Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Żłobek na osiedlu OPTIMA
21sty

Żłobek na osiedlu OPTIMA

Na terenie inwestycji OPTIMA w Gdańsku został uruchomiony prywatny ŻŁOBEK „A-Kuku”. Dwuoddziałowa placówka świadczy usługi z zakresu profesjonalnej opieki nad dziećmi z różnych grup wiekowych. Łącznie żłobek może sprawować opiekę nad 35 maluchami.

Placówka posiada w swojej ofercie wiele ciekawych zajęć, a w II kwartale 2021 r. w jej obszarze powstanie plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Funkcjonowanie żłobka na terenie osiedla stanowi duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://a-kuku.com/.

21sty

Skrócone godziny pracy

Szanowni Państwo,

W dniu 25 stycznia (poniedziałek) biuro sprzedaży na terenie osiedla Ostoja w Rumi będzie czynne do godz. 13.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przebudowa bajpasu kartuskiego i nowy przystanek PKM Gdańsk Kokoszki 800 metrów od osiedla Start
22gru2020

Przebudowa bajpasu kartuskiego i nowy przystanek PKM Gdańsk Kokoszki 800 metrów od osiedla Start

Do końca 2022 roku zostanie zmodernizowane połączenie kolejowe przebiegające przez dzielnicę Kokoszki, na terenie której powstaje osiedle Start.

W grudniu 2020 r. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybrały konsorcjum firm PHU Rajbud Sp. z o.o. oraz Torhamer Sp. z o.o. Sp.k. na wykonawcę dokumentacji projektowej oraz prac budowlanych dla tzw. bajpasu kartuskiego. PLK zmodernizują około 9-kilometrowy odcinek linii 229 oraz wyremontują 7-kilometrowy odcinek linii 234, na których nastąpi przywrócenie prędkości pociągów pasażerskich do 80 km/h. Przebudowane zostaną perony w Gdańsku Kokoszkach, Leźnie, Starej Pile i Żukowie Zachodnim, które zostaną dostosowane do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Dodatkowo zgodnie z porozumieniem zawartym w sierpniu 2019 r., Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. przy współpracy z miastem Gdańsk odbuduje 1,5-kilometrowy odcinek linii nr 234 między przystankami Gdańsk Kokoszki i Gdańsk Kiełpinek.

Przebudowa stacji PKP umożliwi mieszkańcom dogodny i bezpośredni dojazd do wielu miejsc w Trójmieście oraz powiecie kartuskim. Nowy przystanek PKM Gdańsk Kokoszki znajdować się będzie ok. 800 metrów od inwestycji Start.

Dowiedz się więcej o inwestycji Start

Utworzenie przedszkola na terenie osiedla Start, etap I
16gru2020

Utworzenie przedszkola na terenie osiedla Start, etap I

W dniu 15 grudnia 2020 roku INPRO podpisało umowę „Pozytywnymi Inicjatywami”, dotyczącą sprzedaży lokalu usługowego znajdującego się na terenie I etapu inwestycji Start. W wyniku umowy już 1 września 2021 roku zostanie otwarte PRZEDSZKOLE, do którego będzie uczęszczało nawet 75 dzieci.

Dowiedz się więcej o inwestycji Start

11gru2020

Film prezentujący osiedle Start w Gdańsku

Oto nasz najnowszy film prezentujący aktualny stan zaawansowania prac budowlanych nad inwestycją Start w Gdańsku oraz jej atrakcyjne otoczenie.

W sprzedaży II etap inwestycji

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży