Aktualności - Media - INPRO S.A.
Inpro
31maj

Przedszkole na osiedlu OPTIMA

Jest nam bardzo miło poinformować, iż 2 września 2019 r. na terenie osiedla Optima przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu zostanie otwarte Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7. Placówka będzie położona w nowo wybudowanym przez INPRO S.A. budynku G na I piętrze. W ramach siedmiu grup przedszkolnych nauczyciele zapewnią opiekę 175 dzieciom. Przy budynku zapewniono miejsca parkingowe dla rodziców, które pozwolą na sprawny i dogodny dowóz dzieci do placówki. Przedszkole będzie prowadzić Spółka Pozytywne Inicjatywy Edukacja.

Poznaj osiedle OPTIMA

Od szkoły do sukcesu na zawodowym rynku pracy
17kwi

Od szkoły do sukcesu na zawodowym rynku pracy

17 kwietnia br. Pan Krzysztof Maraszek, Wiceprezes Inpro S.A reprezentował naszą firmę podczas uroczystości podpisania porozumień o współpracy pomiędzy Państwowymi Szkołami Budownictwa, a Pracodawcami.

Wiceprezes Inpro podzielił się także swoimi doświadczeniami podczas panelu „Od szkoły do sukcesu na zawodowym rynku pracy”.

Konferencja odbyła się  w Państwowych Szkołach Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku.

Więcej informacji: http://www.psbgdansk.pl/

15kwi

Trzeci etap osiedla Debiut już w sprzedaży!

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż III i zarazem ostatniego etapu osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. W ofercie pojawiły się 93 mieszkania w dwóch 4-kondygnacyjnych budynkach. Termin realizacji projektu jest zaplanowany na październik 2020 roku

Osiedle Debiut powstaje przy ulicy Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W okolicy znajduje się wiele szkół, przedszkoli i prestiżowych firm. Na terenie miejscowości funkcjonują szkółki sportowe, dwa komfortowe baseny, a w okresie zimowym lodowisko. Dodatkowym atutem inwestycji jest doskonale rozwinięta komunikacja miejska, dzięki której przyszli mieszkańcy mogą dostać się do dowolnego miejsca w Trójmieście. Przez Pruszcz Gdański przebiega między innymi linia kolejowa, a w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się obwodnica i autostrada A1

W ramach III etapu inwestycji powstaną 93 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 105 mkw. Wszystkie lokale na osiedlu Debiut zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będą duże i słoneczne balkony lub loggie. Z kolei właściciele lokali na parterze będą mogli cieszyć się dużymi, zielonymi ogródkami. W podziemiach budynków powstanie hala garażowa, w której znajdzie się 88 miejsc postojowych, w tym 2 miejsca dla niepełnosprawnych. W budynkach powstaną także rowerownie i komórki lokatorskie. 

Planowany termin zakończenia budowy III etapu inwestycji to październik 2020 roku. Ceny mieszkań brutto zaczynają się od 5 724 zł/mkw. Koszt miejsca postojowego w hali garażowej wynosi 23 760 zł/mkw. 

Sprawdź ofertę

Biesiada literacka z Hanną Suchocką
15sty

Biesiada literacka z Hanną Suchocką

W najbliższy czwartek 17 stycznia o godzinie 18.00 w Bibliotece Oliwskiej przy ulicy Opata Jacka Rybińskiego 9 odbędzie się spotkanie literackie z byłą Premier Rządu RP Hanną Suchocką. Autorka najnowszej książki „Ambasador u Trzech Papieży” opowie o tym jak wyglądała praca dyplomaty w Watykanie w latach 2001-2013, czyli w czasach pontyfikatów Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. 

Hanna Suchocka jest prawniczką, nauczycielem akademickim, doktorem habilitowanym nauk prawnych, profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, byłą minister sprawiedliwości i prokurator generalną oraz ambasador Zakonu Maltańskiego. 

Serdecznie zapraszamy!

 

09wrz2018

Inpro Cup w Pruszczu Gdańskim

W niedzielę 9 września 2018 r. odbył się po raz drugi turniej piłki nożnej Inpro Cup w Pruszczu Gdańskim organizowany przez Escola Futbolu. Mieliśmy przyjemność zostać sponsorem głównym wydarzenia i wręczać medale wszystkim zawodnikom. Gratulujemy młodym piłkarzom zapału i zaangażowania. Brawa dla Escoli Futbolu za zajęcie I miejsca!

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.