Klub zaprojektowany na parterze jednego z budynku
Sala fitness
Duże tarasy zaprojektowane na dachach budynków

Osiedle RYTM powstało w gdańskiej dzielnicy Matarnia przy ulicy majora Mieczysława Słabego. W pełni zagospodarowany kompleks gwarantuje swoim mieszkańcom maksymalną wygodę, a bliskość bogatej infrastruktury harmonijnie współgrającej z otoczeniem lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że inwestycja każdego dnia pozwala komfortowo żyć w Twoim własnym RYTMie.

Letnia wyprzedaż

Niższe ceny wybranych gotowych do odbioru mieszkań

Odwiedź podstronę z promocją Letnia wyprzedaż albo skontaktuj się z działem sprzedaży aby poznać szczegóły oferty.

Kontakt +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa).

Zobacz listę mieszkań uwzględnionych w letniej wyprzedaży

Praktyczna elegancja,

która zachwyca

Osiedle RYTM to przede wszystkim wysoka funkcjonalność i niezwykła architektura. Wchodzące w skład inwestycji 2 nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacji nadziemnych, połączone zostały szklanym łącznikiem, stanowiącym punkt charakterystyczny kompleksu. Eleganckiego wyglądu inwestycji dodają także ponadczasowe wejścia do budynków.

Mieszkania

dostosowane do Twojego rytmu

W ramach osiedla Rytm powstało 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach liczących od 38,7 do aż 118,9 m2. Do lokali położonych na parterze przynależą ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony. Właściciele lokali na najwyższych piętrach mogą cieszyć się dostępem do prywatnych, dużych tarasów zaprojektowanych na dachach budynków, które dają wiele możliwości aranżacyjnych i gwarantują doskonały widok na okolicę. Przestrzeń ta z pewnością będzie stanowiła ulubione miejsce do codziennego wypoczynku mieszkańców.

Wizualizacja ma charakter poglądowy. Wyposażanie ogródka nie wchodzi w cenę lokalu.Wizualizacja ma charakter poglądowy. Wyposażanie ogródka nie wchodzi w cenę lokalu.

Wygoda,

na którą zasługujesz

RYTM to inwestycja wypełniona praktycznymi udogodnieniami. Z myślą o zmotoryzowanych w podziemnych kondygnacjach budynku powstała 2-poziomowa hala garażowa, która pomieści łącznie 126 samochodów. Naziemny parking obejmował będzie 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynkach utworzone zostały dwie wózkarnie, pomieszczenia dla jednośladów mieszczące łącznie 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja jest monitorowana.

Zawsze w formie

Strefa fitness na terenie inwestycji

Dla tych, którzy pragną żyć zdrowo i cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia, projektanci przewidzieli coś specjalnego. Ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców sala fitness zaprojektowana na parterze jednego z budynków to dobrze wyposażona przestrzeń, dzięki której Twój codzienny trening stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Miejsce spotkań

i wypoczynku

Osiągnięcie idealnego życiowego balansu polega na harmonijnym wydzieleniu czasu na obowiązki oraz na przyjemności. W tym drugim mieszkańcom inwestycji RYTM z pewnością pomoże klub zaprojektowany na parterze jednego z budynków. Tutaj każdy znajdzie swoją idealną przestrzeń do relaksu, np. czytając książkę na wygodnej sofie czy integrując się z sąsiadami.

Blisko tego,

co ważne na co dzień

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole, co będzie stanowiło duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi.

W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia z licznymi restauracjami, lokalami usługowymi oraz sklepami, takimi jak Ikea, Auchan czy OBI.

W RYTMie miasta

Niezwykłym atutem osiedla RYTM jest jego lokalizacja. Kompleks położony jest w dzielnicy Matarnia z doskonałym dojazdem do dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz oraz wielu kluczowych miejsc. Zaledwie 4 minuty drogi pieszo od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię 110, dzięki której w bezpośredni sposób można dojechać m.in. na port lotniczy oraz w kierunku Gdańska Wrzeszcza mijając po drodze np. Galerię Bałtycką.

W zasięgu zaledwie niespełna 2 km od terenu osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Matarnia, która pozwoli na wygodne przemieszczanie się do innych rejonów Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się wjazd na Trójmiejską Obwodnicę, która pozwoli na bezproblemowy dojazd zarówno do okolicznych, jak i tych dalszych miejscowości.

Wypoczynek

w towarzystwie natury

Spacerując w okolicach inwestycji, zaledwie w 3 minuty można dotrzeć do obszaru leśnego, przynależącego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna, wypełniona naturą przestrzeń z pewnością pomoże wyciszyć się po długim dniu oraz sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi mieszkańców.

Lokale biurowe

Idealne miejsce, na Twój biznes

W ramach osiedla RYTM oferowane są 2 lokale biurowe położone na parterze jednego z budynków, które stanowią idealną przestrzeń na utworzenie biura. Takie rozwiązanie umożliwia prowadzenie własnej firmy o krok od domu, pozwalając tym samym oddzielić codzienną, życiową przestrzeń od miejsca pracy, z możliwością zachowania doskonałego work-life balance.

Lokal I: 66,75 m2
Lokal II: 40,82 m2

2 lokale biurowe położone na parterze jednego z budynków2 lokale biurowe położone na parterze jednego z budynków

Nie zapłacisz za m2

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Współtworzymy Miasto

Remont ul. mjr. Mieczysława Słabego

W związku z realizacją naszego osiedla Rytm w dzielnicy Gdańsk-Matarnia, zakończone zostały prace remontowe na ul. mjr. Mieczysława Słabego.

Jako deweloper dbający o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców oraz otoczenia, podjęliśmy starania, aby poprawić infrastrukturę drogową wokół naszej inwestycji.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Informujemy, iż na terenie osiedla RYTM, ul. majora Mieczysława Słabego, Gdańsk Matarnia, czynne jest nasze biuro sprzedaży. Zapraszamy w każdą środę w godzinach 8.00-16.00.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań i lokali biurowych Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży