NOWOŚĆ w ofercie mieszkania w ramach Zadania VIII
NOWOŚĆ w ofercie mieszkania w ramach Zadania VII
Zadanie VI - domy jednorodzinne
Zadanie VI - budynki wielorodzinne
Nowoczesne klatki schodowe - Zadanie III
Piekarnia na terenie osiedla
Żłobek na terenie osiedla
Wielofunkcyjne boiska
Wielofunkcyjne boisko
Boisko do siatkówki

Nowe mieszkania na sprzedaż OPTIMA Gdańsk Jasień
Mieszkania w optumalnych cenach

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Tadeusza Jasińskiego w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut.

Osiedle OPTIMA wyróżnia się kompleksowością, wszystko co istotne znajduje się na jego terenie.

Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wielofunkcyjne boisko. OPTIMA wyróżnia się także licznymi terenami zielonymi i elementami małej architektury oraz urokliwym oczkiem wodnym. W trosce o codzienną wygodę mieszkańców na obszarze inwestycji powstał budynek handlowo-usługowy, w którym funkcjonuje m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7, żłobek, piekarnia, sklep sieci Żabka oraz paczkomat.

Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem. Tuż przy osiedlu kursuje linia autobusowa nr 120 na trasie Stężycka – Siedlce i przebiega przez ulicę Jabłoniową, Szkołę Podstawową nr 6, Warszawską, Ujeścisko do Węzła Siedlce.

Osiedle składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową. W 2019 roku ukończonych i oddanych do użytku zostało 6 budynków (etap I). W sierpniu 2020 roku zakończono budowę 5 kolejnych obiektów (etap 2), a w październiku 2021 roku zadanie 3. Aktualnie realizowane jest 4., 5., 6. oraz NOWOŚĆ 7. i 8. zadanie inwestycyjne!

 

Zobacz plan osiedla

Domy jednorodzinne

W ramach zadania VI inwestycji

Powstający w ramach zadania VI inwestycyjnego OPTIMY kompleks domów jednorodzinnych oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. W ramach tego etapu zaplanowano wybudowanie 40 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej o powierzchni od 110 do 134 mkw.

Zobacz ofertę domów jednorodzinnych

Nowe mieszkania w ofercie

w ramach VII zadania inwestycyjnego

Właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży VII oraz VIII zadanie inwestycyjne. Dla każdego z nich przewidziano utworzenie niezależnego placu zabaw, a także wypełnionych zielenią ogrodów i muld deszczowych.

W ramach zadania VII utworzonych zostanie 5 budynków obejmujących łącznie 138 lokali o powierzchniach od 31,52 do 82,89 m2, 138 boksów do przechowywania oraz 4 rowerownie. W tej fazie inwestycji powstanie także podziemna hala garażowa licząca 55 miejsc postojowych oraz zewnętrzny parking mieszczący 111 samochodów (w tym 2 miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych).

 

Zobacz ofertę nowych mieszkań

W tle budynki z VII zadania inwestycyjnegoW tle budynki z VII zadania inwestycyjnego
Wybudowane boisko wielofunkcyjneWybudowane boisko wielofunkcyjne
Plac zabaw na VII zadaniu inwestycyjnymPlac zabaw na VII zadaniu inwestycyjnym

Nowe mieszkania w ofercie

w ramach VIII zadania inwestycyjnego

VIII zadanie inwestycyjne przewiduje utworzenie 85 lokali o powierzchniach liczących od 30,93 do 66,91 m2 oraz 85 boksów do przechowywania rozmieszczonych w 2 budynkach. Projekt obejmuje również utworzenie 50 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 52 miejsc naziemnych.

Zobacz ofertę nowych mieszkań

Ogrody deszczoweOgrody deszczowe
Oczko wodne, w tle budynki z VII zadania inwestycyjnegoOczko wodne, w tle budynki z VII zadania inwestycyjnego

Stacja ładowania

samochodów elektrycznych

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla będą 2 miejsca postojowe z dostępem do stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Miejsca przeznaczone dla pojazdów elektrycznych zlokalizowane będą przy zewnętrznych miejscach parkingowych utworzonych w ramach VII zadania inwestycyjnego OPTIMA.

Aktywnie każdego dnia? Jakie to łatwe.

Aby podkreślić rodzinny charakter projektu nie zapomniano o najmłodszych mieszkańcach oraz osobach, które lubią aktywnie wypoczywać. Na terenie inwestycji powstał duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych.

Urokliwe oczko wodne

W ramach osiedla zaprojektowano oczko wodne, dużą ilość terenów zielonych i małą architekturę. Stworzona przestrzeń pomiędzy budynkami to wyjątkowe miejsce do codziennych spacerów i spotkań w gronie sąsiedzkim.

Ogrody deszczowe

Na terenie osiedla zaplanowane zostały ogrody i muldy deszczowe, które wpłyną pozytywnie na estetykę otoczenia oraz przyczynią się do zwiększenia bioróżnorodności, poprawiając tym samym komfort życia i zdrowia mieszkańców. 

Kompleks ogrodów deszczowych położony na terenie inwestycji służy naturalnemu gospodarowaniu wody, zmniejszając ilość spływających wód opadowych oraz przyczyniając się do obniżenia kosztów związanych z usługami wodnymi.

Przedszkole

na osiedlu OPTIMA

We wrześniu 2019 r.  na terenie osiedla OPTIMA zostało otwarte Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7. Placówka położona jest w nowo wybudowanym przez INPRO S.A. budynku G na I piętrze. Przy budynku zapewniono miejsca parkingowe dla rodziców, które pozwalają na sprawny i dogodny dowóz dzieci do placówki. Przedszkole prowadzi Spółka Pozytywne Inicjatywy Edukacja.

Żłobek na osiedlu OPTIMA

Na terenie inwestycji OPTIMA w Gdańsku został uruchomiony prywatny ŻŁOBEK „A-Kuku”. Dwuoddziałowa placówka świadczy usługi z zakresu profesjonalnej opieki nad dziećmi z różnych grup wiekowych. Żłobek może sprawować opiekę nawet nad 35 maluchami.

W II kwartale 2021 r. w ramach placówki powstanie także plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Funkcjonowanie żłobka na terenie osiedla stanowi duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://a-kuku.com/.

Sklep sieci Stokrotka

Na terenie osiedla

Na osiedlu OPTIMA został uruchomiony nowy lokal – sklep sieci Stokrotka. Otwarcie nastąpiło 9 września 2021 r.

Zapewni on mieszkańcom kompleksu maksymalną wygodę codziennego życia, poprzez zagwarantowanie dostępu do wszystkich produktów pierwszej potrzeby dosłownie o krok od domu.

Sklep „Stokrotka” stanowi kolejne z udogodnień wprowadzonych w ramach lokali handlowo-usługowych na osiedlu.

Piekarnia na terenie osiedla

Piekarnia Cukrowa Gdańsk Jasień

Na terenie inwestycji OPTIMA znaleźć można wiele atrakcyjnych udogodnień, podnoszących codzienny komfort życia mieszkańców. Jednym z nich jest otwarta w ramach sfery handlowo-usługowej osiedla Piekarnia Cukrowa Gdańsk Jasień. Dzięki niej mieszkańcy mają możliwość codziennego zakupu świeżych wypieków oraz wygodnego wypicia aromatycznej kawy dosłownie o krok od domu.

Nowa linia autobusowa ZTM

Ułatwi dojazd do osiedla OPTIMA

We wrześniu 2019 roku została uruchomiona nowa linia autobusowa nr 120, która kursuje na trasie Stężycka – Siedlce. Trasa rozpoczyna się przy osiedlu OPTIMA, a następnie przebiega przez ulicę Jabłoniową, Szkołę Podstawową nr 6, Warszawską, Ujeścisko do Węzła Siedlce.

Autobus kursuje w pełnym zakresie 7 dni w tygodniu, od godziny 6.00 do 22.00 w dni powszednie oraz od godziny 5.00 do 22.00 w weekendy. Szczegółowy rozkład jazdy linii autobusowej nr 120 dostępny jest na stronie www.ztm.gda.pl

 

Zobacz rozkład jazdy (ztm.gda.pl)

Optymalne udogodnienia

Dla komfortu mieszkańców w każdej klatce zaprojektowano komórki lokatorskie i windy. Utworzono również hale garażowe, naziemne parkingi i stojaki rowerowe. Osiedle jest monitorowane i częściowo ogrodzone.

Optymalna przestrzeń

Do wszystkich mieszkań, powstających w ramach inwestycji OPTIMA, zaprojektowano przestronne balkony. Właściciele lokali położonych na parterach będą mogli cieszyć się wypoczynkiem we własnych ogrodach , których powierzchnie wyniosą nawet 390 m2.

Nowoczesne klatki schodowe

Elementem wyróżniającym inwestycję są nowoczesne i eleganckie klatki schodowe. Każda z nich wzbogacona jest o inspirujące fotografie nawiązujące do nadmorskich krajobrazów.

Optima Etap IOptima Etap I
Optima Etap IIOptima Etap II
Optima Zadanie IIIOptima Zadanie III

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Lokale usługowe

Na terenie inwestycji powstały również budynki z powierzchnią handlową, dzięki której mieszkańcy mają szybki i bezpośredni dostęp do usług codziennego użytku.

Na osiedlu uruchomiono sklepy sieci Żabka oraz Stokrotka, Piekarnię Cukrową, zainstalowano bankomat oraz postawiono 24-godzinny paczkomat, który umożliwia odbieranie przesyłek pocztowych o dowolnej porze.

Dodatkowo na terenie kompleksu funkcjonują także placówki edukacyjne dla najmłodszych: żłobek oraz przedszkole.

Optymalne otoczenie

Lokalizacja osiedla między innymi dzięki pobliskim ścieżkom rowerowym stanowi  duży atut dla osób ceniących aktywny tryb życia. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu umożliwiają także liczne tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior. Przy ul. Lawendowe Wzgórze 5 w Gdańsku funkcjonuje nowa Szkoła Podstawowa.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Aktualne zdjęcia z budowy

Zadanie IV i VI

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zdjęcia z budowy Zadania IV (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy Zadania IV (aktualizacja 7.04.2022)
Zdjęcia z budowy Zadania IV (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy Zadania IV (aktualizacja 7.04.2022)
Zdjęcia z budowy Zadania IV (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy Zadania IV (aktualizacja 7.04.2022)

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji OPTIMA

Szanowni Państwo,

Informujemy iż nasze biuro sprzedaży na terenie osiedla OPTIMA  jest czynne w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 8.00-16.00  oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

Informujemy, że klientom biura sprzedaży INPRO położonego na terenie osiedla OPTIMA przysługuje 1 godzina bezpłatnego korzystania z parkingu. Równocześnie przypominamy, że niezależnie od długości planowanego postoju wszystkie osoby parkujące na ww. obszarze zobowiązane są do pobrania biletu.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl

Dział odbiorów mieszkań – prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską tel. 669 102 392paulina.galinska@inpro.com.pl

Wizyty na budowie dla właścicieli mieszkań możliwe będą w dniach 7-9 czerwca 2022 roku, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani Paulina Galińska, dostępna pod numerem telefonu 669 102 392 oraz adresem mailowym paulina.galinska@inpro.com.pl.

Prosimy o założenie zakrytego, płaskiego obuwia. Informujemy także, że ze względów bezpieczeństwa na teren inwestycji nie zostaną wpuszczone dzieci poniżej 7 roku życia oraz zwierzęta.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży