Inpro

Mieszkania i domy
w najlepszych lokalizacjach

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 37 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim.

Już od 37 lat budujemy mieszkania i doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup własnego M jest jedną z kluczowych decyzji w życiu.

Mieszkanie daje przede wszystkim poczucie niezależności. Zapewnia nową, lepszą jakość życia. Staje się nie tylko wymarzonym miejscem, gdzie spędzamy większość czasu, ale jest również świetną inwestycją.

Własne mieszkanie można urządzić według indywidualnych upodobań. Co więcej, nieruchomość stanowi doskonałe zabezpieczenie na przyszłość. Jeśli w życiu zajdą pewne zmiany, to własne M można wykorzystać na wiele sposobów: korzystnie sprzedać lub wynająć i w ten sposób wygenerować potrzebną gotówkę lub osiągać regularne wpływy do budżetu rodzinnego albo przekazać dzieciom ułatwiając im start w dorosłość. Co ważne, w dłuższej perspektywie wartość nieruchomości rośnie szybciej niż inflacja, więc chroni również oszczędności, budując jednocześnie majątek na pokolenia.

Poczucie stabilizacji i niezależności – to najważniejsze korzyści, które doceniają nabywcy nowych mieszkań. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy coraz więcej osób może żyć po swojemu.

Krzysztof Maraszek, Prezes Zarządu INPRO S.A.

Priorytetem dla nas jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że INPRO znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 75 inwestycji i oddała do użytku około 7,5 tys. lokali wśród których warto wymienić: Trzy Żagle, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, Hotel Mikołajki*****, City Park , Czwarty Żagiel, Wróbla Staw domy i mieszkania, Kwartał Uniwersytecki, Harmonia Oliwska (etap I, II, II), osiedle Debiut (etap I i II). 

Golf Park - Tuchom
City Park - Gdańsk Zaspa
Wróbla Staw domy - Gdańsk Jasień
Kwartał Uniwersytecki - Gdańsk Przymorze
Kwartał Kamienic - Gdańsk Główne Miasto
Harmonia Oliwska - Gdańsk Oliwa
Chmielna Park – Gdańsk Wyspa Spichrzów
Zobacz inwestycje zrealizowane

Na naszej liście referencyjnej znajdują się również budowy i renowacje obiektów użyteczności publicznej, między innymi: renowacja Ratusza Rady Miasta Gdańska, modernizacja Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, a także modernizacja Audytorium Novum, wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej i budowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Ratusz Rady Miasta Gdańska
Audytorium Novum
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
Ratusz Rady Miasta Gdańska
Opacka Park

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW

Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.

Liczne nagrody i wyróżnienia

INPRO zdobyło wiele nagród i wyróżnień, m.in. Mieszkaniowa Marka Roku i Budowlana Firma Roku. Deweloper znalazł się także w rankingu TOP 100 największych pomorskich firm oraz w ścisłej czołówce rankingów sporządzonych przez Puls Biznesu, Manager Magazine, Forbes, Newsweek oraz Builder.

Najbardziej rozpoznawalna firma deweloperska na rynku trójmiejskim.

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zdobył 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011. 

Diamenty Forbesa

Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło poinformować iż w rankingu FORBESA na 2009r. - przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość, INPRO SA zajęło 6 miejsce w regionie i 48 miejsce w kraju.

BUDOWLANA FIRMA ROKU

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, otrzymał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011 w kategorii DEWELOPER, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową branżowego miesięcznika BUILDER. Prezes Zarządu Spółki Piotr Stefaniak, został doceniony przez Kapitułę Konkursu zdobywając SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

Struktura Grupy INPRO

Do Grupy INPRO należą spółki: INPRO i DOMESTA (działalność deweloperska), inBet (produkcja prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetonowych), Dom Zdrojowy i Hotel Mikołajki (wynajem i zarządzanie nieruchomości własnymi), Isa (instalacje sanitarno-grzewcze) oraz  SML (aranżacje i wykończenie wnętrz).

Wynajem nieruchomości

INPRO jest pionierem formuły tzw. condohoteli w Polsce.

Obecnie działalność spółek hotelowych obejmuje dzierżawę nieruchomości własnych. INPRO podpisało umowy dierżawy Hotelu Mikołajki (w 2018 r.) oraz Domu Zdrojowego (w 2019 r.)

Hotel SPA**** Dom Zdrojowy w Jastarni został zrealizowany w 2005 roku. Jest to najlepszy czterogwiazdkowy hotel na Półwyspie Helskim, usytuowany przy plaży, w samym środku Półwyspu Helskiego, pomiędzy zatoką, a otwartym morzem. Zaledwie 50 metrów od plaży.

Po rozbudowie hotel posiada: 25 pokoi dwuosobowych Economy z łóżkami małżeńskimi, 21 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi dwuosobowych Family Size o zwiększonej powierzchni, 1 apartament hotelowy. W części apartamentowej Hotelu znajdują się także prywatne apartamenty nabyte w systemie condo. Hotel od 2005 roku współpracuje z właścicielami ponad 40 apartamentów prywatnych spośród 70 funkcjonujących w obiekcie. Hotel może przyjąć do 140 osób dorosłych oraz dodatkowo w części apartamentowej kolejne 150 osób do
rosłych.

W skład centrum konferencyjnego wchodzą z pełni wyposażone sale konferencyjne: jedna duża dla 160 osób oraz kilka mniejszych na potrzeby spotkań w podgrupach. Goście hotelowi mają do dyspozycji funkcjonalny basen, SPA z podgrzewanymi łóżkami tepidarium oraz turecką i fińską łaźnią, gabinety odnowy biologicznej, elegancką restaurację z bezpośrednim przejściem na plażę oraz kawiarnię z widokiem na Zatokę Gdańską, morze Bałtyckie oraz otaczający las sosnowy. Architektura Domu Zdrojowego nawiązuje do bryły statku.

Hotel proponuje komfortowe, klimatyzowane pokoje hotelowe oraz apartamenty na wynajem, także i te z niepowtarzalnym widokiem na morze. Tym, którzy pragną w nadmorskiej ciszy, uczynić swoje ciało młodszym i piękniejszym, Dom Zdrojowy proponuje oddanie się w troskliwe ręce profesjonalistów z Kliniki Zdrowia i Urody. Dom Zdrojowy zaprasza do nowych, luksusowych gabinetów zabiegowych, inspirowanych sąsiedztwem morza i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Kolejnym ekskluzywnym kompleksem apartamentowo-hotelowym zrealizowanym przez Spółkę jest Hotel*****Mikołajki zlokalizowany w samym sercu Mazur na Ptasiej Wyspie.

 

Poza prestiżową lokalizacją, hotel wyróżnia się niebanalną architekturą oraz zastosowaniem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Hotel*****Mikołajki przyjmuje gości od połowy września 2013 r. Luksusowy kompleks wyposażony jest w profesjonalne SPA, basen, sauny i łaźnie, dwie restauracje oraz prywatną marinę. Kompleks konferencyjny, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny, składa się z trzech sal, które po połączeniu z jedną z restauracji uzyskują powierzchnię nawet do 650 mkw. Kompleks składa się z 78 pokoi i 25 apartamentów przeznaczonych na SPRZEDAŻ w systemie condohotelu.

Jubileusz 35-lecia

21 maja 2022 r. spółka INPRO SA obchodziła jubileusz 35-lecia swojej działalności. Firma w ciągu ponad trzech dekad uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych firm deweloperskich w Trójmieście.

Zobacz relację z uroczystości

Ludzie to nasz największy kapitał

W Grupie INPRO znajduje dziś zatrudnienie około 350 pracowników – znakomitych specjalistów z wielu dziedzin branży budowlano-deweloperskiej. To oni są największym kapitałem INPRO. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie wytyczają perspektywy dalszego rozwoju firmy.  


Daria Popławska

Daria Popławska

Dział Marketingu / Dział Rozliczeń Umów

Magdalena Glaza

Magdalena Glaza

Sekretarka

Kinga Beker

Kinga Beker

Dział Odbiorów Mieszkań

Magdalena Dusza

Magdalena Dusza

Kierownik Działu Sprzedaży

Joanna Gajewska

Joanna Gajewska

Dział Aktów Notarialnych

Natalia Roćko

Natalia Roćko

Dział Sprzedaży

INPRO powstało na fundamencie przyjaźni trzech wyjątkowych osób: Krzysztofa Maraszka, Zbigniewa Lewińskiego i śp. Piotra Stefaniaka.

Przez lata zdobywali oni wiedze i doświadczenie pracując w branży budowlanej przy realizacji różnego rodzaju obiektów. 
Połączyła ich pasja, pracowitość i profesjonalizm. 

Razem stworzyli doskonały zespół, w którym pomysłowość, wysoki poziom politechnicznej wiedzy, zmysł organizacyjny i perfekcyjność to najważniejsze atuty.

Krzysztof Maraszek - Prezes Zarządu

Krzysztof Maraszek

Prezes Zarządu

Krzysztof Maraszek

Prezes Zarządu

 Prezes Krzysztof Maraszek sprawuje nadzór nad całą strukturą organizacyjną Spółki oraz nad oceną ryzyk inwestycji.

Jest jednym z założycieli i głównych akcjonariuszy Spółki. Od ponad 30 lat piastuje zarządcze stanowiska w INPRO. Jego skuteczność zarządzania potwierdzają dobre wyniki operacyjne i finansowe Spółki. W swojej wcześniejszej karierze zawodowej zajmował kierownicze stanowiska, m.in.: w Gdańskim Kombinacie Budowy Domów oraz Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie. W Instytucie Budownictwa Lądowego zdobył specjalność z konstrukcji budowlanych i inżynierskich.

 

 

Zbigniew Lewiński - Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Marcin Stefaniak - Wiceprezes Zarządu

Marcin Stefaniak

Wiceprezes Zarządu

Robert Maraszek - Wiceprezes Zarządu

Robert Maraszek

Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Pan Zbigniew Lewiński jako Wiceprezes Zarządu sprawuje nadzór nad spółkami zależnymi Grupy Kapitałowej INPRO S.A.

Jeden z założycieli i głównych akcjonariuszy Spółki. Od ponad 30 lat piastuje zarządcze stanowiska w INPRO. W istotny sposób przyczynił się do budowy pozycji INPRO na rynku oraz osiąganych wyników. Przed 1987 rokiem swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na kierowniczych stanowiskach m.in.: w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, Wojewódzkiej Spółdzielni Budownictwa w Nowym Targu, Gdańskim Kombinacie Budowy Domów.

Posiada wyższe wykształcenie techniczne – tytuł inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego.

Marcin Stefaniak

Wiceprezes Zarządu

Pan Marcin Stefaniak jako Wiceprezes Zarządu wykonuje jednocześnie zadania Dyrektora Wydziału Budowlanego i sprawuje nadzór nad działami podlegającymi pod ten zakres działalności operacyjnej Spółki.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w INPRO S.A. Pracował m.in. na stanowiskach dyrektora wydziału budowlanego, dyrektora budowy zespołu apartamentowo-hotelowego, kierownika budowy oraz inżyniera budowy.

Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego, Technologii i Organizacji Budownictwa Politechniki Gdańskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera budownictwa.

Robert Maraszek

Wiceprezes Zarządu

Pan Robert Maraszek piastuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu i jednocześnie w ramach tej funkcji wykonuje zadania Dyrektora ds. Inwestycji oraz sprawuje nadzór na działami podlegającymi pod ten zakres działalności Spółki

Pełni również rolę Prezesa Zarządu w SML Sp.  z o.o. oraz jest Członkiem Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich (oddział w Trójmieście). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w INPRO S.A. na stanowiskach dyrektora ds. inwestycji, kierownika budowy oraz inżyniera budowy.

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Ukończył również podyplomowe studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalność projekty deweloperskie.

Propagowane przez nas hasło "Współtworzymy Miasto" ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Chcemy, żeby inwestycje INPRO służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty, które odpowiadają ich bieżącym potrzebom.

Mamy nadzieję, iż nasze kolejne inwestycje oraz jakość ich wykonania zdobędą uznanie przyszłych klientów.

Zobacz inwestycje będące aktualnie w sprzedaży

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży