Stan budowy z dnia 24.05.2024 r.
Stan budowy z dnia 24.05.2024 r.
Stan budowy z dnia 1.08.2023 r.
Stan budowy z dnia 1.08.2023 r.

Nowe apartamenty z widokiem na jezioro

 

 

Luksusowe apartamenty z widokiem na Jezioro Mikołajskie.

Apartamenty wyróżnia niezwykłe położenie nad samym jeziorem i w malowniczym otoczeniu przyrody, a równocześnie z bezpośrednim dostępem do zagospodarowanej infrastruktury okolicy.

Inwestycja stanowi kontynuację sprawdzonego projektu obejmującego powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA realizowanego przez INPRO w latach 2011-2013.

Zlokalizowane nad Jeziorem Mikołajskim apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym i aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Wysoki komfort ich właścicielom i gościom zapewnią liczne udogodnienia oraz dostęp do bogatej infrastruktury sąsiadującego z inwestycją Hotelu Mikołajki Leisure & SPA.

Przy budynku apartamentowym znajduje się Przystań Rezydentów z nowoczesną i ekologiczną mariną 180s. Przystań Rezydentów 180s.pl zlokalizowana jest w Cichej Zatoce wód Jeziora Mikołajskiego.

 

Dział sprzedaży: 781 405 305

Zapraszamy codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 10.00 - 18.00 do odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Mikołajkach. Umów się na spotkanie i zobacz apartament pokazowy.

 

Luksusowe mieszkanie jeszcze kilka lat temu kosztowało 1 mln zł. Obecnie na tyle wyceniane są lokale z segmentu popularnego w głównych miastach Polski i ośrodkach turystycznych. O tym co obecnie wyróżnia apartament premium można posłuchać w podcaście Pulsu Biznesu „Strefa ekspertów”. W imieniu INPRO wypowiada się Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy.

Strefa ekspertów | Podcast · Mieszkaniowa mapa luksusu

Pozwolenie na Użytkowanie

W sprzedaży apartamenty gotowe do odbioru

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż inwestycja Apartamenty Mikołajki uzyskała Pozwolenie na Użytkowanie. Zgodnie z przepisami prawa, standardami bezpieczeństwa oraz jakości, zakończone zostały prace budowlane, a obiekt przeszedł pomyślnie wszelkie kontrole. Jest to zwieńczenie ostatnich miesięcy wytężonej pracy nad dopracowaniem obiektu w najdrobniejszych szczegółach. Teraz z radością przekażemy je w ręce przyszłych nabywców.

Zobacz zdjęcia z zakończonej budowy

Biuro sprzedaży w Mikołajkach

Zapraszamy codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 10.00 - 18.00 do odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Mikołajkach. Umów się na spotkanie i zobacz apartament pokazowy.

 

Biuro sprzedaży w Mikołajkach: 781 405 305

Apartament pokazowy

Umów się na spotkanie i zobacz apartament pokazowy

Apartamenty zostaną w pełni wykończone i wyposażone z dbałością o każdy szczegół i przy użyciu wysokiej jakości materiałów, tak, aby odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dla zapewnienia pełnego komfortu lokale będą klimatyzowane.

Uroczyste Otwarcie Sezonu Żeglarskiego
i Motorowodnego w Mikołajkach

W dniach 16-18 czerwca nastąpiło Uroczyste Otwarcie Sezonu Żeglarskiego i Motorowodnego w Mikołajkach. To wydarzenie zrzeszające największych miłośników mazurskiego wypoczynku. Zaplanowano wiele atrakcji, w tym pływanie na otwartej wodzie na łodziach i surfboardach, wyjątkowy poczęstunek Mistrza Hotelowej Kuchni, koncert, bilardowe show i wieczorną zabawę, a także urodzinowy akcent z okazji 10. rocznicy otwarcia Hotelu Mikołajki.

Zobacz zdjęcia z uroczystości

Wyjątkowy projekt

Mazury stanowią magiczną przestrzeń, która pozwala swoim gościom na beztroski wypoczynek. Połączenie dzikiej przyrody i bezkresu tutejszych jezior z dostępem do luksusowych udogodnień sprawia, że osoby odwiedzające Apartamenty w Mikołajkach wkroczą na nowy poziom relaksu.

Obiekt będzie stanowił 5-kondygnacyjny, nowoczesny budynek obejmujący łącznie 71 apartamentów mieszkalnych oraz 34 apartamenty usługowe. Dodatkową przestrzeń do wypoczynku będą stanowiły loggie, balkony oraz tarasy, pozwalające na podziwianie zapierającego dech w piersiach widoku na jezioro.

Blisko natury

Lokale powstają nad samym Jeziorem Mikołajskim i w otoczeniu malowniczej przyrody, a równocześnie gwarantują dostęp do bogatej infrastruktury otoczenia. Wokół budynku utworzone zostaną alejki spacerowe wiodące pośród terenów zielonych z elementami małej architektury, wzdłuż zagospodarowanego nabrzeża. Teren inwestycji zostanie oświetlony, a strefy wejściowe i wjazdowe objęte będą monitoringiem.

Komfortowe rozwiązania

Nowoczesne apartamenty zaoferują swoim gościom wiele udogodnień, dbając o ich komfort przez cały okres pobytu.

W głównej części obiektu znajdował się będzie reprezentacyjny foyer. W budynkach powstaną windy czy boksy do przechowywania. W podziemnej kondygnacji budynku powstanie hala garażowa obejmująca 62 miejsca postojowe dla samochodów (w tym 1 dla osób niepełnosprawnych) oraz 7 miejsc postojowych dla motocykli.

WizualizacjaWizualizacja

3 indywidualne garaże

Na terenie inwestycji wybudowane zostaną 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska.

W sferze zewnętrznej przewidziano także 29 miejsc postojowych naziemnych (w tym 5 miejsc dla osób niepełnosprawnych i 24 miejsca z prawem do wyłącznego korzystania przez Hotel Mikołajki).

Wypoczynek w krainie jezior

Niektórym do pełni szczęścia wystarczy błogi odpoczynek w otoczeniu zachwycającej, mazurskiej przyrody. Jednak dla tych, którzy nawet podczas wczasów poszukują dodatkowych atrakcji, twórcy inwestycji zaprojektowali na jej terenie m.in. butik, salę zabaw dla dzieci czy nowoczesną strefę fitness. Dodatkowo z myślą o zwolennikach aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, którzy planują zwiedzanie krainy jezior na dwóch kółkach, w budynku przewidziano rowerownie oraz zewnętrzne ogólnodostępne miejsca postojowe dla rowerów.

WizualizacjaWizualizacja

W podróży biznesowej

Apartamenty w Mikołajkach to świetne miejsce dla tych, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. Poza bogatą strefą wypoczynkową obiekt dostosowany jest także do potrzeb osób podróżujących w celach służbowych. W budynku utworzona zostanie m.in. salka konferencyjna, a w sąsiadującym z obiektem Hotelu Mikołajki funkcjonuje centrum konferencyjne.

Dostęp do bogatej infrastruktury hotelowej

Właściciele i goście apartamentów będą mogli odpłatnie korzystać z bogatej infrastruktury zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA.

Relaks w zasięgu ręki

W położonej na jeziorze części głównej Hotelu znajduje się m.in.: basen, strefa SPA wraz z kompleksem saun, siłownia ze sferą fitness, restauracja New Island, centrum konferencyjne czy bawialnia dla dzieci.

Uczta zmysłów

Restauracja w stylu pubu irlandzkiego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA sprawi, że każde spotkanie – biznesowe, romantyczne czy rodzinne – zamieni się w ucztę dla wzroku, węchu i smaku. Karta win i drinków nie zawiedzie największych koneserów, a finezyjne potrawy, różnorodność zapachów i kolorów uczynią każdy posiłek wyjątkowym.

Przystań jachtowa

Przy budynku apartamentowym znajduje się Przystań Rezydentów z nowoczesną i ekologiczną mariną 180s. Przystań Rezydentów 180s.pl zlokalizowana jest w Cichej Zatoce wód Jeziora Mikołajskiego.

Lokalizacja

Serce Mazur

To, co wyróżnia Apartamenty w Mikołajkach to bez wątpienia unikalna lokalizacja.

Obiekt położony jest przy ul. Spacerowej w centrum malowniczo położonych Mikołajek, tuż przy Jeziorze Mikołajskim.

Od ścisłego centrum bogatego w całe spektrum atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, inwestycja oddalona jest o zaledwie 700 m.

To właśnie tutaj klimat mazurskiej dzikiej przyrody idealnie łączy się z luksusowością oferowaną przez inwestycje, tworząc idealne warunki do wypoczynku.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach 10.00 - 18.00 do odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Mikołajkach. Umów się na spotkanie i zobacz apartament pokazowy.

Biuro sprzedaży w Mikołajkach: 781 405 305

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa).

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz listę apartamentów w sprzedaży Zobacz plany apartamentowca w Mikołajkach

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 781 405 305 Napisz do działu sprzedaży