Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Aktualne zdjęcia z budowy osiedla Start II
17wrz

Aktualne zdjęcia z budowy osiedla Start II

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postęp prac na budowie II etapu osiedla Start w Gdańsku Kokoszkach.

W ramach tworzonego właśnie II etapu inwestycji powstanie 159 mieszkań o powierzchniach liczących od 39 do 75 mkw. Do lokali przynależeć będą przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Koniec budowy tej fazy zaplanowano na 30.09.2022 roku.

 

Zobacz aktualne zdjęcia

Wydarzenie dla mieszkańców dzielnicy Matarnia
16wrz

Wydarzenie dla mieszkańców dzielnicy Matarnia

W najbliższą niedzielę (19.09.2021 r.) odbędzie się wspierana przez INPRO impreza na orientację „Harpuś” połączona ze sprzątaniem lasu.

Początek wydarzenia o godzinie 10.30.

Miejsce spotkania: Złota Karczma przy ul. mjr. Mieczysława Słabego w Gdańsku.

Na miejscu czekać będą na Was wszystkie niezbędne akcesoria, a także poczęstunek i upominki.

Zapraszamy!

Otwarcie sklepu sieci Stokrotka na terenie osiedla OPTIMA
16wrz

Otwarcie sklepu sieci Stokrotka na terenie osiedla OPTIMA

Na osiedlu OPTIMA w Gdańsku Jasieniu właśnie został uruchomiony kolejny lokal. Teraz mieszkańcy kompleksu mogą korzystać z usług nowo otwartego sklepu „Stokrotka”. Otwarcie lokalu nastąpiło 9 września br.

Jest to kolejny punkt na osiedlu, który przyczyni się do poprawy codziennego komfortu życia mieszkańców, zapewniając im wygodny dostęp do wszystkich produktów i usług pierwszej potrzeby na wyciągnięcie ręki. Poza „Stokrotką” na terenie osiedla funkcjonuje m.in. żłobek, przedszkole, sklep „Żabka”, piekarnia, bankomat czy też paczkomat.

Turniej piłki nożnej INPRO CUP
13wrz

Turniej piłki nożnej INPRO CUP

W niedzielę – 12.09.2021 r. - odbył się sponsorowany przez nas Turniej Piłki Nożnej INPRO CUP organizowany przez Escola Futbolu Pruszcz Gdański.

W rozgrywkach brali udział zawodnicy z rocznika 2012.

Nie brakowało sportowej rywalizacji i wspaniałych emocji. Wszystkim graczom oraz przybyłym kibicom serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę.

Zobacz fotorelację z wydarzenia

Fotorelacja z Lekkoatletycznego Mityngu Gwiazd Rumia 2021
11wrz

Fotorelacja z Lekkoatletycznego Mityngu Gwiazd Rumia 2021

Inpro było jednym z partnerów tego wydarzenia. Podczas mityngu wystąpiły m.in. znakomite zawodniczki i zawodnicy, którzy reprezentowali Polskę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zdobywając najwyższe laury.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży