Gdański deweloper INPRO S.A. - Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Trójmiasto - INPRO S.A.
Inpro

Mieszkania i domy
w najlepszych lokalizacjach

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 33 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim.

Priorytetem dla nas jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że INPRO znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji i oddała do użytku około 6,5 tys. lokali wśród których warto wymienić: Trzy Żagle, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, Hotel Mikołajki*****, City Park , Czwarty Żagiel, Wróbla Staw domy i mieszkania, Kwartał Uniwersytecki, Harmonia Oliwska (etap I, II, II), osiedle Debiut (etap I i II). Obecnie w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.

Golf Park - Tuchom
City Park - Gdańsk Zaspa
Wróbla Staw domy - Gdańsk Jasień
Kwartał Uniwersytecki - Gdańsk Przymorze
Kwartał Kamienic - Gdańsk Główne Miasto
Harmonia Oliwska - Gdańsk Oliwa
Chmielna Park – Gdańsk Wyspa Spichrzów
Zobacz inwestycje zrealizowane

Na naszej liście referencyjnej znajdują się również budowy i renowacje obiektów użyteczności publicznej, między innymi: renowacja Ratusza Rady Miasta Gdańska, modernizacja Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, a także modernizacja Audytorium Novum, wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej i budowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Ratusz Rady Miasta Gdańska
Audytorium Novum
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
Ratusz Rady Miasta Gdańska
Opacka Park

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW

Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.

Liczne nagrody i wyróżnienia

INPRO zdobyło wiele nagród i wyróżnień, m.in. Mieszkaniowa Marka Roku i Budowlana Firma Roku. Deweloper znalazł się także w rankingu TOP 100 największych pomorskich firm oraz w ścisłej czołówce rankingów sporządzonych przez Puls Biznesu, Manager Magazine oraz Forbes.

Najbardziej rozpoznawalna firma deweloperska na rynku trójmiejskim.

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zdobył 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011. 

Diamenty Forbesa

Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło poinformować iż w rankingu FORBESA na 2009r. - przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość, INPRO SA zajęło 6 miejsce w regionie i 48 miejsce w kraju.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, otrzymał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011 w kategorii DEWELOPER, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową branżowego miesięcznika BUILDER. Prezes Zarządu Spółki Piotr Stefaniak, został doceniony przez Kapitułę Konkursu zdobywając SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

Wyniki potwierdzają naszą pozycję na rynku

W ciągu dwóch ostatnich lat odnotowaliśmy wysoki poziom sprzedaży i liczby wprowadzonych nowych lokali do oferty. Od  stycznia do  grudnia  2019 r. Grupa INPRO sprzedała łącznie 769 mieszkań i domów jednorodzinnych netto oraz wprowadziła do oferty blisko 850 nowych lokali.

 

Struktura Grupy INPRO

Do Grupy INPRO należą spółki: INPRO i DOMESTA (działalność deweloperska), inBet (produkcja prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetonowych), Dom Zdrojowy i Hotel Mikołajki (wynajem i zarządzanie nieruchomości własnymi), Isa (instalacje sanitarno-grzewcze) oraz  SML (aranżacje i wykończenie wnętrz).

Struktura Grupy INPRO

Działalność hotelarska

Działalność Grupy obejmuje również działalność na rynku hotelarskim*. INPRO jest pionierem formuły tzw. condohoteli w Polsce.

* INPRO podpisało umowy dierżawy Hotelu Mikołajki (w 2018 r.) oraz Domu Zdrojowego (w 2019 r.)

Hotel SPA**** Dom Zdrojowy w Jastarni został zrealizowany w 2005 roku. Jest to najlepszy czterogwiazdkowy hotel na Półwyspie Helskim, usytuowany przy plaży, w samym środku Półwyspu Helskiego, pomiędzy zatoką, a otwartym morzem. Zaledwie 50 metrów od plaży.

Po rozbudowie hotel posiada: 25 pokoi dwuosobowych Economy z łóżkami małżeńskimi, 21 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi dwuosobowych Family Size o zwiększonej powierzchni, 1 apartament hotelowy. W części apartamentowej Hotelu znajdują się także prywatne apartamenty nabyte w systemie condo. Hotel od 2005 roku współpracuje z właścicielami ponad 40 apartamentów prywatnych spośród 70 funkcjonujących w obiekcie. Hotel może przyjąć do 140 osób dorosłych oraz dodatkowo w części apartamentowej kolejne 150 osób do
rosłych.

W skład centrum konferencyjnego wchodzą z pełni wyposażone sale konferencyjne: jedna duża dla 160 osób oraz kilka mniejszych na potrzeby spotkań w podgrupach. Goście hotelowi mają do dyspozycji funkcjonalny basen, SPA z podgrzewanymi łóżkami tepidarium oraz turecką i fińską łaźnią, gabinety odnowy biologicznej, elegancką restaurację z bezpośrednim przejściem na plażę oraz kawiarnię z widokiem na Zatokę Gdańską, morze Bałtyckie oraz otaczający las sosnowy. Architektura Domu Zdrojowego nawiązuje do bryły statku.

Hotel proponuje komfortowe, klimatyzowane pokoje hotelowe oraz apartamenty na wynajem, także i te z niepowtarzalnym widokiem na morze. Tym, którzy pragną w nadmorskiej ciszy, uczynić swoje ciało młodszym i piękniejszym, Dom Zdrojowy proponuje oddanie się w troskliwe ręce profesjonalistów z Kliniki Zdrowia i Urody. Dom Zdrojowy zaprasza do nowych, luksusowych gabinetów zabiegowych, inspirowanych sąsiedztwem morza i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Kolejnym ekskluzywnym kompleksem apartamentowo-hotelowym zrealizowanym przez Spółkę jest Hotel*****Mikołajki zlokalizowany w samym sercu Mazur na Ptasiej Wyspie.

 

Poza prestiżową lokalizacją, hotel wyróżnia się niebanalną architekturą oraz zastosowaniem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Hotel*****Mikołajki przyjmuje gości od połowy września 2013 r. Luksusowy kompleks wyposażony jest w profesjonalne SPA, basen, sauny i łaźnie, dwie restauracje oraz prywatną marinę. Kompleks konferencyjny, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny, składa się z trzech sal, które po połączeniu z jedną z restauracji uzyskują powierzchnię nawet do 650 mkw. Kompleks składa się z 78 pokoi i 25 apartamentów przeznaczonych na SPRZEDAŻ w systemie condohotelu.

Jubileusz 30-lecia

20 maja 2017 r. spółka INPRO SA obchodziła jubileusz 30-lecia swojej działalności. Firma w ciągu trzech dekad uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych firm deweloperskich w Trójmieście.

Zobacz relację z uroczystości

Ludzie to nasz największy kapitał

W Grupie INPRO znajduje dziś zatrudnienie około 350 pracowników – znakomitych specjalistów z wielu dziedzin branży budowlano-deweloperskiej. To oni są największym kapitałem INPRO. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie wytyczają perspektywy dalszego rozwoju firmy.  


Magdalena Glaza

Magdalena Glaza

Sekretarka

Magdalena Reysowska

Magdalena Reysowska

Dział Kredytów

Beata Filipek

Beata Filipek

Dział Sprzedaży

Anna Paczull

Anna Paczull

Dział Kredytów

Anna Adamczyk

Anna Adamczyk

Dział Sprzedaży

Magdalena Dusza

Magdalena Dusza

Kierownik Działu Sprzedaży

Głównym akcjonariuszami są trzy osoby o wyższym wykształceniu budowlanym i wieloletniej praktyce. Oni też stanowią Zarząd Firmy. Znają się od wielu lat. Pracowali w branży budowlanej, zdobywając doświadczenie w realizacji różnorodnych obiektów. Połączyła ich pasja, pracowitość i profesjonalizm. Tworzą doskonały zespół, w którym pomysłowość, wysoki poziom politechnicznej wiedzy, zmysł organizacyjny i perfekcyjność to najważniejsze atuty. Są przyjaciółmi. Razem pracują i odpoczywają. Umieją konstruktywnie spierać się o nowe rozwiązania i podejmować trudne decyzje, a przede wszystkim... lubią to, co robią. 

W skład Zarządu INPRO S.A. wchodzą: 

Piotr Stefaniak - Wiceprezes Zarządu

Piotr Stefaniak

Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Maraszek - Prezes Zarządu

Krzysztof Maraszek

Prezes Zarządu

Zbigniew Lewiński - Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Piotr Stefaniak

Wiceprezes Zarządu

Posiada tytuł magistra. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej o specjalności budownictwo miejskie i przemysłowe. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, gdzie później awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji. Odznaczony „Srebrnym Krzyżem Zasługi” oraz brązową i srebrną odznaką „Zasłużony dla Budownictwa i PMB”.

Krzysztof Maraszek

Prezes Zarządu

W firmie INPRO początkowo zatrudniony był jako Pełnomocnik Dyrektora, później jako Dyrektor ds. Produkcji, a od 1993 roku jako Wiceprezes Zarządu. W Spółce odpowiedzialny jest za przygotowanie projektów oraz sprzedaż. Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie. W Instytucie Budownictwa Lądowego zdobył specjalność z konstrukcji budowlanych i inżynierskich. W swojej wcześniejszej karierze zawodowej zajmował kierownicze stanowiska, m.in.: w Gdańskim Kombinacie Budowy Domów oraz Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Stanowisko Wiceprezesa Zarządu piastuje od 1993 roku (wcześniej był Pełnomocnikiem Dyrektora oraz Dyrektorem ds. Produkcji i Rozwoju). W Spółce odpowiedzialny jest za generalne wykonawstwo. Posiada wyższe wykształcenie techniczne – tytuł inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na kierowniczych stanowiskach m.in.: w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, Wojewódzkiej Spółdzielni Budownictwa w Nowym Targu, Gdańskim Kombinacie Budowy Domów.

Marcin Stefaniak

Wiceprezes Zarządu

Robert Maraszek

Wiceprezes Zarządu

Marcin Stefaniak

Wiceprezes Zarządu

Robert Maraszek

Wiceprezes Zarządu

Propagowane przez nas hasło "Mieszkania i domy w najlepszych lokalizacjach" ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mamy nadzieję, iż nasze kolejne inwestycje oraz jakość ich wykonania zdobędą uznanie przyszłych klientów.

Zobacz inwestycje będące aktualnie w sprzedaży

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy