Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Promocyjna oferta na zakup wybranych mieszkań
15maj

Promocyjna oferta na zakup wybranych mieszkań

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy ofertę specjalną: od dziś ponad 200 mieszkań na osiedlach Azymut, Brawo, Debiut, Harmonia Oliwska, Optima, Ostoja oraz Start można zakupić w promocyjnych cenach. Niektóre lokale dostępne są o nawet kilkadziesiąt tysięcy zł taniej! Szczegółowe informacje na temat cen nieruchomości i obowiązujących promocji znajdują się na stronach poszczególnych inwestycji w zakładce „cennik”.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Otwarcie biur sprzedaży na budowach
14maj

Otwarcie biur sprzedaży na budowach

Otwarcie biur sprzedaży na budowach

Z przyjemnością informujemy o ponownym otwarciu naszych biur sprzedaży przy osiedlach Debiut w Pruszczu Gdańskim oraz Optima w Gdańsku Jasieniu. Uruchomiony został także nowy punkt sprzedaży mieszkań przy inwestycji Ostoja w Rumi. Jednocześnie zapewniamy, że w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort Państwa oraz naszych pracowników, wdrożyliśmy odpowiednie środki ostrożności.

Godziny pracy biur sprzedaży:

  • przy osiedlu Optima - od wtorku 19 maja, każdy wtorek i czwartek w godzinach 8.00-16.00
  • przy osiedlu Debiut - od wtorku 19 maja, każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00
  • przy osiedlu Ostoja - od poniedziałku 18 maja, każdy poniedziałek oraz środa w godzinach 8.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Podpisz umowę deweloperską z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
04maj

Podpisz umowę deweloperską z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Informujemy, że w okresie pandemii umożliwiamy klientom podpisanie umowy deweloperskiej z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Zachęcamy również do kontaktu on-line lub telefonicznego z naszym ekspertem finansowym, który udzieli odpowiedzi w sprawie warunków kredytowania (Dział kredytów).

7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy
01kwi

7 osiedli mieszkaniowych w trakcie budowy

INPRO SA kontynuuje  prace nad realizacją 7 inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku, Gdyni, Pruszczu Gdańskim oraz Rumi. Aktualnie w trakcie realizacji są osiedla: Harmonia Oliwska, Start, Optima, Golf Park, Ostoja, Brawo i Debiut.
 

Wideorelacja z budowy inwestycji Harmonia Oliwska

Wideorelacja z budowy osiedla OPTIMA

W związku ze światową pandemią koronawirusa INPRO wprowadziło dodatkowe środki ostrożności i bezpieczeństwa, mające na celu zminimalizowanie zagrożenia dla klientów i pracowników firmy. Wdrożono odpowiednie procedury ochrony zdrowia, pracownicy mają również zapewnione niezmienione wynagrodzenie. Jednocześnie biura sprzedaży na budowach zostały zamknięte do odwołania, a dział handlowy w siedzibie INPRO jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz podkreślamy, że stosujemy się do powszechnych zaleceń Rządu RP, służb sanitarnych i wytycznych WHO.

Najnowsze zdjęcia prezentujące postępy prac realizowanych inwestycji:

16mar

Komunikat w związku ze światową pandemią COVID-19

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem światowej pandemii COVID-19 wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności i bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów i Pracowników. Stosujemy się również do powszechnych zaleceń służb sanitarnych oraz wytycznych WHO. 

Informujemy, że Dział sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godzinach 8:00-16:00, a w soboty będzie nieczynny. Natomiast biura sprzedaży na budowach zostały zamknięte do odwołania.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o ograniczanie bezpośrednich kontaktów w siedzibie INPRO S.A. Zachęcamy do korzystania ze strony INPRO, kontaktu telefonicznego i mailowego. Dokładne dane do poszczególnych osób i działów dostępne są na naszej stronie www w zakładce „Kontakt”.
 
Faktury prosimy przesyłać na adres efaktura@inpro.com.pl, a pozostałą korespondencję w formie skanów na adres office@inpro.com.pl

Z poważaniem
Zespół INPRO S.A.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy