Inpro
Na osiedlu Rumia Centralna nie zwalniamy tempa!
04lip

Na osiedlu Rumia Centralna nie zwalniamy tempa!

Osiedle oferuje funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania z dostępem do licznych udogodnień: wewnętrznego patio, placu zabaw, sali fitness, rozbudowanej strefy handlowo-usługowej i przestrzeni rekreacyjnej.

Wszystko po to, by zapewnić mieszkańcom komfortowy dostęp do najważniejszych rozwiązań o krok od domu.

 

Budujemy przedszkole!
19cze

Budujemy przedszkole!

Chcemy, żeby mieszkańcy mieli dostęp do tego co ważne, na wyciągnięcie ręki.

Dlatego z radością informujemy, że na osiedlu Atut trwają prace związane z budową przedszkola! 

Dbamy o najmłodszych mieszkańców. Chcemy, żeby mogli bawić się i uczyć w fantastycznym miejscu, jednocześnie będąc blisko domu. Mamy nadzieję, że maluchy spędzą w przedszkolu cudowne chwile!  

Dni Pruszcza Gdańskiego
18cze

Dni Pruszcza Gdańskiego

To tutaj wybudowaliśmy dwa osiedla, które stały się dla wielu osób wymarzonym miejscem do życia. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy wydarzenia bawili się świetnie. Cieszymy się, że jesteśmy częścią takich inicjatyw. 

Lubimy pomagać!
17cze

Lubimy pomagać!

Takie wspomnienia chcemy tworzyć w głowach dzieciaków z PCM Garczyn. Dlatego 15 czerwca 2024 zorganizowaliśmy festyn, który zaowocował wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu.

Szczęście, zabawa, radość - takie emocje towarzyszyły młodzieży, a my jesteśmy dumni, że możemy te wspomnienia budować. 

Akcja integracja!
10cze

Akcja integracja!

W tym celu zorganizowaliśmy spływ kajakowy rzeką Wdą, w którym udział wzięli przedstawiciele spółek należących do Grupy Kapitałowej Inpro - zarówno Inpro S.A., jak i Domesty, ISA, InBet i SML, jak również zaprzyjaźnionego z nami biura architektonicznego MS15.

Bez wątpienia spędziliśmy wspólnie wspaniały czas! Pokazaliśmy, że tworzymy zgrant zespół nie tylko w pracy, ale również w sytuacjach pozazawodowych.

Zwieńczeniem wyjazdu był wieczorny grill i długie godziny biesiadowa. Wróciliśmy mocniejsi jako zespół i naładowani pozytywną energią do pracy!

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży