Gdański deweloper INPRO S.A. - Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Trójmiasto - INPRO S.A.
Inpro

Mieszkania i domy
w najlepszych lokalizacjach

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 32 lat swojej działalności uzyskałapozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim.

Priorytetem dla nas jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że INPRO znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 65 inwestycji i oddała do użytku około 6,5 tys. lokali wśród których warto wymienić: Trzy Żagle, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, Hotel Mikołajki*****, City Park , Czwarty Żagiel, Wróbla Staw domy i mieszkania, Kwartał Uniwersytecki I, Harmonia Oliwska (etap I i II), osiedle Debiut (etap I). Obecnie w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.