Kontynuacja ponadczasowego projektu City Park
City Park jest jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Jana Pawła II
W ramach kompleksu przewidziano pasaż handlowy z 20 lokalami handlowo-usługowymi
Inwestycja stanowi kontynuację ponadczasowego projektu City Park
Strefy wypoczynkowe obejmujące plac z fontannami otoczony zielonymi terenami rekreacyjnymi
City Park to miejsce, które oferuje idealne warunki do komfortowego życia

Osiedle City Park Gdańsk Zaspa

OSTATNIE 2 budynki G i H w sprzedaży
Zobacz aktualne ceny mieszkań – długo oczekiwanej inwestycji City Park

Osiedle City Park to miejsce, które oferuje idealne warunki do komfortowego życia: wysoki standard, liczne udogodnienia, przestrzeń do wypoczynku oraz świetną lokalizację gwarantującą doskonałą komunikację z całym Trójmiastem.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Gdańsk Zaspa, w bogatej w liczną infrastrukturę miejską,  
a równocześnie nieopodal rozległego parku i jedynie 2,5 km od morza.

Kultowy projekt

Inwestycja stanowi kontynuację ponadczasowego projektu City Park, który był realizowany w latach 2011 – 2015. Ukończone osiedle składa się z sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych (obejmujących 516 mieszkań) z częścią usługową.

Na terenie inwestycji zaprojektowano dwa boiska wielofunkcyjne, place zabaw oraz tereny zielone wzbogacone małą architekturą.

Z widokiem na Trójmiasto

Najnowsza część projektu City Park obejmuje utworzenie 2 budynków zapewniających doskonały widok na okoliczną infrastrukturę przenikającą się z bogactwem trójmiejskiej przyrody i głębią nadmorskich wód.

Budynek G obejmował będzie 11 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnację podziemną, natomiast budynek H 12 kondygnacji nadziemnych i 2 kondygnacje podziemne.

Funkcjonalne mieszkania

W ramach inwestycji powstanie 189 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 34,26 do 61,79 m2. W ofercie dostępne są idealne dla singli oraz par kawalerki, a także funkcjonalne mieszkania 2- oraz 3-pokojowe doskonałe dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni czy rodzin z dziećmi. 

Nowoczesna architektura budynków wzbogacona została o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony, a do wybranych mieszkań położonych na parterze przynależeć będą ogródki.

Pasaż handlowy

Osiedlowy sklep, lokalna piekarnia, klimatyczna kawiarnia, a może przedszkole? Marzy Ci się, aby mieć dostęp do strefy handlowo-usługowej na wyciągnięcie ręki? W City Park będzie to możliwe.

W ramach kompleksu przewidziano pasaż handlowy z 20 lokalami handlowo-usługowymi o zróżnicowanych powierzchniach liczących od 47,95 do nawet 384 m2. Dodatkowo na osiedlu przewidziano również paczkomat i bankomat. Takie rozwiązanie dostarczy mieszkańcom dostępu do wielu punktów i usług codziennego użytku na wyciągnięcie ręki.

Lokale usługowe trafią do sprzedaży na wiosnę 2024 r.

Atrakcyjne udogodnienia

Mieszkańcy City Park będą mogli korzystać z wielu udogodnień, dzięki którym ich codzienne życie stanie się proste i wygodne. W każdym z budynków będą znajdowały się windy pozwalające na szybką komunikację z podziemnych hal garażowych aż na ostatnie piętra budynków. W projekcie wydzielono także dodatkową przestrzeń w postaci 140 boksów do przechowywania, rowerowni, a także wózkarni.

Dla zmotoryzowanych

Na terenie inwestycji City Park przewidziano również przestrzeń dla osób zmotoryzowanych:

  • 68 miejsc postojowych dla właścicieli mieszkań w hali garażowej pod budynkami G-H
  • kolejne 159 miejsc w hali garażowej można nabyć w wybudowanych budynkach A-F
  • dodatkowe 49 miejsc w hali garażowej pod budynkami G-H będzie przeznaczonych dla lokali usługowych
  • 4 miejsca postojowe naziemne (przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami).

Strefy wypoczynkowe

Miejsce do życia powinno zapewniać mieszkańcom doskonałe warunki nie tylko do wypełniania codziennych obowiązków i zapewniania podstawowych potrzeb, ale i do relaksu. W tym celu na osiedlu powstaną strefy wypoczynkowe obejmujące plac z fontannami otoczony zielonymi terenami rekreacyjnymi, a także taras ze specjalną przestrzenią wypoczynkową dla mieszkańców.

Aktywność na świeżym powietrzu

Nic tak nie dostarcza endorfin, jak aktywny wypoczynek. Mieszkańcy City Park będą mogli dbać o dobrą sylwetkę i świetne samopoczucie ćwicząc na świeżym powietrzu przy użyciu zewnętrznej siłowni.

Idealną okazją do ruchu, a także integracji z sąsiadami będą też towarzyskie mecze piłki nożnej, koszykówki i innych dyscyplin sportowych, organizowane na planowanym w ramach kompleksu wielofunkcyjnym boisku.

Boisko wielofunkcyjne na terenie zrealizowanego osiedla City ParkBoisko wielofunkcyjne na terenie zrealizowanego osiedla City Park
Boisko wielofunkcyjne na terenie zrealizowanego osiedla City ParkBoisko wielofunkcyjne na terenie zrealizowanego osiedla City Park
Planowane w ramach kompleksu boiska wielofunkcyjnePlanowane w ramach kompleksu boiska wielofunkcyjne

Beztroska zabawa

Każdy rodzic wie, że plac zabaw pełni wyjątkową funkcję w rozwoju dziecka: pozwala na nawiązywanie relacji z rówieśnikami, ucząc integracji i współpracy, a także doskonale pochłania nadmiar dziecięcej energii. Właśnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie inwestycji powstanie wieloelementowy plac zabaw pozwalający na bezpieczną i beztroską zabawę.

Plac zabaw na terenie zrealizowanego osiedla City ParkPlac zabaw na terenie zrealizowanego osiedla City Park
Plac zabaw na terenie zrealizowanego osiedla City ParkPlac zabaw na terenie zrealizowanego osiedla City Park

Dla miłośników dwóch kółek

Jazda na rowerze to w pełni ekologiczny i ekonomiczny sposób stanowiący jedną z najpopularniejszych form poruszania się po mieście. Z myślą o miłośnikach dwóch kółek na osiedlu City Park powstaną stojaki na rowery, zabudowane wiaty, a także samoobsługowe stacje rowerowe.

Gwarancja poczucia bezpieczeństwa

Przestrzeń, którą zamieszkujemy, musi sprawiać, że czujemy się w niej bezpiecznie. W tym celu strefy wejściowe i wjazdowe osiedla zostaną objęte monitoringiem.

Zdjęcia zrealizowanych budynków na osiedlu City ParkZdjęcia zrealizowanych budynków na osiedlu City Park
Zdjęcia zrealizowanych budynków na osiedlu City ParkZdjęcia zrealizowanych budynków na osiedlu City Park

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Dziennik budowy

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Aktualizacja zdjęć 24.05.2024Aktualizacja zdjęć 24.05.2024
Aktualizacja zdjęć 24.05.2024Aktualizacja zdjęć 24.05.2024

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Zapytaj o ofertę

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży