Aktualności - Media - INPRO S.A.
Inpro
03sty

Spółka INPRO SA jest dużym przedsiębiorcą - oświadczenie

Zarząd INPRO SA z siedzibą w Gdańsku (80-320), ul. Opata Jacka Rybińskiego 8, NIP 589-000-85-40, wykonując obowiązek przewidziany w artkule 4c Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych niniejszym oświadcza, iż spółka INPRO SA jest dużym przedsiębiorcą w rozumieniu artykułu 4 pkt 6 ww. Ustawy, w związku z Załącznikiem I do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.06.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu artykułu 107 i artykułu 108 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej. 

12wrz2019

Inpro buduje dla Ciebie

Już dzisiaj 12 września rusza nowa kampania pod hasłem „Inpro buduje dla Ciebie”. Głównymi bohaterami akcji będą pracownicy naszej firmy, a prowadzone w ramach niej działania mają na celu podkreślenie roli, jaką odgrywają w procesie projektowania i budowy nowych osiedli. Kampania „Inpro buduje dla Ciebie” ma służyć wyróżnieniu i docenieniu codziennego wysiłku setek osób zaangażowanych w tworzenie nowych miejsc do życia. Mówiąc wprost – domy dla ludzi tworzą ludzie – i właśnie to pragniemy podkreślić.

Kampania będzie prowadzona przy użyciu nośników outdoorowych, w prasie tradycyjnej oraz w internecie, gdzie zostanie oznaczona hashtagiem #InproBudujeDlaCiebie. 

08wrz2019

Gdańsk Business Run

W niedzielę 8 września wzięliśmy udział w charytatywnym biegu biznesowym Gdańsk Business Run. Była to już trzecia z rzędu edycja z naszym udziałem! W tym roku do startu zgłosiło się 2 tysiące zawodników, a naszą firmę reprezentowały dwie sztafety. Gratulujemy zawodnikom i jednocześnie bardzo się cieszymy, że mogliśmy biec w słusznej sprawie!

02wrz2019

Otwarcie przedszkola na osiedlu OPTIMA

2 września na osiedlu Optima miało miejsce otwarcie Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7. W uroczystości udział wzięła Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, dyrekcja nowej placówki, przedstawiciele Pozytywnych Inicjatyw, członkowie naszego zarządu oraz wielu przybyłych gości.

Na miejscu odbył się festyn, na którym nie zabrakło licznych atrakcji w postaci gier i zabaw dla dzieci, dmuchanego zamku, balonów czy waty cukrowej.

29sie2019

Nowa linia autobusowa ZTM

Informujemy, że od 2 września br. zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa nr 120, która będzie kursować na trasie Stężycka – Siedlce. Kurs rozpoczynać się będzie przy osiedlu Optima i będzie prowadzić przez ulicę Jabłoniową, a następnie Szkołę Podstawową nr 6, Warszawską, Ujeścisko do Węzła Siedlce. Autobus kursować będzie w pełnym zakresie 7 dni w tygodniu, od godziny 6.00 do 22.00 w dni powszednie oraz od godziny 5.00 do 22.00 w weekendy. Szczegółowy rozkład jazdy linii autobusowej nr 120 pojawi się niebawem na stronie www.ztm.gda.pl

Poznaj osiedle OPTIMA

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.