Inpro
Wideo prezentujące otoczenie osiedla RYTM w Gdańsku!
06gru

Wideo prezentujące otoczenie osiedla RYTM w Gdańsku!

Prezentujemy wideo przedstawiające najbliższą okolicę osiedla RYTM. Kompleks powstaje przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Projekt wyróżnia się nowoczesną, elegancką architekturą, bogatą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. Planowany termin ukończenia inwestycji to 30.07.2023 r.

W aktualnej ofercie inwestycji RYTM znajdują się 103 lokale mieszkalne oraz 2 lokale biurowe w cenach już od ok. 10 250 zł brutto /mkw. Planowany termin zakończenia budowy to lipiec 2023 r. Po szczegóły zapraszamy na stronę: www.inpro.com.pl.

Zobacz najnowszy film

Osiedle Ostoja – budynek F z pozwoleniem na użytkowanie
03gru

Osiedle Ostoja – budynek F z pozwoleniem na użytkowanie

Informujemy, że właśnie otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku F w ramach I etapu inwestycji Ostoja. Aktualnie trwa proces przekazywania mieszkań zlokalizowanych w budynkach A-E, natomiast właściciele lokali położonych w budynku F będą mogli odebrać swoje klucze już w grudniu br.

Obecnie w sprzedaży dostępnych jest 29 gotowych mieszkań powstałych w ramach I etapu osiedla oraz 69 lokali tworzonych w etapie II. Ceny zaczynają się już od ok. 6 800 złotych brutto za mkw.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą: https://www.inpro.com.pl/ostoja/.

Udział w panelu dyskusyjnym: Wspólny cel to przyjazne miasto
02gru

Udział w panelu dyskusyjnym: Wspólny cel to przyjazne miasto

25 listopada odbył się panel dyskusyjny „Budujemy miasto” otwierający pierwszą edycję Real Estate Trends - wydarzenia organizowanego przez Rzeczpospolitą w Gdyni.

Wśród ekspertów zabrał głos także nasz reprezentant – Robert Maraszek, Wiceprezes Zarządu INPRO S.A.

Zachęcamy do wysłuchania pełnej rozmowy.

Zobacz relację wideo

Najnowsze zdjęcia I etapu osiedla Ostoja w Rumi
01gru

Najnowsze zdjęcia I etapu osiedla Ostoja w Rumi

Przedstawiamy galerię najnowszych zdjęć prezentujących I etap osiedla Ostoja w Rumi. Nowoczesny kompleks otoczony jest dużą ilością zieleni m.in. krzewów oraz drzew wysokich, które tworzą przytulny klimat oraz gwarantują mieszkańcom więcej prywatności.

Obecnie w sprzedaży dostępnych jest 29 gotowych mieszkań powstałych w ramach I etapu osiedla oraz 74 lokale tworzone w etapie II. Ceny zaczynają się już od ok. 6 800 złotych brutto za mkw.

Zobacz najnowsze zdjęcia

Zatrudnimy zleceniobiorcę do Działu Sprzedaży
29lis

Zatrudnimy zleceniobiorcę do Działu Sprzedaży

Poszukujemy zleceniobiorcy do Działu Sprzedaży (mile widziani studenci).

Do zakresu obowiązków należeć będą czynności pomocnicze w biurach sprzedaży INPRO S.A., na budowach oraz w siedzibie firmy.

Nasze wymagania:

•            studenci oraz osoby z wykształceniem średnim chcące nawiązać współpracę na podstawie umowy zlecenie w niepełnym wymiarze czasu pracy, około 28 h/tygodniowo (część godzin w soboty),

•            czynne prawo jazdy kat. B,

•            mile widziana znajomość języka angielskiego.

 

Oferujemy możliwość zdobycia wiedzy i praktyki oraz rozpoczęcie ścieżki zawodowej w dynamicznym zespole w dużej grupie deweloperskiej.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: kadry@inpro.com.pl z nazwą podaną w tytule wiadomości.

Po szczegóły zapraszamy na stronę: https://www.inpro.com.pl/kontakt/dzial-kadr.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży