Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Osiedle Koncept w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!
07maj

Osiedle Koncept w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji – powstającego w gdańskim Zakoniczynie przy ulicy Człuchowskiej Osiedla Koncept.

Inwestycja Koncept to dwuetapowe nowoczesne osiedle, które obejmuje utworzenie w sumie 6 budynków o niskiej, czteropiętrowej zabudowie. W ramach pierwszej fazy inwestycji powstaną dwa obiekty mieszczące łącznie 87 lokali o powierzchniach liczących od 41 do 89 m2. Do każdego lokalu przynależeć będzie loggia, balkon lub ogródek.

Koncept to osiedle o nowoczesnej i ponadczasowej architekturze z mnóstwem udogodnień, którego punktem charakterystycznym będzie oryginalna konstrukcja zewnętrznej windy. Na terenie inwestycji zaprojektowano parking naziemny z krytą przestrzenią postojową, hale garażowe oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych. Osiedle zostanie wyposażone w windy, wózkarnie, rowerownie oraz pojemne komórki lokatorskie. W planach jest także utworzenie bawialni, trzech placów zabaw, strefy fitness, ogrodów deszczowych oraz zewnętrznych miejsc wypoczynkowych.

W ofercie dostępnych jest 87 mieszkań w cenach już od 8100 zł brutto za m2. Zakończenie budowy tej fazy inwestycji zaplanowane jest na 30.10.2022 roku.

 

Sprawdź ofertę

Nowość! OPTIMA V już w sprzedaży!
06maj

Nowość! OPTIMA V już w sprzedaży!

Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż mieszkań w ramach V zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.

Projekt przewiduje powstanie 24 lokali o metrażach liczących od 30 do ponad 67 mkw.

Ceny zaczynają się już od 7350 zł brutto za mkw.

 

Sprawdź ofertę

Harmonia Oliwska jedną z 10 Najciekawszych Inwestycji Mieszkaniowych Trójmiasta!
29kwi

Harmonia Oliwska jedną z 10 Najciekawszych Inwestycji Mieszkaniowych Trójmiasta!

Portal Trojmiasto.pl właśnie ogłosił wyniki dziesiątej edycji plebiscytu na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową Trójmiasta.

Z grona ponad 100 ukończonych na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni w 2020 roku inwestycji wyróżniono 10 najlepszych. Wśród nich znalazło się osiedle Harmonia Oliwska!

Cieszymy się, że wyjątkowość naszej inwestycji już po raz kolejny została przez Was doceniona. Serdecznie dziękujemy za oddane głosy!

W 2020 roku Grupa INPRO zwiększyła wynik netto o 56%
28kwi

W 2020 roku Grupa INPRO zwiększyła wynik netto o 56%

Grupa INPRO podsumowała wyniki finansowe za 2020 rok. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnęły wartość 382,6 mln zł, co stanowi o 41% więcej niż w okresie porównywalnym. Zysk netto za 2020 rok wzrósł o 56% i wyniósł 67,8 mln zł.

Od stycznia do grudnia 2020 r. Grupa sprzedała (w rozumieniu umów przedwstępnych netto) łącznie 635 mieszkań i domów jednorodzinnych netto oraz przekazała nabywcom 872 lokale. W 2021 roku planuje wprowadzić do sprzedaży 901 nowych mieszkań i domów.

Zatrudnimy inżyniera budowy do działu odbioru mieszkań
27kwi

Zatrudnimy inżyniera budowy do działu odbioru mieszkań

Do naszego zespołu poszukujemy inżyniera budowy do działu odbioru mieszkań. Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należeć nadzór nad pracami wykończeniowymi i przekazywanie mieszkań klientom.

Gwarantujemy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, pracę w dynamicznej firmie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@inpro.com.pl z nazwą stanowiska.

Sprawdź szczegóły

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży