Zobacz ceny gotowych mieszkań

Kameralny charakter

Osiedle Ostoja powstaje w dwóch etapach obejmujących w sumie 11 budynków mieszkalnych z windami oraz 5 hal garażowych.

W pierwszym, ukończonym już etapie utworzono 6 budynków obejmujących 138 funkcjonalnych lokali oraz dwie niezależne, naziemne hale z miejscami postojowymi.  

W drugim, realizowanym właśnie etapie zaplanowano 5 budynków, 3 hale garażowe, w tym jedną niezależną oraz 2 zlokalizowane na parterze budynków mieszkalnych. Osiedle wyróżnia wyjątkowo kameralny charakter i niska zabudowa do czwartego piętra.

Planowany termin zakończenia budowy II etapu to 30 września 2022 roku.

Na łonie natury

Cicha i spokojna okolica osiedla umożliwia przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o komforcie mieszkańców lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach słoneczne i szerokie balkony.

Spokój i wygoda

Na osiedlu Ostoja dla mieszkańców przewidziano liczne udogodnienia, takie jak: boisko wielofunkcyjne przystosowane do różnych gier zespołowych oraz duży plac zabaw dla najmłodszych (realizowany podczas II etapu inwestycji). W budynkach zaplanowano wózkarnie, rowerownie (z wyjątkiem budynku C) oraz piwnice na poziomie parteru. Wszystkie budynki wyposażono w windy.

Wyjątkowa zieleń na osiedlu

Wokół budynków zostały posadzone wysokie drzewa, które w upalne dni dają cień i schronienie. Zapełniają też przestrzenie obok placu zabaw i tworzą przytulny klimat, gwarantując dodatkowo więcej prywatności mieszkańcom.

Dla zmotoryzowanych

Na osiedlu zaprojektowano trzy naziemne, niezależne hale garażowe oraz dwie zlokalizowane na parterze budynków J i K. W ramach inwestycji utworzono także ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkańcy osiedla mogą również nabyć na wyłączność miejsca postojowe naziemne, które zlokalizowane są na odrębnej działce drogowej.

Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej tylko do mieszkań 4-pokojowych.

Hala garażowa (etap I)Hala garażowa (etap I)
Hala garażowa nr 3 (etap II)Hala garażowa nr 3 (etap II)

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Wspieramy sport

Zdrowy tryb życia, aktywność ruchowa jest dla nas bardzo ważna. Dlatego INPRO wspiera działania miejscowej Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto z siedzibą w Rumi, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Aktualne zdjęcia z budowy

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie II etapu osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)
Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)
Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Dowiedz się więcej o lokalizacji inwestycji Ostoja
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

Biuro sprzedaży na terenie osiedla Ostoja jest czynne w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00-16.00 oraz w każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl

Dział odbiorów mieszkań – prosimy o kontakt z Panią Kingą Beker tel. 605 503 151kinga.beker@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 35 lat swojej działalności uzyskałapozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim. Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.

Poznaj historię INPRO S.A. Zobacz zrealizowane inwestycje

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży