Gdański deweloper INPRO S.A. - Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Trójmiasto - INPRO S.A.
Inpro

Mieszkania i domy
w najlepszych lokalizacjach

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 33 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim.

Priorytetem dla nas jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że INPRO znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji i oddała do użytku około 6,5 tys. lokali wśród których warto wymienić: Trzy Żagle, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, Hotel Mikołajki*****, City Park , Czwarty Żagiel, Wróbla Staw domy i mieszkania, Kwartał Uniwersytecki, Harmonia Oliwska (etap I, II, II), osiedle Debiut (etap I i II). Obecnie w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy