Czwarty Żagiel

Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana. W budynkach, zrealizowanych w ramach inwestycji Trzy Żagle, znajdują się punkty usługowo-handlowe, w tym przedszkole. Tuż obok są także szkoła, przychodnia, sklepy oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Dostanie się do jednego z popularnych centrów handlowych zajmuje tylko chwilę.

Czwarty Żagiel to nowoczesna inwestycja, w której swoje miejsce znajdą ludzie pełni energii, dynamiczni i ceniący sobie życie w centrum miasta.

Czwarty Żagiel Gdańsk Przymorze

 

 

Plan inwestycji

Czwarty Żagiel

 

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Z dbałością o każdy detal

Tak jak wszystkie inwestycje INPRO S.A., także Czwarty Żagiel wyróżnia najwyższy standard wykonania. Zarówno sam budynek, jak i jego otoczenie zaprojektowano tak, by zapewniały swym mieszkańcom pełen komfort. Nowoczesna architekturę budynku, nawiązująca do kształtu żagla, uzupełniają przestronne nasłonecznione tarasy i balkony. Budynek wyposażony jest w 2 windy, co znacznie zmniejsza czas oczekiwania. Inwestycja jest w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Pełen komfort i bezpieczeństwo

Poczucie bezpieczeństwa to ważny aspekt przy wyborze nowego miejsca do mieszkania. Z myślą o tym teren inwestycji jest częściowo ogrodzony. Na parterze budynku zlokalizowane są pomieszczenie ochrony. Dodatkowo we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych mieszkań znajdujących się na parterze budynku zostały zamontowane szyby zabezpieczające (klasy P4).

Bliskość morza

Mieszkania na gdańskim Przymorzu cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Ważnym czynnikiem było tu położenie dzielnicy - zapewniające zarówno świetnie rozwiniętą infrastrukturę, jak i bliskość zieleni, a przede wszystkim morza.

Czwarty Żagiel położony jest w odległości zaledwie 1500 metrów od plaży, tuż przy Parku Reagana - doskonale zagospodarowanym terenie zielonym, idealnym dla rowerzystów, rolkarzy, biegaczy, a także wymarzonym miejscu do spacerów z dziećmi.

Zagospodarowanie terenu

Bo liczy się otoczenie

Otoczenie budynku ma bardzo duży wpływ na to, jak czujemy się w naszym mieszkaniu. Dlatego Inpro S.A. tak ogromną wagę przykłada do zagospodarowania terenu. W ramach inwestycji, z myślą o dobrym samopoczuciu mieszkańców, pieczołowicie zaprojektowano tereny zielone, małą architekturę i ławeczki.

Hale garażowe, rowerownie

Dla wygody mieszkańców na dwóch podziemnych kondygnacjach zlokalizowano hale garażowe, z bramą otwieraną za pomocą pilota. Znajdują się tam także piwnice oraz pomieszczenia do przechowywania jednośladów. Znacznym ułatwieniem jest możliwość dostania się do wind bezpośrednio z poziomu hal.

Wjazdy do hal garażowych oraz na parking naziemny zlokalizowane są bezpośrednio od ulicy, co zapewnia do nich łatwy i komfortowy dostęp.

Na terenie inwestycji przewidziano również naziemne miejsca parkingowe, z których mogą korzystać mieszkańcy i ich goście.

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz ofertę nowych mieszkań w Gdańsku W sprzedaży też mieszkania gotowe do odbioru Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży