Lokale usługowe na osiedlu Optima
Urokliwe oczko wodne
Żłobek na terenie osiedla
Wielofunkcyjne boiska
Wielofunkcyjne boisko
Boisko do siatkówki
Zadanie VI - domy jednorodzinne
Zadanie VI - budynki wielorodzinne
Zadanie VII - mieszkania w sprzedaży
Zadanie VIII - Ostatni etap już w sprzedaży

Nowe mieszkania na sprzedaż OPTIMA Gdańsk Jasień
Mieszkania w optumalnych cenach

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Tadeusza Jasińskiego w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut.

Osiedle OPTIMA wyróżnia się kompleksowością, wszystko co istotne znajduje się na jego terenie.

Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wielofunkcyjne boisko. OPTIMA wyróżnia się także licznymi terenami zielonymi i elementami małej architektury oraz urokliwym oczkiem wodnym. W trosce o codzienną wygodę mieszkańców na obszarze inwestycji powstał budynek handlowo-usługowy, w którym funkcjonuje m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7, żłobek, sklep wielobranżowy oraz paczkomat.

Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem. Tuż przy osiedlu kursuje linia autobusowa nr 120.

                      Osiedle składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową.
Aktualnie realizowane jest 7. oraz 8. zadanie inwestycyjne!

 

Zobacz plan osiedla

Letnia wyprzedaż

Odwiedź podstronę z promocją Letnia wyprzedaż albo skontaktuj się z działem sprzedaży aby poznać szczegóły oferty.

Kontakt +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa).

Zobacz listę mieszkań uwzględnionych w letniej wyprzedaży

Mieszkania gotowe do odbioru jeszcze w tym roku

w ramach VII zadania inwestycyjnego

W sprzedaży dostępne jest VII zadanie inwestycyjne. W ramach tego etapu projektu przewidziano utworzenie niezależnego placu zabaw, a także wypełnionych zielenią ogrodów i muld deszczowych.

W ramach zadania VII utworzonych zostanie 5 budynków obejmujących łącznie 138 lokali o powierzchniach od 31,52 do 82,89 m2, 138 boksów do przechowywania oraz 4 rowerownie. W tej fazie inwestycji powstanie także podziemna hala garażowa licząca 55 miejsc postojowych oraz zewnętrzny parking mieszczący 111 samochodów (w tym 2 miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych).

Mieszkania przewidziane w tej fazie projektu będą gotowe do odbioru jeszcze w 2024 roku. Zakończenie prac planowane jest pod koniec września br.

Zobacz ofertę mieszkań w ramach zadania VII

W tle budynki z VII zadania inwestycyjnegoW tle budynki z VII zadania inwestycyjnego
Wybudowane boisko wielofunkcyjneWybudowane boisko wielofunkcyjne
Plac zabaw na VII zadaniu inwestycyjnymPlac zabaw na VII zadaniu inwestycyjnym

Domy jednorodzinne

W ramach zadania VI inwestycji

Powstający w ramach zadania VI inwestycyjnego OPTIMY kompleks domów jednorodzinnych oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. W ramach tego etapu zaplanowano wybudowanie 40 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej o powierzchni od 110 do 134 mkw.

Zobacz ofertę domów jednorodzinnych

Dom modelowy

Poszukujesz przestronnej nieruchomości z dostępem do wielu udogodnień? Rozważasz zakup jednego z naszych domów i chcesz na własne oczy zobaczyć, jak może wyglądać życie na osiedlu OPTIMA? 

W odpowiedzi na Twoje potrzeby zaprojektowaliśmy dom modelowy, przygotowany przy użyciu nowoczesnych materiałów i urządzony zgodnie z aktualnymi trendami. Funkcjonalny rozkład wnętrza w połączeniu z jasnymi, ciepłymi kolorami, pozwoli Ci poczuć niezwykły klimat miejsca, które już niedługo może stać się Twoje! 

Zachęcamy do odwiedzania domu modelowego!

Zobacz najnowsze zdjęcia domu modelowego

Stacja ładowania

samochodów elektrycznych

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla będą 2 miejsca postojowe z dostępem do stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Miejsca przeznaczone dla pojazdów elektrycznych zlokalizowane będą przy zewnętrznych miejscach parkingowych utworzonych w ramach VII zadania inwestycyjnego OPTIMA.

Aktywnie każdego dnia? Jakie to łatwe.

Aby podkreślić rodzinny charakter projektu nie zapomniano o najmłodszych mieszkańcach oraz osobach, które lubią aktywnie wypoczywać. Na terenie inwestycji powstał duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych.

Urokliwe oczko wodne

W ramach osiedla zaprojektowano oczko wodne, dużą ilość terenów zielonych i małą architekturę. Stworzona przestrzeń pomiędzy budynkami to wyjątkowe miejsce do codziennych spacerów i spotkań w gronie sąsiedzkim.

Ogrody deszczowe

Na terenie osiedla zaplanowane zostały ogrody i muldy deszczowe, które wpłyną pozytywnie na estetykę otoczenia oraz przyczynią się do zwiększenia bioróżnorodności, poprawiając tym samym komfort życia i zdrowia mieszkańców. 

Kompleks ogrodów deszczowych położony na terenie inwestycji służy naturalnemu gospodarowaniu wody, zmniejszając ilość spływających wód opadowych oraz przyczyniając się do obniżenia kosztów związanych z usługami wodnymi.

Przeczytaj więcej (plik PDF)

Przedszkole

na osiedlu OPTIMA

We wrześniu 2019 r.  na terenie osiedla OPTIMA zostało otwarte Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7. Placówka położona jest w nowo wybudowanym przez INPRO S.A. budynku G na I piętrze. Przy budynku zapewniono miejsca parkingowe dla rodziców, które pozwalają na sprawny i dogodny dowóz dzieci do placówki. Przedszkole prowadzi Spółka Pozytywne Inicjatywy Edukacja.

Żłobek na osiedlu OPTIMA

Na terenie inwestycji OPTIMA w Gdańsku został uruchomiony prywatny ŻŁOBEK „A-Kuku”. Dwuoddziałowa placówka świadczy usługi z zakresu profesjonalnej opieki nad dziećmi z różnych grup wiekowych. Żłobek może sprawować opiekę nawet nad 35 maluchami.

W II kwartale 2021 r. w ramach placówki powstał także plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Funkcjonowanie żłobka na terenie osiedla stanowi duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://a-kuku.com/.

Sklep wielobranżowy

Na terenie osiedla

Na osiedlu OPTIMA został uruchomiony sklep wielobranżowy. 

Zapewni on mieszkańcom kompleksu maksymalną wygodę codziennego życia, poprzez zagwarantowanie dostępu do wszystkich produktów pierwszej potrzeby dosłownie o krok od domu.

Sklep stanowi kolejne z udogodnień wprowadzonych w ramach lokali handlowo-usługowych na osiedlu.

Linia autobusowa ZTM

Ułatwia dojazd do osiedla OPTIMA

Tuż przy osiedlu OPTIMA zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii nr 120, kursującej na trasie Port Lotniczy - Łostowice Świętokrzyska, co pozwala mieszkańcom na bezpośredni dojazd do wielu kluczowych miejsc.

Autobus kursuje w pełnym zakresie 7 dni w tygodniu od wczesnych godzin rannych aż do północy. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.ztm.gda.pl.

Zobacz rozkład jazdy (ztm.gda.pl)

Optymalne udogodnienia

Dla komfortu mieszkańców w każdej klatce zaprojektowano komórki lokatorskie i windy. Utworzono również hale garażowe, naziemne parkingi i stojaki rowerowe. Osiedle jest monitorowane i częściowo ogrodzone.

Optymalna przestrzeń

Do wszystkich mieszkań, powstających w ramach inwestycji OPTIMA, zaprojektowano przestronne balkony. Właściciele lokali położonych na parterach będą mogli cieszyć się wypoczynkiem we własnych ogrodach , których powierzchnie wyniosą nawet 390 m2.

Nowoczesne klatki schodowe

Elementem wyróżniającym inwestycję są nowoczesne i eleganckie klatki schodowe. Każda z nich wzbogacona jest o inspirujące fotografie nawiązujące do nadmorskich krajobrazów.

Optima Etap IOptima Etap I
Optima Etap IIOptima Etap II
Optima Zadanie IIIOptima Zadanie III

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Lokale usługowe

Na terenie inwestycji powstały również budynki z powierzchnią handlową, dzięki której mieszkańcy mają szybki i bezpośredni dostęp do usług codziennego użytku.

Na osiedlu uruchomiono sklepy wielobranżowe, zainstalowano bankomat oraz postawiono 24-godzinny paczkomat, który umożliwia odbieranie przesyłek pocztowych o dowolnej porze.

Dodatkowo na terenie kompleksu funkcjonują także placówki edukacyjne dla najmłodszych: żłobek oraz przedszkole.

Optymalne otoczenie

Lokalizacja osiedla między innymi dzięki pobliskim ścieżkom rowerowym stanowi  duży atut dla osób ceniących aktywny tryb życia. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu umożliwiają także liczne tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior. Przy ul. Lawendowe Wzgórze 5 w Gdańsku funkcjonuje nowa Szkoła Podstawowa.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Dziennik budowy

Zadania VII - VIII

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zadanie VIII (aktualizacja 14.05.2024)Zadanie VIII (aktualizacja 14.05.2024)
Zadanie VII (aktualizacja 14.05.2024)Zadanie VII (aktualizacja 14.05.2024)

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji OPTIMA

Informujemy iż nasze biuro sprzedaży na terenie osiedla OPTIMA  jest czynne w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 8.00-16.00  oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

Informujemy, że klientom biura sprzedaży INPRO położonego na terenie osiedla OPTIMA przysługuje 1 godzina bezpłatnego korzystania z parkingu. Równocześnie przypominamy, że niezależnie od długości planowanego postoju wszystkie osoby parkujące na ww. obszarze zobowiązane są do pobrania biletu.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.
 

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży