Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
05sie

Zatrudnimy inżyniera budowy

Do naszego zespołu poszukujemy inżyniera budowy do działu odbioru mieszkań (forma zatrudnienia umowa o pracę na czas określony). Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należeć nadzór nad pracami wykończeniowymi i przekazywanie mieszkań klientom.

Chcesz rozwijać swoją karierę u jednego z największych deweloperów na Pomorzu? Prześlij aplikację na kadry@inpro.com.pl.

Informacja dotycząca czasowego zamknięcia biura sprzedaży na osiedlu Optima
01sie

Informacja dotycząca czasowego zamknięcia biura sprzedaży na osiedlu Optima

Informujemy, że z powodu remontu nasze biuro sprzedaży na terenie osiedla Optima zostanie zamknięte od 6 do 31 sierpnia 2020 r. Zapraszamy do pozostałych działów sprzedaży w Gdańsku-Oliwie, Rumi i Pruszczu Gdańskim.

Za utrudnienia przepraszamy.

Promocyjna oferta na zakup wybranych mieszkań
15maj

Promocyjna oferta na zakup wybranych mieszkań

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy ofertę specjalną: od dziś ponad 200 mieszkań na osiedlach Azymut, Brawo, Debiut, Harmonia Oliwska, Optima, Ostoja oraz Start można zakupić w promocyjnych cenach. Niektóre lokale dostępne są o nawet kilkadziesiąt tysięcy zł taniej! Szczegółowe informacje na temat cen nieruchomości i obowiązujących promocji znajdują się na stronach poszczególnych inwestycji w zakładce „cennik”.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Otwarcie biur sprzedaży na budowach
14maj

Otwarcie biur sprzedaży na budowach

Otwarcie biur sprzedaży na budowach

Z przyjemnością informujemy o ponownym otwarciu naszych biur sprzedaży przy osiedlach Debiut w Pruszczu Gdańskim oraz Optima w Gdańsku Jasieniu. Uruchomiony został także nowy punkt sprzedaży mieszkań przy inwestycji Ostoja w Rumi. Jednocześnie zapewniamy, że w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort Państwa oraz naszych pracowników, wdrożyliśmy odpowiednie środki ostrożności.

Godziny pracy biur sprzedaży:

  • przy osiedlu Optima - od wtorku 19 maja, każdy wtorek i czwartek w godzinach 8.00-16.00
  • przy osiedlu Debiut - od wtorku 19 maja, każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00
  • przy osiedlu Ostoja - od poniedziałku 18 maja, każdy poniedziałek oraz środa w godzinach 9.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Podpisz umowę deweloperską z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
04maj

Podpisz umowę deweloperską z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Informujemy, że w okresie pandemii umożliwiamy klientom podpisanie umowy deweloperskiej z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Zachęcamy również do kontaktu on-line lub telefonicznego z naszym ekspertem finansowym, który udzieli odpowiedzi w sprawie warunków kredytowania (Dział kredytów).

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy