Aktualności - Media - INPRO S.A.
Inpro
INPRO współtworzy miasto - w Gdańsku Kokoszkach powstanie ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne
26lip

INPRO współtworzy miasto - w Gdańsku Kokoszkach powstanie ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne

INPRO zrealizuje budowę wielofunkcyjnego boiska położonego przy ulicy Osiedlowej w gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Inwestycja przyczyni się do polepszenia atrakcyjności otoczenia oraz wzbogaci infrastrukturę rekreacyjną. Jednocześnie będzie miała pozytywny wpływ na komfort użytkowania przestrzeni publicznej, z której korzystać będą wszyscy okoliczni mieszkańcy, w tym także właściciele lokali na pobliskim osiedlu Start.

Planowane boisko wielofunkcyjne dostosowane zostanie do różnych dyscyplin takich jak piłka nożna i ręczna czy koszykówka. Obiekt pokryty będzie specjalną nawierzchnią poliuretanową EPDM, a także wyposażony w elementy małej architektury m.in. ławki oraz stojaki na rowery. W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort użytkowników teren boiska zostanie ogrodzony.

Projekt sfinansuje i wykona spółka INPRO na działce należącej do Gminy Miasta Gdańska. Budowa już się rozpoczęła, a zakończenie prac planowane jest w ciągu następnych 12 tygodni.

16lip

Nowość! Domy jednorodzinne OPTIMA VI już w sprzedaży!

Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż domów jednorodzinnych w ramach VI zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.

Projekt obejmuje 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej. Ich powierzchnie wynoszą od 110 do ponad 134 mkw. i położone są  na działkach mierzących od 155 do 401 mkw. Wszystkie domy będą wykończone w standardzie deweloperskim.

Ceny już od 920 tys. zł brutto! Każdy dom w ramach osiedla Optima to niezależna nieruchomość wraz z własną działką z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dla komfortu mieszkańców przewidziano liczne udogodnienia w postaci placu zabaw, wybiegu dla czworonogów czy naziemnych parkingów z miejscami prywatnymi i ogólnodostępnymi. Część domów będzie miała także wiaty garażowe.

Zakończenie budowy części domów jednorodzinnych zaplanowano na koniec czerwca 2023 roku, a całe osiedle zostanie ukończone na koniec października 2023 roku.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową inwestycji

14lip

Nowość! OPTIMA VI już w sprzedaży!

Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż mieszkań w ramach VI zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.

Projekt przewiduje powstanie 2 budynków z 64 mieszkaniami o metrażach liczących od 39 do ponad 58 mkw. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano również rowerownię, wózkarnię. Pod budynkami mieszkalnymi powstanie hala garażowa obejmująca 42 miejsca postojowe oraz boxy do przechowywania rzeczy.

Ceny zaczynają się już od 8640 zł brutto za mkw.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową

Zatrudnimy specjalistę ds. projektów
12lip

Zatrudnimy specjalistę ds. projektów

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty do działu usuwania usterek. Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należeć m.in. analiza dokumentacji projektowej  pod względem technicznym, merytorycznym i ekonomicznym, organizacja spotkań z uczestnikami procesu budowlanego: projektantami, inspektorami, kierownikami inwestycji, przygotowywanie umów w zakresie niezbędnym do przygotowania inwestycji do realizacji, koordynacja przepływu dokumentów i uzgodnień inwestycji

Gwarantujemy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, pracę w dynamicznej firmie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@inpro.com.pl z nazwą stanowiska.

 

Sprawdź szczegóły

Osiedle RYTM w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!
02lip

Osiedle RYTM w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!

Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji – Osiedla RYTM, zlokalizowanego przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku.

W ramach osiedla powstaną 2 budynki mieszczące łącznie 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach liczących od 38,7 do aż 118,9 m2.

Projekt wyróżnia się nowoczesną, elegancką architekturą, bogatą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. Na terenie inwestycji powstanie m.in. 2-poziomowa hala garażowa, wózkarnie, rowerownie, boksy do przechowywania rzeczy, a także dostępna dla wszystkich mieszkańców sala fitness oraz klub stanowiący idealne miejsce do wypoczynku czy integracji z sąsiadami.

Dużym atutem inwestycji jest również jej lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie działa Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole. W zasięgu 3-minutowego spaceru znajduje się las należący do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia. Lokalizacja osiedla umożliwi mieszkańcom wygodne dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w okolicy Trójmiasta i nie tylko dzięki funkcjonującemu w pobliżu przystankowi autobusowemu, ale też stacji PKM, obwodnicy czy też lotnisku.

Planowany termin zakończenia budowy to lipiec 2023 r.

Dowiedz się więcej o inwestycji RYTM

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży