Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Nowy etap inwestycji Start już w sprzedaży
15paź

Nowy etap inwestycji Start już w sprzedaży

Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż kolejnego etapu osiedla Start realizowanego w Gdańsku Kokoszkach. W ramach projektu powstaną 4 nowe budynki obejmujące łącznie 159 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale liczące od 39 do 75 mkw. w cenach już od ok. 6 900 zł brutto za metr kwadratowy.

Zobacz dostępne mieszkania

13paź

Wprowadzenie do sprzedaży IV zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA

W naszej ofercie właśnie pojawiły się nowe mieszkania na osiedlu OPTIMA, które powstaną w ramach IV zadania inwestycyjnego. Od teraz w sprzedaży dostępne są 124 funkcjonalne lokale o powierzchniach liczących od 28 do 69 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6 588 zł brutto za mkw. Zakończenie budowy tego etapu inwestycji planowane jest na 30.08.2022 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Sprawdź ofertę już teraz

02paź

Nowa oferta na osiedlu Wróbla Staw Domy

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domów szeregowych na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Nieruchomości są już ukończone, gotowe do odbioru i zamieszkania od zaraz.

Domy charakteryzują się niskim kosztem utrzymania dzięki instalacji solarnej i rekuperacji ciepła. Zainstalowane panele solarne zapewniają uzyskiwanie energii cieplnej z promieni słonecznych i pozyskanie ciepłej wody użytkowej, ograniczając zużycie gazu ziemnego. Wentylacja mechaniczna z centralą rekuperacyjną pozwala na wymianę zużytego powietrza z domu na czyste, świeże przy jednoczesnym odzyskiwaniu energii cieplnej.

Oferowane domy liczą od 318 do 360 mkw. Każdy z nich posiada taras, ogród, podziemny garaż mieszczący dwa samochody i wiele dodatkowych udogodnień.

Domy szeregowe Wróbla Staw powstały w ramach etapu „E” i stanowią ostatnią fazę budowy tego projektu. Całe osiedle jest w pełni gotowe do użytku, a mieszkańcy już teraz mogą korzystać z jego atrakcyjnych części wspólnych obejmujących małą architekturę, duży plac zabaw czy wielofunkcyjne boisko.

Zobacz ofertę sprzedaży gotowych domów

05sie

Zatrudnimy inżyniera budowy

Do naszego zespołu poszukujemy inżyniera budowy do działu odbioru mieszkań (forma zatrudnienia umowa o pracę na czas określony). Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należeć nadzór nad pracami wykończeniowymi i przekazywanie mieszkań klientom.

Chcesz rozwijać swoją karierę u jednego z największych deweloperów na Pomorzu? Prześlij aplikację na kadry@inpro.com.pl.

Otwarcie biur sprzedaży na budowach
14maj

Otwarcie biur sprzedaży na budowach

Otwarcie biur sprzedaży na budowach

Z przyjemnością informujemy o ponownym otwarciu naszych biur sprzedaży przy osiedlach Debiut w Pruszczu Gdańskim oraz Optima w Gdańsku Jasieniu. Uruchomiony został także nowy punkt sprzedaży mieszkań przy inwestycji Ostoja w Rumi. Jednocześnie zapewniamy, że w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort Państwa oraz naszych pracowników, wdrożyliśmy odpowiednie środki ostrożności.

Godziny pracy biur sprzedaży:

  • przy osiedlu Optima - od wtorku 19 maja, każdy wtorek i czwartek w godzinach 8.00-16.00
  • przy osiedlu Debiut - od wtorku 19 maja, każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00
  • przy osiedlu Ostoja - od poniedziałku 18 maja, każdy poniedziałek oraz środa w godzinach 9.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Adresy biur sprzedaży

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy