Inpro

2024

Rytm

Gdańsk Matarnia

Osiedle RYTM powstało w gdańskiej dzielnicy Matarnia przy ulicy majora Mieczysława Słabego. W pełni zagospodarowany kompleks gwarantuje swoim mieszkańcom maksymalną wygodę, a bliskość bogatej infrastruktury harmonijnie współgrającej z otoczeniem lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że inwestycja każdego dnia pozwoli Ci komfortowo żyć w Twoim własnym RYTMie.

2023

Koncept Etap II

Gdańsk Ujeścisko-Łostowice

Położone w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy nowobudowanej ul. Tadeusza Bramińskiego (obok ul. Człuchowskiej) osiedle Koncept oferuje wszelkie zalety urokliwych i otoczonych naturą dzielnic trójmiejskiej metropolii. Ponadczasowa architektura oraz liczne, funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że inwestycja wyznaczy nową koncepcję wygodnego życia.

Optima Zadanie VI

Gdańsk Jasień

Zadanie VI osiedla OPTIMA składa się z dwóch budynku obejmujących łącznie 64 mieszkania. Położona przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu inwestycja wyróżnia się bogatą infrastrukturą otoczenia. W promieniu niespełna 2 km od osiedla znajduje się m.in. centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk (1,9 km), wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), a także jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi oraz liczne ścieżki rowerowe. Dojazd z osiedla OPTIMA do centrum Gdańska zajmuje około 15 minut.

2022

Ostoja Etap II

Rumia

Osiedle Ostoja zlokalizowane jest w urokliwej Rumi, przy ulicy Jeziornej, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. W czerwcu 2021 roku do sprzedaży wprowadzony został II etap osiedla Ostoja. W ramach tej fazy projektu powstało 108 funkcjonalnych mieszkań rozmieszczonych w 5 nowoczesnych budynkach wyposażonych w windy, wózkarnie, rowerownie oraz piwnice. W etapie II utworzone zostały również 3 hale garażowe oraz duży plac zabaw.

Koncept Etap I

Gdańsk Ujeścisko-Łostowice

Położone w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy nowobudowanej ul. Tadeusza Bramińskiego (obok ul. Człuchowskiej) osiedle Koncept oferuje wszelkie zalety urokliwych i otoczonych naturą dzielnic trójmiejskiej metropolii. Ponadczasowa architektura oraz liczne, funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że inwestycja wyznaczy nową koncepcję wygodnego życia.

Brawo 2

Pruszcz Gdański

Zlokalizowane przy ul. Jana z Kolna w Pruszczu Gdańskim kameralne osiedle Brawo 2 to prestiżowa i elegancka inwestycja. Połączenie ponadczasowej architektury oraz wysokiej jakości standardu wykończenia sprawia, że kompleks spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Start Etap II

Gdańsk Kokoszki

W ramach II etapu osiedla Start powstały cztery nowoczesne budynki: trzy- cztero- oraz pięciokondygnacyjne obejmujące w sumie 159 mieszkań. Osiedle Start znajduje się przy ulicy Nowatorów w gdańskich Kokoszkach. Jest to szybko rozwijająca się dzielnica położona na zachodzie miasta o charakterze mieszkaniowo-przemysłowym.

Debiut IV

Pruszcz Gdański

Kameralna inwestycja powstała w Pruszczu Gdańskim. Osiedle stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania w otoczeniu malowniczych terenów zielonych, a jednocześnie z łatwym dostępem do bogatej w atrakcje aglomeracji.

Optima Zadanie V

Gdańsk Jasień

Zadanie V osiedla OPTIMA składa się z jednego budynku obejmującego łącznie 24 mieszkania. Położona przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu inwestycja wyróżnia się bogatą infrastrukturą otoczenia. W promieniu niespełna 2 km od osiedla znajduje się m.in. centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk (1,9 km), wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), a także jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi oraz liczne ścieżki rowerowe. Dojazd z osiedla OPTIMA do centrum Gdańska zajmuje około 15 minut.

Optima Zadanie IV

Gdańsk Jasień

Zadanie IV osiedla OPTIMA składa się z 4 budynków obejmujących łącznie 124 mieszkania. Położona przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu inwestycja wyróżnia się bogatą infrastrukturą otoczenia. W promieniu niespełna 2 km od osiedla znajduje się m.in. centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk (1,9 km), wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), a także jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi oraz liczne ścieżki rowerowe. Dojazd z osiedla OPTIMA do centrum Gdańska zajmuje około 15 minut.

2021

Ostoja Etap I

Rumia

Osiedle Ostoja zlokalizowane jest w urokliwej Rumi, przy ulicy Jeziornej, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych zaprojektowano z myślą o osobach ceniących wysoką jakość i relaks w otoczeniu malowniczej natury. I etap osiedla Ostoja został już ukończony, a w ofercie dostępne są ostatnie gotowe do użytku lokale.

Brawo

Pruszcz Gdański

Brawo to prestiżowe i eleganckie osiedle o ponadczasowej architekturze i designie. Jego wyjątkowość podkreśli wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych. Na terenie inwestycji pojawi się wyjątkowa bawialnia dla dzieci oraz plac zabaw. Dbając o najwyższe standardy INPRO zaprojektowało również salę fitness wyposażoną w sprzęt wysokiej oraz zewnętrzną strefę relaksu

Optima Zadanie III

Gdańsk Jasień

W ramach Zadania III osiedla OPTIMA powstały 3 budynki obejmujące 88 mieszkań. Położona przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu inwestycja wyróżnia się bogatą infrastrukturą otoczenia. W promieniu niespełna 2 km od osiedla znajduje się m.in. centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk (1,9 km), wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), a także jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi oraz liczne ścieżki rowerowe. Dojazd z osiedla OPTIMA do centrum Gdańska zajmuje około 15 minut.

Start Etap I

Gdańsk Kokoszki

W ramach I etapu osiedla Start powstały cztery nowoczesne budynki: trzy- oraz pięciokondygnacyjne obejmujące w sumie 157 mieszkań. Osiedle Start znajduje się przy ulicy Nowatorów w gdańskich Kokoszkach. Jest to szybko rozwijająca się dzielnica położona na zachodzie miasta o charakterze mieszkaniowo-przemysłowym.

2020

Debiut Etap III

Pruszcz Gdański

Inwestycja znajduje się przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach III etapu kompleksu Debiut utworzone zostały trzy budynki. Na terenie osiedla powstało wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna i liczne tereny rekreacyjne, a w sąsiedztwie działki znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny.

Golf Park - etap D

Tuchom

W ramach tej inwestycji utworzone zostały wysokiej jakości domy o powierzchniach od 158 do 208 mkw., położone na działkach mierzących od 600 do 1 549 mkw. W ramach osiedla zaprojektowano tereny zielone, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Cały kompleks jest ogrodzony i chroniony.

Harmonia Oliwska - Etap IV “Kwarta”

Gdańsk Oliwa

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej. W ramach IV etapu „Kwarta” powstały dwa budynki obejmujące 174 mieszkania. Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO.

Osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku zostało wyróżnione wśród 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce według rankingu Newsweek Polska.

Optima Etap II

Gdańsk Jasień

W II etapie osiedla OPTIMA powstało 5 budynków obejmujących 200 mieszkań. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

Wróbla Staw domy - etap E

Gdańsk Jasień

Ostatni etap budowy osiedla domów jednorodzinnych położonego w Gdańsku Jasieniu. Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonale rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia w odległości zaledwie kilku kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest położone przy ul. Świstaka w Gdańsku Jasieniu osiedle Wróbla Staw.

Azymut

Gdynia Mały Kack

Azymut to osiedle o niskiej zabudowie położone w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack przy ul. Wielkopolskiej z przepięknym widokiem na pobliskie lasy oraz Zatokę Gdańską. Osiedle Azymut składa się z 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych wyposażonych w windy. W ramach inwestycji powstały 193 mieszkania.

2019

Debiut Etap II

Pruszcz Gdański

W ramach II etapu Osiedla Debiut powstały trzy kolejne budynki obejmujące 89 mieszkań. Inwestycja znajduje się przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i liczne tereny rekreacyjne. Z działką sąsiaduje zagospodarowany zbiornik wodny.

Harmonia Oliwska - Etap III “Tercja”

Gdańsk Oliwa

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej. W ramach III etapu „Tercja” powstały trzy budynki obejmujące 157 mieszkań. Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO. Składa się z budynków sześcio- i ośmiokondygnacyjnych.

Osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku zostało wyróżnione wśród 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce według rankingu Newsweek Polska.

Kwartał Uniwersytecki 3

Gdańsk Przymorze

Kwartał Uniwersytecki 3 zlokalizowany jest w Gdańsku Przymorzu przy. ul Szczecińskiej. Projekt KU3 to kontynuacja cieszących się ogromną popularnością osiedli Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki 2. Nowy budynek jest położony w bliskiej odległości od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze.

Optima budynek G

Gdańsk Jasień

Na terenie osiedla OPTIMA w Gdańsku dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców. Jednym z nich jest ukończony w 2019 roku budynek „G”. Jego powierzchnia została przeznaczona w całości na potrzeby lokali handlowo-usługowych.

2018

Debiut Etap I

Pruszcz Gdański

Osiedle Debiut powstało przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach pierwszego etapu inwestycji wybudowano dwa czterokondygnacyjne, nowoczesne budynki z windami.

Harmonia Oliwska - Etap II “Rotta”

Gdańsk Oliwa

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej. W ramach II etapu „Rotta” powstały dwa budynki. Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO.

Osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku zostało wyróżnione wśród 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce według rankingu Newsweek Polska.

Kwartał Uniwersytecki 2

Gdańsk Przymorze

Kwartał Uniwersytecki 2 położony w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej obok wybudowanego przez INPRO Kwartału Uniwersyteckiego. Inwestycja składa się z jednego budynku dziewięciokondygnacyjnego z 2 windami.

2017

Optima Etap I

Gdańsk Jasień

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut.

Harmonia Oliwska - Etap I “Cytra”

Gdańsk Oliwa

Osiedle zlokalizowane w Oliwie przy ul. Opackiej. W ramach I etapu „Cytra” powstały trzy budynki. . Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO.

Osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku zostało wyróżnione wśród 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce według rankingu Newsweek Polska.

2016

Wróbla Staw domy - etap H

Gdańsk Jasień

Osiedle 84 domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Świstaka w przepięknej otulinie lasu tuż przy jeziorze Wróbla Staw. Do centrum Gdańska 5,5km. Idealne miejsce do spacerów i rekreacji. Wokół osiedla panuje cisza i spokój.

2015

Chmielna Park budynek B

Gdańsk Wyspa Spichrzów

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, ze osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

Wróbla Staw mieszkania - etap I

Gdańsk Jasień

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełnia marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

City Park - budynki E i F

Gdańsk Zaspa

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Chmielna Park budynek C

Gdańsk Wyspa Spichrzów

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, ze osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

Wróbla Staw mieszkania - etap II

Gdańsk Jasień

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełnia marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Kwartał Uniwersytecki

Gdańsk Przymorze

Kwartał Uniwersytecki to osiedle położone w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Składa się z 2-ch sześcio i dziesięciokondygnacyjnych budynków. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 950 m od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 700 m od Olivia Business Centre oraz blisko popularnych centrów handlowych.

2014

Gmach Główny oraz biblioteka Politechniki Gdańskiej

Gdańsk Politechnika

INPRO dokonało kompleksowej renowacji wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej, które były gotowe na uroczysty jubileusz.

Wróbla Staw mieszkania - etap III

Gdańsk Jasień

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu.

Czwarty Żagiel

Gdańsk Przymorze

Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana. W budynkach, zrealizowanych w ramach inwestycji Trzy Żagle, znajdują się punkty usługowo-handlowe, w tym przedszkole.

Wróbla Staw domy - etap D

Gdańsk Jasień

Osiedle 84 domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Świstaka w przepięknej otulinie lasu tuż przy jeziorze Wróbla Staw. Do centrum Gdańska 5,5km. Idealne miejsce do spacerów i rekreacji. Wokół osiedla panuje cisza i spokój.

2013

Wróbla Staw domy - etap B i C

Gdańsk Jasień

Osiedle 84 domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Świstaka w przepięknej otulinie lasu tuż przy jeziorze Wróbla Staw. Do centrum Gdańska 5,5km. Idealne miejsce do spacerów i rekreacji. Wokół osiedla panuje cisza i spokój.

City Park - budynki C i D

Gdańsk Zaspa

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Chmielna Park budynek A

Gdańsk Wyspa Spichrzów

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, ze osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

Hotel***** Mikołajki

Mazury

Wchodzące w skład budynku hotelowego apartamenty na Wyspie Ptasiej są spełnieniem marzeń wszystkich, którzy chcą mieć kawałek Mazur tylko dla siebie. Ekskluzywne i nowoczesne wnętrza zachęcają do wypoczynku. Przeszklone ściany zewnętrzne zapewniają nie tylko zapierający dech w piersiach widok na jezioro, ale także optymalne nasłonecznienie.

Golf Park - etap B

Tuchom

Osiedle 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów.
Osiedle zlokalizowane 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary.

2012

Kwartał Kamienic

Gdańsk Główne Miasto

Kwartał Kamienic to zespół usługowo mieszkaniowy położony w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Inwestycja położona jest naprzeciwko kościoła św. Jana zaledwie 200m od historycznego Żurawia oraz 300m od Bazyliki Mariackiej.

 

City Park bud. A i B
Osiedle Jabłoniowa

2011

Wróbla Staw - mieszkania Etap I

2010

Golf Park etap A
Trzy Żagle
Wieża Leszka Białego

2009

Brętowska Brama
Biurowiec Hynka

2008

Zabytkowa
Akademia Marynarki Wojennej

2007

Osiedle Skłodowskiej
Willa Maria
Arkońska
Osiedle Hynka
Hotel Oliwski

2006

Osiedle Nowiec
Osiedle Trzy Dęby

2005

Hotel****SPA Dom Zdrojowy

2004

Dworki Oliwskie
Willa Krystyna
Osiedle Młyniec

2003

Osiedle Myśliwskie 3
Osiedle Myśliwskie 4
Osiedle Myśliwskie 2
Osiedle Myśliwskie

2002

Kamienica Orłowska
Kamienica Sopocka

2001

Kamienna Góra
Osiedle Nad Potokiem
Willa Halina

2000

Kamienica Nadmorska
Osiedle Na Wzgórzu
Kamienica Karlikowska
Rada Miasta Gdańska
Hala Sportowa

1999

Atrium
Audytorium NOVUM Politechniki Gdańskiej
Siedlisko Ekologicznej Farmy

1998

Osiedle Chrobrego
Osiedle Kolonia Jordana
Dom Prasy
Hala Sportowa AWF
Hala Olivia

1997

Uniwersytet Gdański
Zakład Chemiczny Żelkotu

1996

Osiedle Gdańsk-Zaspa
Szkoła Podstawowa

1995

Osiedle Chipolbrok

1994

Andersa
Polski Rejestr Statków

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży