Inpro
Najnowsze zdjęcia osiedla Koncept
03sty

Najnowsze zdjęcia osiedla Koncept

Prezentujemy najnowsze ujęcia z lotu ptaka przedstawiające inwestycję Koncept położoną w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice.

W ofercie pozostało 77 lokali.

Zakończenie prac zaplanowano na koniec października 2022 roku.

 

Zobacz najnowsze zdjęcia

Wideo prezentujące osiedle OPTIMA
27gru2021

Wideo prezentujące osiedle OPTIMA

Zapraszamy do obejrzenia wideo prezentującego osiedle OPTIMA położonego w Gdańsku Jasieniu. Materiał filmowy przedstawia inwestycję i znajdujące się na jej obszarze liczne udogodnienia gwarantujące codzienną wygodę życia mieszkańcom.

Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępnych jest 109 mieszkań (w tym 1 gotowe do odbioru) w cenach od ok. 7 800 zł brutto za mkw., a także 40 domów.

 

Zobacz najnowsze wideo

Pożegnanie Pana Prezesa Piotra Stefaniaka
13gru2021

Pożegnanie Pana Prezesa Piotra Stefaniaka

Pan Prezes Piotr Stefaniak zmarł 13 grudnia 2021 r., a ceremonia pogrzebowa odbyła się 21.12.2021 r. 
na Cmentarzu w Gdańsku - Łostowice.

 

Prezes Stefaniak był związany z firmą INPRO od samego początku, dzięki jego zaangażowaniu i wszechstronnej wiedzy przez lata stał u podstaw sukcesów naszej firmy. Jest współautorem wielu projektów deweloperskich pod marką INPRO. Kochał Mazury i Mikołajki – stworzył na ptasiej wyspie wspaniały hotel.

Jego uczciwość, sprawiedliwość oraz troska o innych sprawiały, że wszyscy darzyli go sympatią i ogromnym szacunkiem. W stosunku do pracowników wykazywał się życzliwością i ufnością, wychowując w tym duchu kilka pokoleń ludzi związanych z INPRO.

Panie Prezesie na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.

Pracownicy – Twoi przyjaciele z Grupy INPRO.

Przekazujemy do Państwa dyspozycji miejsce na stronie www, w którym każdy może zostawić wspomnienie o Panu Prezesie Piotrze Stefaniaku lub kilka słów otuchy dla najbliższych, którzy opłakują Jego stratę.

   Nota biograficzna   

Księga kondolencyjna

Fotorelacja I etapu osiedla Start
13gru2021

Fotorelacja I etapu osiedla Start

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących I etap osiedla Start w Gdańsku Kokoszkach. Projekt wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną architekturą, a cały teren inwestycji wypełniony jest zróżnicowaną roślinnością.

Aktualnie w ofercie dostępne są 54 mieszkania tworzone w ramach etapu II. Ceny lokali zaczynają się już od ok. 8 100 zł brutto za mkw.

 

Sprawdź szczegóły

Zdjęcia prezentujące wnętrza części wspólnych osiedla Brawo
09gru2021

Zdjęcia prezentujące wnętrza części wspólnych osiedla Brawo

Przedstawiamy najnowszą fotorelację prezentującą wnętrza części wspólnych na osiedlu Brawo w Pruszczu Gdańskim. Strefy wejściowe, korytarze oraz windy zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a wykonanie z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów sprawiło, że całość prezentuje się bardzo elegancko.

Zobacz najnowsze zdjęcia

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży