Aktualności - Media - INPRO S.A.
Inpro
7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy
01kwi

7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy

INPRO SA kontynuuje  prace nad realizacją 7 inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku, Gdyni, Pruszczu Gdańskim oraz Rumi. Aktualnie w trakcie realizacji są osiedla: Harmonia Oliwska, Start, Optima, Golf Park, Ostoja, Brawo i Debiut.

W związku ze światową pandemią koronawirusa INPRO wprowadziło dodatkowe środki ostrożności i bezpieczeństwa, mające na celu zminimalizowanie zagrożenia dla klientów i pracowników firmy. Wdrożono odpowiednie procedury ochrony zdrowia, pracownicy mają również zapewnione niezmienione wynagrodzenie. Jednocześnie biura sprzedaży na budowach zostały zamknięte do odwołania, a dział handlowy w siedzibie INPRO jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz podkreślamy, że stosujemy się do powszechnych zaleceń Rządu RP, służb sanitarnych i wytycznych WHO.

Najnowsze zdjęcia prezentujące postępy prac realizowanych inwestycji:

16mar

Komunikat w związku ze światową pandemią COVID-19

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem światowej pandemii COVID-19 wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności i bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów i Pracowników. Stosujemy się również do powszechnych zaleceń służb sanitarnych oraz wytycznych WHO. 

Informujemy, że Dział sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godzinach 8:00-16:00, a w soboty będzie nieczynny. Natomiast biura sprzedaży na budowach zostały zamknięte do odwołania.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o ograniczanie bezpośrednich kontaktów w siedzibie INPRO S.A. Zachęcamy do korzystania ze strony INPRO, kontaktu telefonicznego i mailowego. Dokładne dane do poszczególnych osób i działów dostępne są na naszej stronie www w zakładce „Kontakt”.
 
Faktury prosimy przesyłać na adres efaktura@inpro.com.pl, a pozostałą korespondencję w formie skanów na adres office@inpro.com.pl

Z poważaniem
Zespół INPRO S.A.

Fotowoltaika na Kwartale Uniwersyteckim 2 i 3
02mar

Fotowoltaika na Kwartale Uniwersyteckim 2 i 3

Z przyjemnością informujemy, że na dachach inwestycji Kwartał Uniwersytecki 2 i Kwartał Uniwersytecki 3 zostały zamontowane panele fotowoltaiczne. Jest to jedno z proekologicznych rozwiązań, które systematycznie wprowadza INPRO w swoich projektach. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą galerią zdjęć z inwestycji.

Instalacja obejmuje 23 panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 6,59 kW. Pozyskiwana ze słońca energia zasila części wspólne - między innymi windy, oświetlenie korytarzy i otoczenie wokół budynków. Instalacje fotowoltaiczne ograniczą w skali roku emisję CO2 do atmosfery o 5,2 ton. Jednocześnie dzięki panelom 2 wspólnoty będą pozyskiwały w ciągu roku około 6750 kWh energii elektrycznej, co pozwoli wspólnotom zaoszczędzić około 4100 zł w okresie 12 miesięcy.  

Budynki Kwartał Uniwersytecki 2 i 3 zlokalizowane są blisko przystanku tramwajowego oraz stacji SKM Gdańsk Przymorze. Okolica jest świetnie skomunikowana, dzięki czemu mieszkańcy mogą szybko i komfortowo dostać się do pozostałej części Trójmiasta.

18lut

Pozwolenie na użytkowanie osiedla Azymut

Szanowni Państwo,
jest nam bardzo miło poinformować, iż w dniu 18 lutego 2020 r. otrzymaliśmy decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gdyni w zakresie udzielenia pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut.

Od 19 lutego 2020 r. jesteśmy gotowi do rozpoczęcia wydawania lokali nabywcom. W sprawie ustalenia terminu odbioru mieszkania prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską pod nr tel. 669 102 392 lub za pośrednictwem  e-mail: paulina.galinska@inpro.com.pl

Jednocześnie informujemy, że 19 lutego 2020 r. zostaną wysłane do wszystkich nabywców mieszkań oficjalne powiadomienia o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut.

03sty

Spółka INPRO SA jest dużym przedsiębiorcą - oświadczenie

Zarząd INPRO SA z siedzibą w Gdańsku (80-320), ul. Opata Jacka Rybińskiego 8, NIP 589-000-85-40, wykonując obowiązek przewidziany w artkule 4c Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych niniejszym oświadcza, iż spółka INPRO SA jest dużym przedsiębiorcą w rozumieniu artykułu 4 pkt 6 ww. Ustawy, w związku z Załącznikiem I do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.06.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu artykułu 107 i artykułu 108 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej. 

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.